هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نسخه تست] ادیتور کامل و پیشرفته بتا 3
درود
این ادیتور، ادیتور کامل و پیشرفته با تمامی قابلیت های مورد نیاز ساخته Simon در سایت http://www.frinklabs.xe.cx/forums می باشد که امروز نسخه بتا 3 آن منتشر شد.
البته این نسخه از هم اکنون روی سایت ها قابل استفاده است ولی سعی کنید فعلا از آن در سایت های آزنایشی استفاده کرده و باگ های احتمالی را در لینک داده شده مطرح کنید.
از ترجمه کردن این نسخه به علت آزمایشی بودن خودداری شده و تنها فایل های زبان انگلیسی به پوشه persian منتقل شده اند که ادیتور در زبان پارسی هم در دسترس باشد.

توجه: نسخه بتا 4 تا دو هفته دیگیر منتشر شده و بعد از آن اولین نسخه اصلی منتشر می شود. پس با یافتن باگ ها و گزارش آن در قسمت های مربوطه در http://www.frinklabs.xe.cx/forums به ساخت ادیتور کاملی برای مای بی بی کمک کنید.

با سپاس

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   WYSIWYG_Editor_ Beta3.zip (اندازه: 123.55 KB / تعداد دفعات دریافت: 498)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطSaintAnger (۱۳۸۹/۹/۱۰، ۲۳:۰۳:۴۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۱۰، ۲۳:۴۶:۲۰ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۰:۰۸:۳۵ صبح) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۰:۴۵:۴۸ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۱:۱۸:۰۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۲:۳۳:۲۱ صبح) ، soroosh (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۳:۵۸:۰۳ صبح) ، bikalac (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۵:۱۶:۳۷ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۳۵:۴۴ صبح) ، mdradikal (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۷:۰۶:۱۷ عصر) ، carrow (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۷:۴۵:۲۵ عصر) ، hady (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۰۷:۳۵ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۱۳:۵۰ عصر) ، samet98 (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۲۳:۰۳:۳۱ عصر) ، Ali28 (۱۳۸۹/۹/۱۲، ۱۷:۰۹:۵۱ عصر) ، moohiol (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۰۲:۳۷:۱۲ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۲۳:۱۷:۰۴ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۱:۵۱ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۴۷:۴۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۰۳:۱۷:۴۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۰/۵/۲۵، ۱۹:۵۴:۵۴ عصر) ، ROHANPC (۱۳۹۰/۶/۱۲، ۰۰:۱۸:۱۰ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۹:۳۷:۱۷ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۱:۱۲:۲۸ صبح) ، lawyer (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۱۱:۵۹:۵۰ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۳:۲۵:۲۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۴۲:۱۱ عصر)
واقعا ادیتورش فوق العاده است
از اینی که داریم خیلی بهتره به خصوص قضیه ی اسمایلی هاش
و نقل قولش هم که عالیه
فقط همون با زبان فارسی سازگار نیست که اونم با نسخه ی نهایی شما اضافه میکنید بهش
توی سایتشون ثبت نام کردم تا اگه باگ پیدا کردم بهشون بگم چون حقشونه که این کار رو براشون بکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۰۱:۳۴:۰۷ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۳۵:۵۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۱۴:۰۸ عصر) ، sco1385 (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۳۲:۰۶ عصر) ، vispar (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۶:۵۷:۵۸ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۱:۵۸ عصر) ، 2Admin (۱۳۸۹/۱۱/۱۳، ۱۲:۱۵:۴۳ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۶:۵۴:۱۰ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۱۸:۵۵:۳۸ عصر)
Lightbulb 
الان این رو میشه روی سایت اصلیمون نصب کنیم
مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن من هات ادیتور رو نصب کردم اینو بزارم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۳۶:۲۰ صبح) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۲:۰۲ عصر)
من که نصب کردم یه مقدار به خاطر اینکه جای دکمه هاش با قبلی فرق داره اذیت میکنه
البته من نتونستم فرم پاسخ سریع رو درست کنم
شاید جزو امکاناتش نیست
پیشنهاد میکنم برای تست هم که شده روی لوکال آزمایشش کنید
من از پلاگین ادیتور پیشرفته ی این جا زیاد خوشم نیومد ولی این عالیهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۳۶:۲۲ صبح)
نقل‌قول: دوستان عجله کار شیطونه ! بزارید نسخه اصلیش بیاد بعدش نصب کنید چند سال دارین بدون ادیتور میگزرونین 2 روز هم روش
خب 2 تا گزینه داریم
1- صبر کنیم بقیه تستش کنن و نسخه ی نهاییش رو استفاده کنیم
2- توی رفع اشکالش مشارکت کنیم و تستش کنیم و برای چیزی که خودمون میخوایم ازش استفاده کنیم یه مقدار مشکلات رو هم تحمل کنیم

من که دارم دومی رو انتخاب میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۳۰:۴۶ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۹:۱۶:۴۹ صبح) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۲:۰۹ عصر)
با سلام و احترام

اگر امكانش هست تصاويري از محيط اديتور و عملكرد اديتور قرار بديد

با سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۳۰:۲۱ عصر)
اگه دمو یا اسکرین شات کاملی از این ادیتور گذاشته شود بهتر است
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۸:۳۰:۲۳ عصر)
اینم یه تصویر که امیدوارم به پست اول هم یه تصویر اضافه بشه

[تصویر:  7sjz21sji4swsnjdf2we.jpg]

جدا در تست کردنش شک نکنید

فقط توی فرم پاسخ سریع کسی تونسته فعالش کنه؟!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۹:۱۴:۲۴ عصر) ، bikalac (۱۳۸۹/۹/۱۲، ۰۲:۳۴:۱۱ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۹:۱۷:۱۷ صبح) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۲:۳۳ عصر)
[تصویر:  1372849830.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۲۲:۴۳:۲۲ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۰۹:۱۷:۲۵ صبح)
ببخشید چطوری برای پاسخ سریع فعالش کردین؟
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطBB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۲:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,808 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان