هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین موضوع های جدید در صفحه اصلی Recent Topics on Index page
من استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت.
پاسخ
مشكل كه نداره ولي تغييرات را بايد كجا اعمال كنيم

تغيير فونت

مشخص كردن تعداد ارسال مثلا 10 تا ارسال آخر
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
سلام. خسته نباشین. عزیزان من نصب و فعال هم کردم ولی پایین نمایش داده میشه اون کدی هم که گفتین پیدا نمیکنم متاسفانه!!!!!!! این پلاگین تو نمایش ارسال های جدید محدودیت داره؟
پاسخ
سلام.آقا پلاگین دیگه ای ندارید که بشه جزئیات رو توش تنظیم کرد.مثلا من می خوام فقط 5 ارسال آخر نمایش داده بشه یا مثلا نام نویسنده یا نام انجمن اصلی نمایش داده نشه.کاش یه قسمت واسه تنظیماتش میزاشتین.
پاسخ
دوستان کمک کنید من نمیتونم اینو بیارم بالای صفحه
پاسخ
کاش جواب سوالای بچه ها رو یکی میومد میداد
پلاگین جالبیه اما همه سوالا مشترک هستش
کسی از مدیرا واقعا نمیدونه ؟
این که بالا بیاریم
اینکه فونتشو درست کنیم
و تعداد آخرین ارسالی ها
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۴:۳۹:۱۵ عصر)elmi1413 نوشته است: عالی بود. ممنون
ولی من نمایش گروه ها رو ندارم؟ یعنی گزینه ای با این نام اصلا تو پیکربندی نیست!!!!؟
راهی نداره که لیست چرخشی بشه؟

دوستانی که از ورژن های متفاوت Mybb مث خودم استفاده میکنن و فیلد نمایش گروه ها رو ندارن به آدرس زیر برن
کنترل پنل>پیکربندی>تنظیمات>پنجره ویرایش تنظیم رو نزنید و از بالا زبانه اصلاح تنظیمات رو انتخاب کنید>حالا یه تنظیماتی به نام ارسال موضوعات جدید هست که میتونید پیداش کنید و ویرایشش کنید
با تشکرTongueBig GrinHeart

من همه جا جوابگو هستم...بچه ها زحمات منو با سپاس و امتیاز دادن و اعتبار دادن جبران کنید...ممنونBig GrinHeartTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطtmehdis (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۰۱:۲۴:۴۷ صبح)
Up
مدیران لطفا جواب بدن چطوری میشه تعداد ارسال ها رو کم و زیاد کرد؟
پاسخ
پنل مدیریت>کاربران >روی کاربر مورد نظر کلیک کنید> یه فیلد داره نوشته تعداد ارسالها
پاسخ
دوستان برای تغییر تعداد ارسالهای جدید هم تصادفی اینو دیدم!
پیکربندی>تنظیمات>Forum Home Options>موضوع های جدید در صفحه اصلی به طور پیشفرض 10 ارسال اخیر هست که شما میتونید هر مقداری رو قرار بدید.

موفق باشیدWink
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۱۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] نمایش ایکون های موضوع های ارسالی در صفحه اصلی MAJID-SPORT 41 33,918 ۱۳۹۳/۵/۲۵، ۲۲:۳۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام
  [برای 1.6] پلاگین آمار اضافی در صفحه اصلی Adstats Pars 16 18,091 ۱۳۹۱/۴/۱۵، ۱۳:۵۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: geo
  [برای 1.6] پلاگینSearch Box on the Index Page(جعبه جست و جو در صفحه اصلی) Doodoo 6 8,726 ۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۲:۵۳:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین ایجاد موضوع جدید از صفحه اصلی Create new threads from the Index Pars 4 14,987 ۱۳۹۰/۲/۲، ۱۲:۱۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: eftetahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان