هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش قرار دادن پلیر (موزیک) در پست بیت
Wink 
سلام
فایل ها و کدهای این اموزش از پلاگین زیر گرفته شده:
http://mods.mybb.com/view/automedia

خوب برین سر اموزش:
1- برید به کنترپنل آدمین » تنظیمات » Custom Profile Fields و یک فیلد Textbox درست کنید (آموزش دقیقش هم هست)

2- قالب ها و پوسته ها » قالب ها » قالب مورد نظر » postbit_author_user و بستگی به نیاز خود یکی از کدهای زیر را در آخر کدهای این تمپلیت قرار دهید:
2-1 : کد با کادر
کد:
<br />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead"><font COLOR="#FFFFFF"><b>پلير شخصي</b></font></td>
</tr>
<tr>
<td class="trow1">
<center>
<object type="application/x-shockwave-flash" data="images/audio-player.swf" width="100" height="50" hspace="0" align="center" >
   <param name="movie" value="images/audio-player.swf">
   <param name="wmode" value="transparent">
   <param name="FlashVars" value="src={$post['fid4']}&amp;autoload=no&amp;autostart=no&amp;repeat=yes">
</object>
</center></td>
</tr>
</table>

2-2 کد بدون کادر
کد:
<br />
<center>
<object type="application/x-shockwave-flash" data="images/audio-player.swf" width="100" height="50" hspace="0" align="center" >
   <param name="movie" value="images/audio-player.swf">
   <param name="wmode" value="transparent">
   <param name="FlashVars" value="src={$post['fid4']}&amp;autoload=no&amp;autostart=no&amp;repeat=yes">
</object>
</center>

.png   PP2.PNG (اندازه: 3.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 836)

قبل از کپی کردن کدها شمار فیلدی که ساختین را در {$post['fid4']} به جای 4 قرار دهید.

و در آخر فایلswf موجود در فایل Zip زیر را در مسیر images مای بی بی خود کپی کنید.
موفق باشین

.zip   audio-player.zip (اندازه: 15.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 133)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۴، ۱۵:۳۰:۳۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۴، ۱۵:۴۵:۱۱ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۹/۴، ۱۶:۴۴:۳۱ عصر) ، samet98 (۱۳۸۹/۹/۶، ۱۴:۵۳:۳۱ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۲۰:۴۱:۱۶ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۱۵:۴۰:۴۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۱۶:۲۵:۵۰ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۲۴، ۰۸:۵۹:۵۶ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۱:۰۴:۱۵ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۱:۵۲:۵۰ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۹:۰۰:۳۳ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۷:۴۱:۰۸ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۸:۱۶:۴۲ عصر) ، xxx3 (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۶:۵۳:۳۱ عصر) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۷:۴۷:۳۳ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۸:۳۵:۰۲ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۲۴، ۱۶:۳۰:۵۴ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۳:۲۲:۱۵ عصر) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۴/۹، ۱۷:۳۸:۴۹ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۰۰:۰۴:۳۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۱۱، ۲۱:۳۳:۵۹ عصر) ، MISTER (۱۳۹۶/۳/۲۵، ۰۱:۳۸:۲۹ صبح)
این کارش چیه/ میشه بیشتر توضیح بدین؟ Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطheshi (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۷:۴۷:۵۸ صبح)
شما میتونید در این یک اهنگ قرار بدید. بعد اهنگ در پست بیت شما شروع به پخش شدن میشه.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۹/۴، ۲۱:۴۸:۳۲ عصر)
کار نمی کنه نمی دونم چرا ؟ کل صفحه به هم می ریزه
پاسخ
کدها مشکلی ندارند، شما درست عمل نمیکنید. (کدها را اول داخل Notpad کپی کنید و بعد از اونجا استفاده کنید)
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۱۵:۴۱:۰۱ عصر)
تنظیمات کجاست؟Huh
پاسخ
تنظیمات چی ؟
یه فیلد بساز نیاز به تنظیم نداره.
پاسخ
توضحی که داده شده خیلی واضح نیست و کسی متوجه نمیشه جز اونایی که واقعا حرفه ایی باشن

یکم واضح تر توضیح بدین ممنون میشیم
پاسخ
خیلی واضح گفتم، دقیق بخونید و در مورد ایجاد فیلد هم جستجو کنید. (در همین انجمن)
پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۲/۷، ۰۷:۲۶:۰۱ صبح)
این چهطوری کار میکنه ؟
من گذاشتم اما اهنگاش چی ؟
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن بنر کنار هم Pars 62 68,152 ۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۲:۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Thumbs Up آموزش قرار دادن تبلیغات در کنار هدر Amin Yaghubi 10 10,470 ۱۳۹۳/۷/۱۶، ۱۸:۱۵:۰۶ عصر
  آموزش کامل قرار دادن آخرین ارسالهای mybb در وردپرس zohair 168 149,456 ۱۳۹۳/۴/۸، ۱۴:۵۳:۳۵ عصر
  آموزش جامع قرار دادن دکمه بانک برای ادیتور Ckeditor salehkhan 3 3,646 ۱۳۹۳/۳/۱، ۱۲:۲۹:۳۰ عصر
آخرین ارسال: amir1
Thumbs Up آموزش قرار دادن آمار آلکسا در فوتر Amin Yaghubi 4 3,723 ۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۴۶:۱۰ عصر
آخرین ارسال: avacs
Music {آموزش} قرار دادن "موزیک من" در پروفایل (اختصاصی PnuForums) Webmaster 70 53,326 ۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۰۹:۲۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: ahmad65
  آموزش قرار دادن ورود سریع h0mayun 14 13,007 ۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۱:۳۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان