هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین دادن رتبه مثبت و منفی به پست ها و تاپیک ها
(۱۳۹۱/۴/۱۵، ۱۳:۲۵:۴۳ عصر)shinoda نوشته است:
(۱۳۹۱/۴/۱۲، ۲۱:۰۷:۰۵ عصر)shinoda نوشته است:
(۱۳۹۱/۴/۵، ۲۲:۰۴:۵۶ عصر)shinoda نوشته است: با سپاس و خسته نباشی
چطور میشه این پلاگین رو در pro portal اضافه کرد
در قالب pro portal قرار دادم ولی نمایش داده نشد.

خواهش میکنم یکی جواب بنده رو بده.Heart

مجددا خواهش میکنم.با سپاس.Heart
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
دوستان تا الان هرچي لينك دادن نصب كردم اما اصلا براي من نشون نميده...
از هاست پاك كردم دوباره ريختم اما بازم نميشه
فعال ميشه اما نشون نميده
پاسخ
دوستان میشه راهنمایی کنید چرا نمایش داده نمیشه؟ رو ورژن 1.6.0 نمایش میداد نمیدونم چرا رو 1.6.8 نمایش نمیده
اخرین ورژن مای بی بی رو دارم و قالب سایتمم دیفالت هستش.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۷:۵۲:۳۵ عصر)c_r_fel نوشته است: [quote='™IRAN FORUM' pid='19871' dateline='1292514374']

سپس به کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب ها - قالبهای گروه بندی نشده و headerinclude رفته و کدهای زیر را پیدا کنید

کد php:
{$stylesheets

و بالای آن اضافه کنید :
کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thumbspostrating.js?ver=1600"></script><link type="text/css" rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/css/thumbspostrating.css" /> 

این کجاست؟Huh
[تصویر:  ahvkmt43whphpkwf5g3.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۳:۵۸:۱۷ عصر)armanen نوشته است: دوستان لطفاً کمک کنید دز زمان نصب پلاگین با error زیر مواجه می شوم:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE = MYISAM' at line 8
Query:
CREATE TABLE IF NOT EXISTS mybb_thumbspostrating ( id INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT , thumbsup INT NOT NULL , thumbsdown INT NOT NULL , uid INT NOT NULL , pid INT NOT NULL , PRIMARY KEY ( id ) ) TYPE = MYISAM ;

سلام من هم همین مشکل را دارم کسی نیست حلش کنه
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
اگر میدونید دریغ نکنید
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
سلام کسی این پلاگین را جدیدش را نداره
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۰۲:۰۸:۵۰ صبح)iranshahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۳:۵۸:۱۷ عصر)armanen نوشته است: دوستان لطفاً کمک کنید دز زمان نصب پلاگین با error زیر مواجه می شوم:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE = MYISAM' at line 8
Query:
CREATE TABLE IF NOT EXISTS mybb_thumbspostrating ( id INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT , thumbsup INT NOT NULL , thumbsdown INT NOT NULL , uid INT NOT NULL , pid INT NOT NULL , PRIMARY KEY ( id ) ) TYPE = MYISAM ;

سلام من هم همین مشکل را دارم کسی نیست حلش کنه

دوستان با اینکه احتمالا کسی نمی دونه جریان چیه و تا الان جواب نداده ،‌باید بگم من هم همین مشکل رو دارم
تبادل لینک رایگان جهت افزایش رتبه سایت

اولین سایت و انجمن مانیتورینگ سایتهای کلیکی ایرانی
پاسخ

قیمت: 50تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
لطفا درباره محتوا که قیمت گذاری کردید توضیح دهید.درصورت بی ربط بودن و خالی بودن و... اخطار خواهید گرفت یا بن خواهید شد
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۲۱:۳۷:۲۱ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۰۳:۰۹:۴۳ صبح) ، mehran_hadadi (۱۳۹۳/۵/۲۱، ۰۲:۲۸:۱۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان