هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برم یا بمونم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
برو!
6.67%
1 6.67%
نرو!
93.33%
14 93.33%
نظری ندارم!
0%
0 0%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برم یا بمونم
چه جالب، از فوحش و اعتبار منفی به جایی نرسیدن دارن دی داس میکنن.
یه مشت بچه Big Grin
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۱:۵۰:۱۸ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۳۵:۱۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۵:۲۶:۰۴ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۲۲:۰۸:۵۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۸:۵۰:۳۲ صبح)
الان پشیمونم میگم نرو

به نظر من بهتره بری

بخاطر توهین به مدیر ارشد منفی دادی

زود یه عکس از توهین من به خودت بده لطفا ماهم توهینی که کردیم رو ببینیم

دیدین میگم ایشون هرچیزش که خوبه مدیریتش صفره

واسه همینه میگم - با کاربرا کل کل میکنه - تحدید میکنتشون - اخطار بی دلیل میده خیرات میکنه صلواتی

تو کمک به کاربرای از 20 بیست و یک

تو مدیریت از 20 زیر صفر

امیدوارم به نظرم احترام بذاری

من منتظر عکسه توهینم به شما هستم جناب مهدی نمکی
 سپاس شده توسطAmir Masod (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۲۱:۲۴ عصر)

خوب خدا رو شکر مثل این که سواد هم نداری دلیل اخطار رو بخونی.
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۱:۵۶:۱۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۱:۵۹:۱۳ صبح) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۵:۱۹:۵۳ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۷، ۲۰:۰۵:۳۲ عصر)
آهان جدیدا منفی دادن و گفتن واقعیت اخطار داره ههه

بله الانم میگم مدیری که بخاطر کاراش منت بذار رو سر کاربرا لیاقت مثبت نداره کسی اجبارتون نکرده پلاگین ویرایش کنین Yes رو ترجمه کنین به بله کرده؟نه این کارا واسه شما اسونه وقتیم کسی اجبارتون نکرده از سر ذوق و کمک به ماها این کار رو انجام میدین دستتونم درد نکنه دیگه چرا منت میذارین؟

اگه این کار من اخطار داشت خودشم مدیر ارشد بود بلد بود اخطار بده این یعنی اینکه ایشون منفی رو قبول کردن

خوبه الان دوگانگی رو دیدم اینجا مدیریت شخصیته یعنی هرکی دوس داره اخطار میده دوس نداره اخطار نمیده

ماهم خدایی داریم واگذارتون میکنیم بخدا خودش حقه مظلوم رو میگیره خوش باشین

فقط خوشم اومد واقعیت رو گفتم منفی بهتون دادم بدجور سخت بهتون گذشتTongue

همیشه منفی میدمTongueTongueBig Grin

من اگه حسود بودم به اقای پارس مثبت نمیدادم به اقای حامد مثبت نمیدادم این همه زحمت کشیدم چهل برابر شما دوتا مدیر ارشد یبار منت نذاشتن خدا زیاد کنه امثال مثه اون دوتارو تو سایت

بعضی دوستای شمام هیچی نمیدونن الکی میان پشته شما حمایت میکنن

بای
 سپاس شده توسطAmir Masod (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۲۱:۱۷ عصر)
هر جور دوست داری فکر کن، اگه خدای تو هم مثل خدای این آخوند ها هست پس شکی توش نیست که طرف تو رو میگیره ولی اگه واقعا" خداست اون دنیا به حساب جفتمون میرسه و مشخص میشه که حق با کی بوده.
ما از اعتبار منفی نسوختیم از این ناراحتیم که این همه جون بکن بعد افرادی مثل شما با آدم اینطور برخورد کنن هرچند جواب ابلهان خاموشی است.
خدایا مرسی دمت گرم
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۵:۲۰:۲۶ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۷، ۲۰:۰۵:۴۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۰۲:۱۰ عصر)reza j00n-ss نوشته است: آهان جدیدا منفی دادن و گفتن واقعیت اخطار داره ههه

بله الانم میگم مدیری که بخاطر کاراش منت بذار رو سر کاربرا لیاقت مثبت نداره کسی اجبارتون نکرده پلاگین ویرایش کنین Yes رو ترجمه کنین به بله کرده؟نه این کارا واسه شما اسونه وقتیم کسی اجبارتون نکرده از سر ذوق و کمک به ماها این کار رو انجام میدین دستتونم درد نکنه دیگه چرا منت میذارین؟

اگه این کار من اخطار داشت خودشم مدیر ارشد بود بلد بود اخطار بده این یعنی اینکه ایشون منفی رو قبول کردن

خوبه الان دوگانگی رو دیدم اینجا مدیریت شخصیته یعنی هرکی دوس داره اخطار میده دوس نداره اخطار نمیده

ماهم خدایی داریم واگذارتون میکنیم بخدا خودش حقه مظلوم رو میگیره خوش باشین

فقط خوشم اومد واقعیت رو گفتم منفی بهتون دادم بدجور سخت بهتون گذشتTongue

همیشه منفی میدمTongueTongueBig Grin

من اگه حسود بودم به اقای پارس مثبت نمیدادم به اقای حامد مثبت نمیدادم این همه زحمت کشیدم چهل برابر شما دوتا مدیر ارشد یبار منت نذاشتن خدا زیاد کنه امثال مثه اون دوتارو تو سایت

بعضی دوستای شمام هیچی نمیدونن الکی میان پشته شما حمایت میکنن

بای

هر کاری کردم که جواب ندم نشد
آخه بچه تو که می گی yes به بله تبدیل شده دیگه واسه چی اومدی اینجا از پلاگین ها و پوسته های اینجا استفاده می کنی ...
دوستانی که این کار ها رو می کنن یه جورایی لطف می کنن چون انجمن رایگان هستش ...
یه جوری هم می گی "ماهم خدایی داریم واگذارتون میکنیم بخدا خودش حقه مظلوم رو میگیره خوش باشین
" آدم خنده اش می گیره مگه اختلاص میلیونی شده یا پولتو خوردن ... پست هات به مولا جهت fun عالیه ... دمت گرم خندوندیمون...
آقا مهدی شما هم ناراحت نباش بابا شما کارت درسته Heart
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۱۸:۰۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۳۲:۳۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۵۷:۲۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۷، ۲۰:۰۶:۰۶ عصر)
بی خیال بابا حق با هردتونه هم اقا رضا هم مهدی

هردو حق دارین بسه موضوع رو ببندین
 سپاس شده توسطreza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۲۴:۱۱ عصر)
جون کندین خب کسی اجبارت نکرده دوست عزیز کرده بود ؟حالا که زحمت کشیدی منت نذار رو من یکی چون هیچ درخواستی تاحالا ازت نکردن و واسه من انجام ندادی همه پلاگین هارو خودت گذاشتی از رو میل و ذوق خودت - واسه اونایی که ازت درخواست کردن واسشون زحمت کشیدی منت بذار
طوری هم میگی جون کندیم انگار چیکار کردین کوه که نکندیدن
فقط آقای پارس و حامد قابل تقدیرین شما کاری نکردین بعضیا ذوق زده ان تازه کارن میان پشته شما

من نمیگم زحمت نکشیدی باز شما میگی این همه جون کندیم فارسی عرض کردم مدیریتت اشکال داره خیلی هم اشکال داره نه اینکه زحمت کشیدی بنده بخاطر زحمتات مثبت میدم بهتون ولی بخاطر مدیریتت و بن کردن خیلی از دوستان شک ندارم بخاطر اینکه اعصاب نداشتی نه توهینی کردن نه کاری این منفی رو میدم

وقتی تا من منفی میدم با اون یکی مدیر ارشد میای منفی میدی یعنی اینکه از منفیهای من سوختی دیگهBig Grin
پلاگین میرین از سایت اصلی میگیرن ترجمش که واستون اسونه بعد میذارین همه همون پلاگین رو امتحان میکنن به نفعه شما هم هست هم واسه سایت خودتون نصب میکنین هم طرف میذارین همه امتحان میکنن از اشکلات باخبر میشین

شما کمک میکنین ماهام کمک میکنیم خوب و موفق باشی

بازم میگم همیشه هم میگم کاری که شما میکنین در مقابله کارای پارس عزیز وحامد گل هیچه اونا باز کپی نکردن و همه چی خودشون ردیف کردن اینا کارشون قابله تقدیر و از همه مهم تر منتی نمیذارن ولی شما میری کپی میکنین از مای بی بی میذارین با ترجمه منتم میذارین خوبه والا

موفق باشین بازم همینکارم میکنین زحمت میکشین ممنون امیدوارم مدیریتتو درست کنی بی دلیل کسی رو محروم نکنی
(۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۱۶:۵۹ عصر)N3td3v!l نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۰۲:۱۰ عصر)reza j00n-ss نوشته است:

هر کاری کردم که جواب ندم نشد
آخه بچه تو که می گی yes به بله تبدیل شده دیگه واسه چی اومدی اینجا از پلاگین ها و پوسته های اینجا استفاده می کنی ...
دوستانی که این کار ها رو می کنن یه جورایی لطف می کنن چون انجمن رایگان هستش ...
یه جوری هم می گی "ماهم خدایی داریم واگذارتون میکنیم بخدا خودش حقه مظلوم رو میگیره خوش باشین
" آدم خنده اش می گیره مگه اختلاص میلیونی شده یا پولتو خوردن ... پست هات به مولا جهت fun عالیه ... دمت گرم خندوندیمون...
آقا مهدی شما هم ناراحت نباش بابا شما کارت درسته Heart

بچه جون Yes رو ترجمه میکنن یه مثال بود مال بلد نیستیم ولی واسه اینا مثه اب خوردنه یکم فکر کن بعد حرف بزن

این داره منت میذاره توهم شک ندارم از رفیقاشی همینطور الکی هیچی نمیدونی چشماتو میبندی دهنتو باز میکنی

در ضمن فکر نکن به تو مربوط باشه بحث بینه منو این اقاست دخالت نکن ممنون متشکر
خیلی بچه ای.
جواب ابلهان خاموشی است.
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۵:۲۱:۳۳ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۷، ۲۰:۰۶:۲۲ عصر)
اره عزیزم خودت داری جوابتو خودتو میدی

منم موافقم باهات جواب ابلهان خاموشیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان