هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل قرار دادن آخرین ارسالهای mybb در وردپرس
(۱۳۹۲/۷/۴، ۱۷:۳۴:۰۷ عصر)jan123 نوشته است: اگه مو به مو باشه مشکل نداره.
آدرس سایت.
آدرس انجمن :
forum-fullalbum.ir
آدرس سایت :
fullalbum1.ir
پاسخ
خوب فایل های موجود در فایل پیوست روکجا آپلودکردید
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۴، ۱۸:۳۸:۵۵ عصر)jan123 نوشته است: خوب فایل های موجود در فایل پیوست روکجا آپلودکردید

همونجا که توی پست اول گفته شده!
داخل فولدر پوسته ی فعال وردپرس
پاسخ
کسی بلد نیست؟!!Exclamation
پاسخ
خوب مسیرش رو بدید.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.

پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۳۳:۴۸ عصر)jan123 نوشته است: خوب مسیرش رو بدید.

wp-content > Themes > WP98_itheme2_Persian
پاسخ
نه منظور بنده مسیر آپلود اسکریپته
توجه:
نقل‌قول: خب حالا تمام فایلهای داخل پوشه رو داخل یه پوشه بریزین به اسم دلخواه ، من از حالا اسمش رو فرض میکنم : post
حالا فولدر post رو در شاخه مربوط به پوسته وردپرستون آپلود کنید . مهمه که این شاخه در همون مسیر پوسته فعال وردپرس آپلود بشه .
نقل‌قول: دقت داشته باشید که فولدر post دقیقا باید در شاخه پوسته مورد نظر شما آپلود شده باشه تا این دستور درست کار کنه ....
خب دیگه تمومه و شما میتونین آخرین ارسالهای انجمنتون رو ببینید .

توجه کنید که اگه ویرایش فایل last.php رو به درستی انجام داده باشید موقعی که در آدرس بار مرورگرتون آدرس این فایل رو وارد می کنید ، باید آخرین ارسالها نمایش داده بشه ... و اگه خطایی داد باید برین این فایل رو مجددا باز کنید و آدرس عکسها و فایل css رو دستی بهش بدین ... ( البته اگه خطا برای دیتابیس نباشه )

پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۵، ۱۵:۳۹:۳۸ عصر)jan123 نوشته است: نه منظور بنده مسیر آپلود اسکریپته
توجه:
نقل‌قول: خب حالا تمام فایلهای داخل پوشه رو داخل یه پوشه بریزین به اسم دلخواه ، من از حالا اسمش رو فرض میکنم : post
حالا فولدر post رو در شاخه مربوط به پوسته وردپرستون آپلود کنید . مهمه که این شاخه در همون مسیر پوسته فعال وردپرس آپلود بشه .
نقل‌قول: دقت داشته باشید که فولدر post دقیقا باید در شاخه پوسته مورد نظر شما آپلود شده باشه تا این دستور درست کار کنه ....
خب دیگه تمومه و شما میتونین آخرین ارسالهای انجمنتون رو ببینید .

توجه کنید که اگه ویرایش فایل last.php رو به درستی انجام داده باشید موقعی که در آدرس بار مرورگرتون آدرس این فایل رو وارد می کنید ، باید آخرین ارسالها نمایش داده بشه ... و اگه خطایی داد باید برین این فایل رو مجددا باز کنید و آدرس عکسها و فایل css رو دستی بهش بدین ... ( البته اگه خطا برای دیتابیس نباشه )

منظورتون رو متوجه نمیشم!Exclamation
من پوشه ی post رو آپلود کردم توی همین مسیری که گفتم!
پاسخ
خوب شما خودت یه بار برو آدرس رو از آدرس بار کپی وبذار
بنده به این آدرس
http://fullalbum1.ir/wp-content/themes/w...rsian/post
می روم می گه موجود نیست.

پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۵، ۲۰:۴۶:۴۴ عصر)jan123 نوشته است: خوب شما خودت یه بار برو آدرس رو از آدرس بار کپی وبذار
بنده به این آدرس
http://fullalbum1.ir/wp-content/themes/w...rsian/post
می روم می گه موجود نیست.
خب به این صورت که هیچ چیزی رو باز نمیکنه!ExclamationExclamation
وگرنه پوشه ی پست دقیقا توی همین ادرس موجوده!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن بنر کنار هم Pars 62 68,463 ۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۲:۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Thumbs Up آموزش قرار دادن تبلیغات در کنار هدر Amin Yaghubi 10 10,518 ۱۳۹۳/۷/۱۶، ۱۸:۱۵:۰۶ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  آموزش جامع قرار دادن دکمه بانک برای ادیتور Ckeditor salehkhan 3 3,661 ۱۳۹۳/۳/۱، ۱۲:۲۹:۳۰ عصر
آخرین ارسال: amir1
Thumbs Up آموزش قرار دادن آمار آلکسا در فوتر Amin Yaghubi 4 3,733 ۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۴۶:۱۰ عصر
آخرین ارسال: avacs
Music {آموزش} قرار دادن "موزیک من" در پروفایل (اختصاصی PnuForums) Webmaster 70 53,401 ۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۰۹:۲۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: ahmad65
Wink [برای 1.6] آموزش قرار دادن پلیر (موزیک) در پست بیت AR@KST@R 15 16,348 ۱۳۹۲/۸/۱۹، ۰۱:۴۳:۲۱ صبح
آخرین ارسال: Pars
  آموزش قرار دادن ورود سریع h0mayun 14 13,020 ۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۱:۳۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان