هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: آيا به اين جمله معتقيد؟"ناموس هر ايراني تمام مردم ايرانه"
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
100.00%
3 100.00%
خير
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه بخونند(بسيار مهم و بسيار حياتي)
ببخشيد از اينكه اين موضوع را مطرح مي كنم.الان يه روزه تمام با خودم كلنجار مي كنم كه اين موضوع را بگم يا نه؟ولي حالا من مطلبو ميگم.
يكي دو روز پيش كه اون اتفاق بين آقاي نمكي و چند تا از كاربران پيش اومد من نظر خودمو اعلام كردم.اگه پست منو ببينيد خواهيد ديد كه من به هيچ كس توهيني نكردم:

از دوستان تقاضا دارم اين تاپيك رو ببندند

وقتي آقاي نمكي يه تاپيك باز مي كنه و ميگه نظر شما در مورد موندن يا رفتن من چيه يعني نظر شما براي اون خيلي مهمه
اگه يه هزارم درصد انسانيت داشته باشيد نميايد به اين عزيز فحش و بدوبيراه بگيدAngryيه كم انصاف داشته باشيدConfused همه مسائل با گفتگوي سالم حل ميشه.اگه واقعا از اين سايت ناراحتيد به اينجا نيايدConfused
يه نصيحت هم به همتون بگم كه هيچ وقت مرام ايراني بودن رو زير پا نزاريد

با تشكر

اعتباري كه به آقاي نمكي دادم فقط به خاطر زحمات ايشون براي سايت و قالب هاي رايگاني بود كه در سايت گذاشته بودند.بعضي ها فكر كردند كه من با مهدي رابطه نزديكي داريم به همين دليل به انجمن بنده رفته و يه نام كاربري با عنوان بسيار ركيك به بنده حواله كرده بودند.
موضوع انجمن من مذهبي و فرهنگي است و درباره قرآن و مولا علي در اون نوشته بودم.آيا اين درسته كه در اين نوع انجمن اين چيزها رو بنويسيم.اصلا مسلمان و شيعه بودنمون به كنار.ايراني بودنمون چي؟ايراني جماعت ناموسش تمام مردم وطنشه.چرا بايد اين كارها رو بكنيم؟
بنده پس از اين اتفاق آي پي اون شخص رو به يكي از دوستانم كه اتفاقا در اين موارد ماهره دادمو اونم گفت كه اون شخص از فيلترشكن AOL استفاده كرده و با يه سري از دستورالعمل ها و كدها كه من ازش هيچي سردرنميارم آي پي اصلي اون شخص رو بهم داد.
حالا اون ميتونه اين كارها رو بكنه واي به حال بروبچ گرداب!!!

خواستم اونو به مراجع قانوني معرفي كنم اما اونو بخشيدم اميدوارم مولا علي هم اونو ببخشه

من حدود دو ماهه با ماي بي بي ايران آشنا شدم.هيچ رابطه فاميلي يا دوستي نزديك با هيچكدوم از كاربران ندارم.در موضوعي كه پيش اومده هيچ نقشي هم ندارم!!! اگه واقعا مهدي در اراك باشه فاصله ي ما حدودا 500 كيلومتره!!!
براي مدتي(شايد هميشه) انجمنو تعطيل كردم تا ببينم چي ميشه.اما يه چيزيو يادتون باشه:
ناموس هر ايراني تمام مردم ايرانه پس به ناموس خودتون توهين نكنيد.
فعلا لوکال
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۰۸:۲۱ عصر) ، maxman (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۱۱:۳۸ عصر) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۲:۰۰:۴۱ عصر) ، golforosh (۱۳۹۰/۱/۹، ۰۰:۴۵:۰۹ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۱:۴۰:۲۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۱:۴۸:۵۳ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۰۴:۲۶ صبح) ، Clasic (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۳:۰۸:۳۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۸:۰۰:۳۶ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۲۰:۵۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۲۶:۳۵ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۲۸:۵۴ صبح) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۸:۰۸:۳۴ عصر) ، yahova (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۲:۰۵:۳۹ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۰:۵۲:۵۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۲/۱۰، ۲۳:۳۸:۳۱ عصر)
واقعا باید تاسف خورد به حال این بچه ها که بچه بازی رو از حد گذروندن Undecided

واقعا متاسفم براشون Exclamation
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۲۵:۵۷ عصر) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۲:۰۰:۴۴ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۰۴:۳۹ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۵۶:۳۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۸:۰۰:۳۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۳۱:۰۰ صبح)
تاسف داره این بازیا.امیدوارم MybbIran از این حاشیه ها رها بشه.Heart
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۵۲:۰۶ عصر) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۲:۰۰:۵۰ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۰۴:۴۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۸:۰۰:۲۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۳۱:۰۳ صبح)
به ظنر من اصلا انجمن را تعطیل نکن . چون اینجوری معلوم میشه ضعیف هستی . یه مسلمون نباید ضعیف باشه. منم خودم در انجمنی که واگذارش کردم یه زمانی دم به دقیقه تهدید هک و فیتر شدن را داشتم حتی یه بارم هم فقط صفحه ایندکس سایت که برای ورود به انجمن بودش هک کردن و کلی چرت و پرت به من گفتند ولی الان همون انجمن کار خودش را داره انجمام میده نه بخاطر اینکه من رفتم چون اون انجمن را من با مدیر فعلیش زدم و الان اون داره مدیرت میکنه.

در کل میگم اصلا کم نیار فوقش چند بار میخواد انجوری بیاد فحش بده ولی در کل کم میاره .
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۵۲:۳۳ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۵۸:۲۲ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۰۴:۵۳ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۵۶:۲۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۸:۰۰:۲۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۳۱:۰۵ صبح)
درود
دوستان عزیز مهدی با ما هست و میمونه
اون فرد خوب و فعالی هست دیگه این موضوع رو کش ندید
تایپک بسته میشود
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۱/۸، ۲۲:۰۵:۵۹ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۰۵:۱۶ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۵۶:۱۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۸:۰۰:۱۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۳۱:۰۷ صبح)
درود
از این پس سعی می کنیم به صورت قانونی با افراد خاطی برخورد کنیم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۰۵:۱۲ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۵۶:۱۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۸:۰۰:۱۶ صبح) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۰:۵۹:۱۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۲۷:۳۲ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۱:۲۹:۲۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بسيار فوري- درخواست يك فونت Leila.Ahmadi 9 4,655 ۱۳۹۲/۳/۱۸، ۱۸:۵۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: saeid2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان