هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نسخه تست] ادیتور کامل و پیشرفته بتا 3
کف کردم
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۱۲، ۱۹:۲۹:۵۳ عصر)HAMED.RAMZI نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۲، ۱۸:۲۶:۱۲ عصر)arakueed نوشته است: مشکل اینجاست که این نسخه بتاست و اینجا هم واقعا نمیتونن پشتیبانی دقیقی بکنن
من میرم این سوال رو توی سایت طراحی کننده پلاگین بپرسم شاید درست بشه

عزیزم شما میتونستی از اول بری همونجا و لطفا مدیران زیر سوال نبرید علیرضا جان همون اول فرمودند این پلاگین در حال تسته پس یعنی از طرف مای بی بی ایران هم طراحی نشده ومسئولیت با خودتون هست

پس یکطرفه به محکمه نرید

اون پست مال من بود و کسی رو زیر سوال نبردم
دقیقا منظورم این بود که این یه نسخه ی آزمایشیه که طراحیش هم به اینجا ربطی نداره و برای پشتیبانی باید بریم اونجا
الآن میبینم واقعا یه مقدار خاصیت خود زیر سوال بودن دارید
این همه آدم اومدن پست دادن گفتم میرم میپرسم اگه خبری شد میام خبر میدم
نا امید شدم از کار گروهی در ایرانSadSadSad
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۹/۱۲، ۱۹:۵۹:۰۱ عصر)
بابا بیخیال باز یه چیز جدید اومد افتادیم به جون هم !
حالا بزاری ببینید طرف جدی روش کار می کنم دیدی گفت نمیخام زور که نیست مثل ما ایرانیا نیستن که وسطا جا میزنن!
پاسخ
نقل‌قول: حالا بزاری ببینید طرف جدی روش کار می کنم دیدی گفت نمیخام زور که نیست مثل ما ایرانیا نیستن که وسطا جا میزنن!
چی؟!!!
اصلا متوجه نشدم
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۱۳، ۰۲:۴۶:۴۵ صبح)HAMED.RAMZI نوشته است: قابل توجه دوستان تما باگهای ادیتور بسته و کاملا متفاوت و با تم زهای باز حتی تولید قالب ترمیم شد و تمام اطلاعاتی که موجب لشباع بشه در هاستی اپلود و این هاست از طرف مای بی بی ایران مختص این پلاگین ثبت شد و بزودی پلاگین در انجمن وی ای پی قرار خواد گرفت

Wink

بیخیال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
پلاگین رو یکی دیگه درست میکنه ؛ طراحیش رو یکی دیگه میکنه ؛ یکی دیگه برای تست میده بیرون؛ یکی دیگه منتظره این باگ هایی که شما برطرف کردید بهش گزارش بشه؛ بعد شما برمیدارید پولش رو میگیریدSadSadSad
دمتون گرم بابا

البته کارتون قانونیه Exclamation

فقط امیدوارم به اون طراح بدبختش این مشکلات رو بگید اگه راه حلش رو نمیگیدDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۸:۰۰:۰۸ عصر)
سلام به همه دوستان من سوالی داشتم میتونید پلاگینی رو قرار بدید که کاربرا بتونن تو اون فرمولهای ریاضی رو تایپ کنند.
با تشکر اگه میشه کمکم کنید
پاسخ
بابا ول کنید
نصخه اصلیشا که سایت اصلیش میده بیرون
اونا دانلود کنید
فارسی کردنش هم از آب خوردن آسون تره
راحت فارسیش میکنیم
دیگه نیازی هم به کسی نخواهیم داشت

البت بهتره در رابطه با قرار دادن ادیتور در کودوم بخش فقط پارس اظهار نظر کنه
پاسخ
ما خودمون در حال ساخت ادیتور بسیار سبک تر از این، توسط دوستان خودمان هستیم و نیازی به این کار ها نداریم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۸:۱۶:۱۰ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۸:۲۰:۱۴ عصر) ، mahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۸:۴۱:۵۰ عصر) ، bikalac (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۸:۴۶:۳۴ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۸:۵۷:۳۴ عصر)
نقل‌قول: ما خودمون در حال ساخت ادیتور بسیار سبک تر از این، توسط دوستان خودمان هستیم و نیازی به این کار ها نداریم.

من قبولتون دارم
ولی خب از این کارا نکنید پس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,810 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان