هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برم یا بمونم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
برو!
6.67%
1 6.67%
نرو!
93.33%
14 93.33%
نظری ندارم!
0%
0 0%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برم یا بمونم
مرسی از لطف همه، گفتم که نمیرم خیالتون راحت.
 سپاس شده توسطcniran (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۳۳:۱۲ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۴۱:۵۷ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۵۲:۴۲ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۳۱:۲۷ عصر)
کم کم داره عصبانی میشه lol
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۴:۵۱:۱۲ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۳۱:۳۶ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۱۰:۲۵ عصر)Pars نوشته است: Sad

پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
همشهری من تازه تاپیکتو دیدم ، پس به جای اینکه با ناراحتی بگم نرو ، با خوشحالی میگم خدا رو شکر که میمونی BlushBlush
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۶:۵۵:۵۲ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۳۱:۵۶ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۸:۱۰:۲۱ عصر)AR@KST@R نوشته است: سلام
تصمیم به رفتن دارم،ولی چون براتون احترام قائل هستم یک نظرسنجی گذاشتم که نظرتون رو بگید.
از دلیل رفتن نپرسید.
مرسی از همه دوستان
بممممممممممممممممموووووووووووووووووووووووووووووووووونننننننننننننننننننننننننننن
من دوست دارم ولی در سال 3749 پارسی و 1390 شمسی بازم مدیر بمون ولی خوش اخلاقTongueBig GrinTongue
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۳:۵۵:۵۰ عصر)
خوب، با این همه خوبی که من در حق شما میکنم شما در عوض به من فوحش میدین و بد و بیرا میگین + اعتبار منفی الکی و .... میدین.
باشه مشکلی نیست، من میرم تا ببینم شما چکار میکنید.
خداحافظ برای همیشه.
آقا مهدی شما چرا این همه آدمی که میخوان شما بمونید رو در نظر نمیگیرید Huh

یه آدمی که معلوم نیست کی هست چی هست و تو چه جایی بزگ شده اومده یه سری فحش هایی داده که اصلا در شئان شما نیست رو داده . من موافقم خیلی کار زشتی کرد ولی خیلی از کاربران دیگه هستند که میخوان شما بمونید و ما هرکاری میکنیم که شما از اینجا نرید.

ولی خیلی از کاربران اینجا اگه شما برید دیگه هیچ انگیزه ای برای موندن ندارند مثل خود من .

ولی بازم انتخاب با شماست.

منم از طرف اون کاربر بی شعور از شما واقعا معذرت میخوام
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۰۴:۰۹ عصر)
عزیز به حرف یک سری ... گوش نکن ،، این حرف ها حرف های یک مرد نیست !!!

واقعا این بچه بازیا چیه یک سری در میارن ؟ بابا این بند خداها اومدن اینجا یک سیستم پشتیبانی خوبی رو به شما ارائه میکنند و با خوب و بد شما بدون دریافت هزینه ای میسازند بد جای تشکر شما به این ها میاد توهین میکنید ؟

واقعا شرم آوره Dodgy

....
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۰۴:۱۲ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۰۴:۲۱ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۳۴:۴۹ عصر)
خودتون بخونید و ببینید:
نقل‌قول: کیرم تو کوچه پس کوچه های کسه مادر AR@KST@R با کاندومه ایرانی

این مادر کسته همه رو بی دلیل بن کرده ازین بعد هرکی دید این کسه شر میگه به خودم معرفیش کنه خارمادرشو میکنم

خیالتون راحت هرگوهی بخورن من باز میام فقط این مادر جنده AR@KST@R یبار دیگه ببینم بی دلیل کسی رو بن کنه و یا کسه شر بگه خار مادرشو هوا میدم

مادر جنده بن کنی کیر ماهم بار نیست خارتو میگام فقط ای پی و ای دی تو مادرجندرو گیر بیار

حالا چی؟
بای عزیز، این همه خوبی بکن پدر خودتو در بیار پلاگین و قالب طراحی کن بعد اینطور جوابت رو بدن.
تصمیمم رو گرفتم.
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۲۷:۱۵ عصر)
من که گفتم عزیز این حرف بچه های زیر 18 که از .. باباهاشون اجازه گرفتن با Dial-Up به اینترنت وصل شدن و یک انجمن زدن و با دوست دختراشون لاو میترکونن که بخوان با یک پیام شما رو ناراحت کنند که ......
IP من استاتیک هست و مال خودمه !!! id من هم که هستش تو پروفایلم ،،

ببینم چه کار داره این خوشگل پسر

....
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۲۰:۲۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۲۵:۵۱ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۳۲:۳۳ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۳۵:۰۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۳:۳۹:۵۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۸:۴۷:۴۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان