هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین موضوع های جدید در صفحه اصلی Recent Topics on Index page
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: موضوع های جدید در صفحه اصلی Recent Topics on Index page
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: vbgamer45
[تصویر:  d.png] معرفی: 19th June 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 4th August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش موضوع های جدید و نویسنده آن و تاریخ ارسال در صفحه اصلی

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت > سپس پیکربندی > نمایش گروه ها

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1309713988.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_recenttopicsindex.zip (اندازه: 3.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,461)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/recent-topics-on-index-page

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطpejman002 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۹:۲۵:۱۷ عصر) ، hamed.gh (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۳:۳۱:۴۱ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۵:۰۸:۵۴ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۲۲:۴۵:۳۷ عصر) ، beckham9 (۱۳۸۹/۹/۴، ۲۳:۴۴:۴۰ عصر) ، Naga (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۲۲:۴۹:۳۹ عصر) ، saiid (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۴:۱۴:۱۰ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۹، ۱۴:۴۹:۲۶ عصر) ، shahinpb (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۳۷:۰۸ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۲:۵۰:۵۱ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر) ، d3adlY (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۴:۵۱:۵۳ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۱۳:۱۹:۴۶ عصر) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۱:۴۶:۵۵ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۶، ۰۰:۳۰:۲۴ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۶، ۰۵:۵۹:۴۱ صبح) ، mirnejati (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۸:۵۶:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۳:۱۰:۱۴ عصر) ، Yanni (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۸:۴۶:۱۹ عصر) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۳:۰۱:۰۴ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۲۰:۵۰:۲۴ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۳۴:۰۳ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۰:۴۶:۳۸ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۰:۳۲:۲۲ صبح) ، دهكده آفتاب (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۷:۵۴:۲۹ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۹:۳۹:۲۵ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۹:۰۱:۳۷ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۲/۳/۲۰، ۱۰:۰۸:۳۰ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۱۷:۳۳:۳۰ عصر)
سلام من این پلاگین رو نصب کردم
نمایش هم داده میشه
اما جاش درست نیست و در زیر اخرین بخشی هست که ساختم
می خواستم بدونم چطور میتونم ببرمش بالای سایت
از قسمت پیکربندی > نمایش گروه ها هم میرم ولی چیزی بهم نمیده تا جاش رو تغییر دم
مرتضی راکی
شرکت تجارت الکترونیک الوند
خدمات ثبت دامنه های بین المللی و ملی
ارائه خدمات میزبانی وب روی سرور های ویندوز و لینوکس
ارائه سرور اختصاصي در فضای اختصاصی
ارائه سرور مجازی روی Hyper‪-‬V و Virtuozzo و XEN
طراحی وب سایت با امکان مدیریت محتوا
Alvandweb.com
پاسخ
سلام
منم همین مشکل رو دارم
میخوام ببرمش بالا اما نمیشه چیکار باید کرد؟
کسی میدونه؟
پاسخ
کنترل پانل مدیر > قالبها و پوسته ها > قالبها > قالب مورد نظر > index page templates > یعد index
کد زیر رو پیدا کنید :

کد php:
{$recenttopics

و منتقلش کنید به بالا ، هر جایی که تمایل دارید ..
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۲۳:۳۱:۰۸ عصر) ، beckham9 (۱۳۸۹/۹/۴، ۲۳:۵۴:۰۰ عصر) ، Naga (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۲۲:۵۰:۱۲ عصر) ، saiid (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۴:۱۴:۰۵ عصر) ، riches2011 (۱۳۹۰/۵/۵، ۰۱:۲۷:۱۹ صبح) ، nikaComputer (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۱۳:۲۹ صبح) ، kahroba_d (۱۳۹۱/۴/۲۵، ۰۷:۲۱:۵۶ صبح) ، hamidkag (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۳۲:۵۰ صبح)
سلام.
پلاگين جالبيه.
مشكل بچه ها و خودم اينه كه نميتونيم پلاگين رو تو تنظيمات ببينيم.
يعني مشخص كنيم كه تو صفحه اصلي چند تا موضوع جديد بياره و همچنين ميخواستم كه سايز نوشته ها كوچيك باشه.اين خيلي ضايع هستش.
پاسخ
عالی بود. ممنون
ولی من نمایش گروه ها رو ندارم؟ یعنی گزینه ای با این نام اصلا تو پیکربندی نیست!!!!؟
راهی نداره که لیست چرخشی بشه؟
پاسخ
سلام به همگی
دوستان من این پلاگین رونصب کردم و به خوبی کار میکنه ولی تنها تو صفحه اصلی (Index) میاد.
راهی داره که به غیر از صفحه اصلی جاهای دیگه هم بیاد ؟
پاسخ
بايد متغيرش رو پيدا كنيد و تو قالب بندي مورد نظر بذاريد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۶:۰۹:۴۳ عصر)mohammad6 نوشته است: سلام.
پلاگين جالبيه.
مشكل بچه ها و خودم اينه كه نميتونيم پلاگين رو تو تنظيمات ببينيم.
يعني مشخص كنيم كه تو صفحه اصلي چند تا موضوع جديد بياره و همچنين ميخواستم كه سايز نوشته ها كوچيك باشه.اين خيلي ضايع هستش.

پلاگين خوبيه ولي من هم همين مشكلات را دارم

تعداد نميشه مشخص كرد ؟؟؟ فونتش هم بزرگه !!!

در واقع در نمايش گروه ها هيچ تنظيمي براي اين پلاگين وجود نداره و فقط تنظيمات خود پلاگين نمايش گروه هست

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
كسي هست جواب بده ؟؟؟CoolCoolCoolCool
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] نمایش ایکون های موضوع های ارسالی در صفحه اصلی MAJID-SPORT 41 33,879 ۱۳۹۳/۵/۲۵، ۲۲:۳۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام
  [برای 1.6] پلاگین آمار اضافی در صفحه اصلی Adstats Pars 16 18,090 ۱۳۹۱/۴/۱۵، ۱۳:۵۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: geo
  [برای 1.6] پلاگینSearch Box on the Index Page(جعبه جست و جو در صفحه اصلی) Doodoo 6 8,705 ۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۲:۵۳:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین ایجاد موضوع جدید از صفحه اصلی Create new threads from the Index Pars 4 14,981 ۱۳۹۰/۲/۲، ۱۲:۱۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: eftetahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان