هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 گیگ هاست رایگان
نقل‌قول: دوستانی که از سپیدفا استفاده میکردن بهتره بک آپ بگیرن

اگه دوستی سرویس بهتری سراغ داره اعلام کنه

با تشکر

با سلام

من پيشنهاد مي كنم اگه مي خواين يك سايت داري رو به صورت حرفه اي ادامه بديد حتما هاست بخريد
ميتونيد بريد سايت ما و قيمت رو نگاه كنيد
اگه از نظر قيمت مشكل داشتيد ما مي تونيم باهاتون راه بيايم

موفق باشيد

پاسخ
من هم پیشنهاد میکنم هاست بخرید دوست عزیز از هاست رایگان استفاده نکنید اولا به جز کیفیت پایین امنیت نداره و یک ریسک هست . دوما کاربر که زیاد بشه خیلی راحت اکانت شما را مسدود میکنند به بهانه مصرف زیاد منابع سرور (cpu - ram ,...) اونوقت مجبور میشید به هاست پولی منتقل کنید و خیلی دردسر داره همه چیز انجمنتون بهم میریزه. Dodgy

در مورد امنیت به لینک زیر بروید ببینید چقدر راحت توسط یک جوجه هکر هک شده ( سرور از گیگفا ) :

http://deluxepc.gigfa.com

your server security is 0%! Dodgy
پاسخ
ماه هاست هم خوبه من خودم یه 3 هفته ای میشه به اونجا نقل مکان کردم و نکته جالب اینه که با قیمت بسیار کم صاحب هاست وارز میشوید

از اینجا وارد شوید
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
با سلام
بيشتر هاست وارز براي آپلود و دانلود و سايت هايي كه از سيستم هاي نال شده استفاده مي كنند استفاده ميشه
كشورا كه هاست وارز ميدن مثل چين , ايران , پاكستان و....
كه سرعت و كيفيت خوبي ندارند
شما كه از ماي بي بي استفاده مي كنيد كه يك سرويس رايگانه چرا از هاست وارز استفاده كنيد !!!!!
پاسخ
حرف شما درسته ولی من چون یه سایت گیمی هستم باید یه صفحه اصلی منحصر به فرد داشته باشم که سیستمش پولیه و سایت اصلی الان این سیستم رو نمیفروشه برای همین مجبورم سیستم نالش رو استفاده کنم که اسم این سیستم CCMS هستSmile
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۰:۳۰:۴۳ عصر)
این هاست رایگان اکانت من رو به خاطر استفاده از دامین رایگان بست!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
بهترين هاست رايگان از نظر من
vgig.ir
Heart
(۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۰:۰۶:۰۲ عصر)arakueed نوشته است: این هاست رایگان اکانت من رو به خاطر استفاده از دامین رایگان بست!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزيز به نفع خودتون هست 5000 تومان به خاطر دامين هرچه زودتر هزينه كنيد بهتره چون دامين هاي co.cc فيلتر شدند دامين هاي ديگه هم ميشند
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۴۶:۰۰ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۵۶:۲۶ صبح)
یعنی پریمیوم استفاده کنیم خوبه؟؟؟
(۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۰:۴۸:۰۷ عصر)MT Edition نوشته است: بهترين هاست رايگان از نظر من
vgig.ir
Heart

فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
اكه منظورتون راجب هاسته اين سايت هم هاست فري ميده هم پريميوم البته تفاوتش فقط در فضاي هاسته
اگه منظورتون دامين هست اره از اول اگه مي خواهيد يك انجمن درست و حسابي بزنيد دامين بخريد چون دير يا زود دامين هاي فري همه ف يلتر ميشند Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۲:۰۹:۰۱ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۴۶:۴۹ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۵۶:۵۰ صبح)
سنگ بزرگ نشونه نزدنه

اینا هم که کارشونا بستند

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان