هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 گیگ هاست رایگان
10 گیگ فضا
100 گیگ پهنای باند
5 تا اکانت ایمیل
5 تا اکانت اف تی پی
5 دیتابیس مای اس کیو ال
محدودیت آنزیپ و آپلود با پی اچ پی 8 مگ
آپلود با اف تی پی نا محدود
ساب دامین و پارکت دامین هم میده

http://www.binhoster.com/

اینم عکس از فایل منیجرش :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۱۳:۵۹:۴۳ عصر)
الان کلا کدوم یک از شما از هاست های رایگان استفاده می کنه؟
پاسخ
خیلی ها کدوم یکی که نمیشه حساب کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۴:۵۶:۵۱ عصر)
منظورم کاربرای داخل همین انجمن.
مثلا انجمن های ریزش،فان هاب و ... از این انجمن ها می گم.تقریبا انجمن های به اصطلاح مشهور رو می گم.
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۴:۴۵:۴۸ عصر)mihanforum نوشته است: الان کلا کدوم یک از شما از هاست های رایگان استفاده می کنه؟
آقا از من میشنوی هاست رایگان رو کلا بیخیال شو عزیزConfused
من یکی از انجمنهام رو هاست سپیدفا بود و چند هفته پیش بدون اطلاع قبلی کلا حذف کرد سالیتم رو و خودش هم بست و رفت
سالیانه بیست هزار تومن بده هاست پولی بگیر بدون دردسرBig Grin

Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۵:۱۸:۵۴ عصر)
من خودم از گیگفااستفاده می کنم همه چیزش نامحدوده از فضا وپهنای باند بگیر تا MYSQLواینجورچیزاتازه وقتی اکانت می خرید یک دامنه رایگان comیاirهم به شما میده باتوجه به امکاناتش قیمت هاستش واقعا به صرفه است
تازه اکانت رایگانش هم 5 گیگه با 250گیگ پهنای باند!و50بانک اطلاعاتی وخیلی چیزای دیگه
درضمن ازاون شرکتای زپرتی داخلی نیست که هر یک روز یک بار تعتیل بشه وجا وپهنای باند نداشته باشه وشروع کنه به بهانه های واهی گرفتن وهذف کردن اکانت ها نماینده ی یک شرکت اینگیسیه تو ایران
درضمن اگه دامنه ای که شما انتخاب می کنید باید امن باشد وثبت شده زیرا دامنه یک جور بیمه تلقی می شود برای وب سایت واگه دامنه شما امن نباشد امیت سرور وسایت را تحدید می کند برای همین بیشتر سرورهای هاستینگ اکانت های نا امن را باطل می کنند
من خودم به شما co.coرو برای دامنه پیشنهاد می کنم که قابلیت تنظیم DNSرو هم داره
حتما یک سر به www.gigfa.com بزنید
پاسخ
به نظر من دوست عزیز روی هاست رایگان هیچ سرمایه گذاری نکن .

شاید در نگاه اول بگی خوب یه هاست رایگان میگیرم و یک انجمنی راه میندازم .... اما اگر از روز اول یه کار مطمئن انجام بدی و یه هاست مطمئن داشته باشی بهتر و بیشتر می تونی پیشرفت کنی ...

به قول دوستمون با 20 تومن در سال می تونی یه هاست ارزون بگیری ...
پاسخ
سلام
من خودم مدير همين هاست هاي رايگان هم بودم و ميدونم قضيه چيه.

خيلي از مسدود شدن هاي اكانت دست مدير هاستينگ نيست و از طرف خود شركت بايت انجام ميشه.

من هاست رايگان رو تأييد نمي كنم ولي مخالف استفاده از اون هم نيستم.

هاست رايگان گيگفا به نظرم از بقيه بهتر باشه، ولي هاست رايگان رو بهتره واسه دستگرمي و يادگيري استفاده كني و همچنين ميتوني قبل از اين كه افزونه اي رو روي سايت اصليت نصب كني، روي سايتي كه روي هاست رايگان نصب كردي، امتحان كني.

اگه هم ميخواي كه از هاست رايگان استفاده كني و قصد فعاليت جدي هم داري، بهتره حداقل يه دامين تهيه كني، دامين ملي (ir) كه الان 4500 ميفروشن، آخه وقتي دامين داشته باشي هر موقع بخواي ميتوني از هاست رايگان به هاست پولي مهاجرت كني. ولي وقتي دامين نداشته باشي براي هميشه زيرمجموعه هاست دهنده موندگار خواهي شد.
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۵:۴۸:۲۴ عصر)
من با گیگفا در کل موافقم و دامین هم که الان مجانی زیاد هست فقط تنها مشکل رایگان گیگفا بنظر من الان ایمیل نفرستادن اونه
راتی gigpa چطوره حجم کمتری نسبت به گیگفا میده
پاسخ
هاست های گیگفا و گیگپا و... چند هاست دیگه همه شون نمایندگی بایت هاست انگلستان هستن. تازه اگه از خود بایت هاست ثبت نام کنید امکاناتش بیشتره. ولی درکل امکانات بایت هاست خیلی محدوده.
به نظر من اگه کسی بخواد فعالیت جدی روی هاست رایگان داشته باشه یوهاستینگ از همه بهتره. یه هاست رایگان ایرانیه با امکانات خیلی بیشتر از بقیه هاست های رایگان.
مثلا 20 گیگ فضا و 200 گیگ پهنای باند داره.
تعداد ایمیل ها و اکانت های ftp هم نامحدوده.
هر وقت هم بخوای میتونی سایتت رو منتقل کنی به یه هاست پولی
من خودم ازش استفاده میکنم و راضیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۶، ۱۹:۱۵:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان