هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل قرار دادن آخرین ارسالهای mybb در وردپرس
می گه نیست اینم آدرسی که بنده می رم
http://fullalbum1.ir/wp-content/themes/w...t/last.php
کد:
Not Found

The requested URL /wp-content/themes/wp98_itheme2_persian/post/last.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
مال من مشکلش اینه که نمیشه صفحات بعدی رو دید . باید چی کار کنم ؟

www.tapmusic.ir
پاسخ
سلام دوست عزیز
من این کارو کردم و درست عمل کرد حالا میخام ببینم اگه بخوام برای این یه کادری درست کنم چ کار باید انجام بدم؟؟؟
چون اینجوری خیلی سادست من یه جای دیگه دیدم که دقیقا همین بود ولی جدول بندی شده بودش و اول موضوع و بعد نویسنده و بازدیدکننده و... بودن اگه بتونین این کدشو برام درست کنین ممنونتون میشم
پاسخ
میتونید با این کد قرار بدید
هر جایی که خاستید بزارید
کد:
<iframe src="post/last.php" style="border: 0px none" width="450" frameborder="0" height="260" scrolling="no"></iframe>
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۳، ۲۱:۲۲:۴۱ عصر)
سلام من تمام مراحل رو انجام دادم مشخصات دیتابیس هم وارد کردم اما پست ها رو نشون نمیده فقط جدولش هست مشکلش چیه؟
پاسخ
فولدر post دقیقا باید در شاخه پوسته مورد نظر شما آپلود شده باشه تا این دستور درست کار کنه ....

به احتمال زیاد دیتابیس رو کامل و درست بهش معرفی نکردید.مشخصاتشو یه بار دیگه چک کنید.

درضمن به دوتا پست پایین ترش هم توجه کن که مربوط به 1.6 هست
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطfree_spirit (۱۳۹۳/۴/۸، ۱۳:۵۷:۰۵ عصر)
(۱۳۹۳/۴/۸، ۰۸:۴۹:۰۴ صبح)firstboy000 نوشته است: فولدر post دقیقا باید در شاخه پوسته مورد نظر شما آپلود شده باشه تا این دستور درست کار کنه ....

به احتمال زیاد دیتابیس رو کامل و درست بهش معرفی نکردید.مشخصاتشو یه بار دیگه چک کنید.

درضمن به دوتا پست پایین ترش هم توجه کن که مربوط به 1.6 هست

فولدر post در شاخه پوسته وردپرس هست و مشخصات دیتابیس هم که باید بین این علامت قرار بگیره " " چک کردم درست وارد کردم(!)

و که گفتین مربوط به 1.6 باشه هم قبلا تنظیم کردم اما نشون نمیده حتی یه یوزر دیگه برای دیتابیس ساختم اما بازم نمیشه من پسوردش رو به صورت پیچیده انتخاب میکنم مشکل از این نیست؟
پاسخ
نبايد ديتابيس جدا باشه. چون اطلاعاتش رو از ديتابيسى که انجمن نصبه ميگيره
پاسخ
 سپاس شده توسطfree_spirit (۱۳۹۳/۴/۸، ۱۷:۵۹:۲۶ عصر)
اگر از پیشوند جداول مطمئنید و مطمئنید درست گذاشتید چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه چون بعضی از افراد این مشکلو داشتن و بعضی هم نداشتن.
اینجور میشه گفت که به احتمال زیاد از ورژن ها هستش.

نمونه معرفی شده در این تاپیک، نقایص مربوط به آن رفع گردیده و به درست نمایش میدهد:
http://community.mybbiran.com/thread-19246-post-141917.html#pid141917

ضمنا برای وردپرس یه پلاگین توی صفحه 14 همین تاپیک گذاشته شده.اونو  هم میتونی تست کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطfree_spirit (۱۳۹۳/۴/۸، ۱۷:۵۹:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۵۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن بنر کنار هم Pars 62 67,888 ۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۲:۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Thumbs Up آموزش قرار دادن تبلیغات در کنار هدر Amin Yaghubi 10 10,389 ۱۳۹۳/۷/۱۶، ۱۸:۱۵:۰۶ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  آموزش جامع قرار دادن دکمه بانک برای ادیتور Ckeditor salehkhan 3 3,616 ۱۳۹۳/۳/۱، ۱۲:۲۹:۳۰ عصر
آخرین ارسال: amir1
Thumbs Up آموزش قرار دادن آمار آلکسا در فوتر Amin Yaghubi 4 3,694 ۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۴۶:۱۰ عصر
آخرین ارسال: avacs
Music {آموزش} قرار دادن "موزیک من" در پروفایل (اختصاصی PnuForums) Webmaster 70 53,057 ۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۰۹:۲۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: ahmad65
Wink [برای 1.6] آموزش قرار دادن پلیر (موزیک) در پست بیت AR@KST@R 15 16,292 ۱۳۹۲/۸/۱۹، ۰۱:۴۳:۲۱ صبح
آخرین ارسال: Pars
  آموزش قرار دادن ورود سریع h0mayun 14 12,935 ۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۱:۳۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان