هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برم یا بمونم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
برو!
6.67%
1 6.67%
نرو!
93.33%
14 93.33%
نظری ندارم!
0%
0 0%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برم یا بمونم
مای بی بی ایران بهترین ساپورت رو داره حتی از ساپورت وردپرس هم بهتره همش به خاطر گل روی شما و عزیزانی دیگه مثله پارس عزیز و funset و ...
واقعا جای افتخار داره که شما عزیزان همچین ساپورت خوبی رو درست کردین
امیدوارم همینجوری بمونه ، اعضای سایت کم که نه بلکه بیشتر بشن
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۵۸:۱۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۱:۴۳ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۷:۱۴ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۱۵:۰۳ صبح) ، parsilu (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۱:۰۷:۳۸ صبح)
وای وای الان تاپیکو دیدم
به خدا خوشحال شدم موندی
دمت گرم داداش که موندی
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۴۲:۱۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۴:۴۶:۰۲ صبح)
برای شلامتی داش مهدی و موفقیت روز افزون ایشون و مای بی بی یه کف مرتب صلوااااااااااااااااااااااااات

یوهوووووووووووووووووووووووووو HeartTongueHeart

خوشحال میشویم Big Grin

ممنون مهدی که به درخواست همه توجه کردی HeartBlushHeart
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۴:۴۶:۱۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۱:۵۶:۵۷ صبح)
سلام

کی به جای من رای داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من همین الان این تایپک و دیدم میخواستم رای بدم دیدم نوشته "*شما به این گزینه رأی داده اید."

یعنی چی اون وقت!

خب آقا مهدی با اینکه یه بار ازت اخطار گرفتم Tongue
ولی دوست دارم امیدوارم بمونی

حالا واسه عید میخوای بری مسافرت برو خوش بگذره ولی برگرد بیا اینجا بهتون نیاز داریمHeart

موفق باشی
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۴:۴۶:۲۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۱:۵۶:۴۲ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۴:۲۶ عصر)
چشم ها رو باید شست ..
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۱:۵۶:۲۱ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۴:۳۱ عصر)
نروووو

تو هم مثل من نمیتونی دووم بیاری نرووو

تو هم تو اوج غصه کم میاری نروووو

*شما به این گزینه رأی داده اید. ؟!!!!! من میخواستم نرو رو بزنم دیدم اینو زده

آقا کجا کجا. حداقل بیا ببینیمت.
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۳۱:۰۹ عصر)
درود

بعد میگید برم....اخه شما برید من از کی راهنمایی بگیرم

همین الان شما راهنماییم کردید با پیام خصوصی موفق شدم براحتی تغییر مورد نظر رو در انجمن ایجاد کنم

البته رومون باز نمیشه ها که همش مزاحم بشیمBig Grin

واقعا سایت مای بی بی با وجود شما مدیران عزیز خیلی بهتر شده و خدمات خوبی ارائه میده.

سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۳۰:۵۳ عصر)

خیلی گلی ، خوشحال شدم موندی ، آقا ما میام نظر بدیم میگه شما نظر دادید ، راستی چرا خبرای داغ اینجا دیر به دست من می رسه ؟

خداییش میرفتی انجمن خودمو می بستم و یک وبلاگ می زدم تو بلاگفا و دیگه با Mybb کاری نداشتم Smile
ولی این حرف رو جدی میگم ، اگه شما عزیزان و سروران گرامی (مدیران و اعضا فعال Mybb) نبودید شاید بیشتر از نصف انجمن هایی که در ایران فعالیت می کنند هم نبودند ، این رو جدی میگم .

....
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۲۱:۵۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۳۰:۳۲ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۳۷:۱۵ عصر)
آقا مهدی این فروم واقعا به شما نیاز داره ، همه با پوسته های شما دارن کار میکنن ! من خودم پیش اومده برای مسائل زندگی بخوام کنار بکشم از یه فرومی اما اینکه کامل 100 درصدی باشه اصلا خوب نیست ، بهتون پیشنهاد میکنم اگر واقعا نیاز دارید برای مدتی هم از فروم جدا بشید حداقل فعالیت خودتون رو با سرعت پایین تری ادامه بدید تا بچه ها باهاتون در ارتباط باشن .
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۱۶:۴۸ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۳۰:۰۷ عصر)
آقا دیگه فکر نمیکنم جای بحث باشه ، آقا مهدی گل وقتی می بینند که اعضا چه عضو تازه کاری مثل من و چه اعضای فعال مثل شما دوستان هستند که دوستدارش هستند ، پس فکر نمی کنم رفتنی باشند .

البته بنده هم تازه با ایشون آشنا شدم ولی با این حال راهنمایی های ارزنده ای به بنده کردند .

....
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۳:۲۹:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان