هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نسخه تست] ادیتور کامل و پیشرفته بتا 3
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۲۰:۳۰:۳۳ عصر)HackerBest نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۱۲:۰۰:۲۰ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۰۶:۴۷:۳۹ صبح)HAMED.RAMZI نوشته است: این ادیت.ر کاملا ترمیم شد و بدون هیچ مشکلی در انجمن vip قرار گرفت
شما از نویسنده پلاگین اجازه داری؟

مدیر محترم سعی کنین با مواردی اینچنینی برخورد کنید !
ادیتوری که متن باز هست رو که نمیشه دزدی کردن و اسم خودشون رو بزارن و بگن که همه مورد ها رفع شده Sleepy حد اقل اگه تغییری میدی ادیتوری که متن باز هست رو پولیش نکن !! یا یه مقدار حمت کن و عقده ای نباش و مشکلاتش رو به طرفی که ادیتور ساخته بگو !

من به شخصه وقت نکردم از ادیتور در لوکال استفاده کنم هر وقت زمان داشتم استفاده میکنم و هر چی مشکل دیدم به سایت اصلی گزارش میدم و مال مردم نمیخورم Undecided

خب این کا همونطور که گفتم دزدی نیست قانونیه البته من کپی رایتش رو نخوندم ولی اگه حالت عادی باشه

ولی شما باور کردی منم دوست دارم باور کنم ولی حس میکنم جنگ زرگریه این
نقل‌قول: شما از نویسنده پلاگین اجازه داری؟
امیدوارم اشتباه کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۹/۱۴، ۲۱:۵۸:۲۶ عصر)
من که وقت اضافه ندارم ولی اگه یکی وقت داره و جاوا اسکریپت بلده میتونه بگه تا با هم کمک کنیم یه درست درمونش رو برای مای بی بی درست کنیم
Big Grin این ادیتوری که من میگم چند ساله داره روی یه انجمن سازه و عالی کار میکنه
Big Grin اسم نمی برم که نرن بزارن تو وی ای پیBig Grin
با عرض پوزش از حامد خانWink
پاسخ
دو ایراد اولی که من گفتم تو گوگل کروم هست با فایر فوکس درست کار می کنه Wink
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطbikalac (۱۳۸۹/۹/۱۴، ۲۱:۴۶:۱۹ عصر)
ARVANT جان داداش اون هات ادیتور رو هم همت تو بود که به جایی رسید
اینبارم یه همت کن و جامعه مای بیبی رو بترکون
همه دعات میکنن
اگه برای عموم بزاری دیگه کسی نمیتونه سوء استفاده شخصی ازش کنه
HeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
Big Grin
شرمندم من اون موقع ها زیاد بیکار میشدم الان دیگه یکم گرفتاری زیاد شده .
اصولا فلسه اوپن سورس همینه که بچه ها در ازای استفاده ای که به رایگان از نرم افزار ازاد میکنن به پیشرفت اون کمک کنن .منم یه انجمن برای دوستان با مای بی بی ساختم واسه همین دوست دارم کمکی کرده باشم به مای بی بیHeart
فلسفه بعدیش اینه که چرخ دوباره اختراع نشه وقتی یکی کاری میکنه بقیه نرن باز همون کار رو بکنن به جاش برن راهش رو ادامه بدن .
در هر صورت اگه کسی پیدا شد وقتش خالی بود و توی برنامه نویسی تحت وب هم دستی داشت من میتونم راهنمایش کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطarakueed (۱۳۸۹/۹/۱۴، ۲۲:۳۷:۰۴ عصر)
من فقط php بلدم با جاوا کار نکردم
اصلا دنبالش هم نبودم
ولی واجب شد برم یاد بگیرم شاید یه روزی بدردم بخورهSmile
پاسخ
جاوا اسکریپت نه جاوا
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۲۲:۴۱:۳۱ عصر)HAMED.RAMZI نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۲۰:۳۰:۳۳ عصر)HackerBest نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۱۲:۰۰:۲۰ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۴، ۰۶:۴۷:۳۹ صبح)HAMED.RAMZI نوشته است: این ادیت.ر کاملا ترمیم شد و بدون هیچ مشکلی در انجمن vip قرار گرفت
شما از نویسنده پلاگین اجازه داری؟

مدیر محترم سعی کنین با مواردی اینچنینی برخورد کنید !
ادیتوری که متن باز هست رو که نمیشه دزدی کردن و اسم خودشون رو بزارن و بگن که همه مورد ها رفع شده Sleepy حد اقل اگه تغییری میدی ادیتوری که متن باز هست رو پولیش نکن !! یا یه مقدار حمت کن و عقده ای نباش و مشکلاتش رو به طرفی که ادیتور ساخته بگو !

من به شخصه وقت نکردم از ادیتور در لوکال استفاده کنم هر وقت زمان داشتم استفاده میکنم و هر چی مشکل دیدم به سایت اصلی گزارش میدم و مال مردم نمیخورم Undecided

عزیزم من دوست دارم نتیجه تلاسشم رو به vip بدم و عمومی نکنم
در ضمن این پلاگین ساخت شما هم نیست که اینهمه داری بالا پائئین میپری این پلاگین ساخت
frinklabs
هست ادرس سایتشون هم http://frinklabs.xe.cx/ بنده شحصا از ایشون اجازه ترمیم این پلاگ را گرفته پس این دزدی نیست
فعلا شمائی

این اجازه ات کوش
بده ما هم ببینیم
در ضمن

کار مهمی که نکردی که میخوای نتیجه زحماتت رو بزاری برای vip
پاسخ
 سپاس شده توسطHackerBest (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۰:۲۹:۰۲ صبح)
نقل‌قول: کار مهمی که نکردی که میخوای نتیجه زحماتت رو بزاری برای vip
به هر حال اگه تغییر کوچکی حتی توی بنر و زبان یه محصول اوپن سورس بدی میتونی اون رو بفروشی
البته گفتم من لیسانسش رو نخوندم ولی فکر نکنم حتی نیازی به اجازه از طرف باشه یعنی فکر کنم اجازه رو توی لیسانسش داده

من فقط گفتم این کار درست نیست وگرنه قانونی هستSad
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۰:۳۵:۵۸ صبح)HackerBest نوشته است: نتیجه زحمات !!!!!!!! Tongue
خوب شما میتونی هر کاری بکنی و دست خودته ، اگه ساخته من نیست ساخته شما هم نیست دوست عزیز Dodgy
وقتی یک ادیتوری که اوپن سورس هست رو شما میای چهار تا کدشو دستکاری میکنی و برای VIP میزاری دزدی به حساب میاد چون اصل کار برای یک شخص دیگست و شما دارید سوء استفاده مالی به نفع خودتون میکنید .

بهتره فرهنگ داشته باشید نه علم !

انشاالله تا جمعه این هفته سرم خلوت تر میشه خودم ادیتور رو امتحان میکنم و تک تک ایراداتشو بهشون با راه حل گزارش میدم که محتاج کسی مثل " HAMED.RAMZI " نباشید Wink

اگر بحثی هست بنده به عنوان مدیر کل پیگری می کنم. نیازی نیست در این موارد هر کس نظر خودشو بگه و تاپیک رو به بیراهه بکشه.
در اپن سورس، با انجام تغییرات شخصی می توانید آن را به صورت رایگان یا غیر رایگان به دیگران ارایه کنید و در این شکی نیست.
شما هم سر مساله ای که آزاد است چرا دعوا می کنید؟ قانون اپن سورس همینه!
تنها سوالی که مطرح است این بود که آیا نویسنده این پلاگین اجازه ویرایش آن را داده است یا خیر. که اگر پاسخ بله باشد هر کسی می تواند با رفع مشکلات این پلاگین را به صورت که می خواهد عرضه کند.
پس لطفا ادامه ندهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۱:۴۰:۵۰ صبح) ، arakueed (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۳:۳۳:۳۰ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۹:۵۸:۴۶ صبح) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۶:۵۸:۲۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۲۲:۱۹:۵۶ عصر) ، masooumi (۱۳۹۰/۸/۷، ۱۸:۵۲:۲۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,839 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان