هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مای بی بی ایران برای حمایت شما
منم هستم کمک میکنم
جناب نجفی لطفا پی ام ما رو هم دریابید
پاسخ
با سلام خدمت تمامی دوست داران مای بی بی ایران

با اجازه ی اقا علیرضا

من یک انتقاد کلی از کسانی که جزء هواداران مای بی بی ایران نیستن دارم
دوستان عزیز ، علی آقا با دوستانی که فعال بودند با تمام تلاش شبانه خود سعی کردند که این انجمن رو به بزرگترین انجمن مای بی بی و یک انجمن فوق تخصصی برای تمامی ایرانی ها تشکیل بدن که با همه ی سختی ها و مشکلات تو این راه مبارزه کردن و توانستند که این انجمن رو پا برپا نگه دارن
این دوستان با دائر نگه داشتن این سایت و فعالیت خودشان و دیگر دوستان در این سایت توانستند مشکلات خیلی از دوستانی که در این زمینه مشکل داشتند حل کنند
دوستان عزیز این دوستان با فعالیت خود نشان دادن که ما ایرانی ها میتوانیم و مستقل هستیم و می توانیم با این اطلاعاتی که داریم بزرگترین انجمن در این زمینه رو دائر کنیم و حتی به نظر من علی آقا و دوستان مدیریت هدف های والاتری برای این سایت دارند ولی این هدف ها زمانی اجرائی می شود که ما عزیزان کمکشون کنیم
دوستان عزیز ، این انجمن یک انجمن فوق تخصصی در باره ی مای بی بی و مسائلی در این زمینه هست و خود بنده اگر این سایت یک سایت آموزشی مثل دیگر سایت ها که در هر زمینه ای فعالیت میکرد بود یک از حامیان نمی شدم.
دوستان عزیزی که در زمینه ی وب کار میکنند به این زمینه نیاز دارند ، حال یا انقدر اطلاعاتشون بالاست که دیگه نیازی به عضو شدن در این سایت ندارن و یا اطلاعاتشون (مثل من) محدوده که نیاز به یه همچین جمعی دارن که بتونه هم بهشون کمک کنه و هم یک راهنمای خوب برای آموزش در این زمینه باشه

حرف آخر : من چند روزی هست که سایت رو دارم چک میکنم میبینم که دوستان زیادی هر روز میان به سایت سر میزنن که میانگین این دوستان تقریبا روزانه 40 تا 60 نفر در کمترین حالت بازدید هستش ، خوب این دوستان حتما به آموزش های این انجمن نیاز دارن که میان و به سایت خودشون سر میزنن، حالا از این جمعی که میانگینش 50 نفره اگه ماهانه 20 نفر جزء حامیان ماهانه مای بی بی باشن نحایتا نفری باید بین 1000 تومان تا 1500 تومان پرداخت کنن و فکر نکنم که این مبلغ که ماهیانه باید پرداخت کنن به کسی ضرر برسونه
البته این رو هم بگم که من با این حرفهام نمی خوام کسی رو به زور به جمع حامیان وارد کنم (همانطور که از اسمش پیداست ما نیاز به حامی داریم نه نیاز به کمک ، چون این دو مقوله با هم فرق دارن و حامیانی هستند که اگر روزی مای بی بی نیاز به کمک داشت خودشان این کار رو انجام بدن تا دیگر نیازی به حامی نباشه) و فقط خواستم دوستانی که جزء حامیان نیستن هم درجریان باشن که چرا این دوستان نیاز به حامی برای ادامه فعالیت این سایت و برآورده شدن اهداف بزرگی که در نظر دارن نیاز دارن.
و حتی اگر هم این حامیان بیشتر از این هم نشن ما حتما تا جایی که در توانمون هست پشت این سایت هستیم

فقط یادمون باشه که کسی که وارد این سایت میشه نیاز به کمک داره حتی اگر اطلاعات هم داشته باشه باز هم نمیتونه بگه من اطلاعاتم کامله و باز هم برای بالا بردن اطلاعات خود نیاز به این انجمن داره پس باز هم هرطور بررسی کنید میبینید که این سایت داره کم کم به یک سایت فوق قدرتمند در زمینه مای بی بی تبدیل میشه که ما باید تا جایی که در توانمون هست به این سایت (همه جوره) کمک کنیم تا بتونیم این سایت رو به بهترین و قدرتمند ترین سایت آموزشی فارسی در زمینه ی مای بی بی برای همه ی فارسی زبان ها تبدیل کنیم

دوستان مدیریت بنده رو عفو کنن و اگر انتفادم بر خلاف نظرات مدیریت بود این ارسال رو پاک کنن

بیاییم با دست به دست هم بدیم تا این سایت رو به یک سایت قدرتمند و اولین انجمن فوق تخصصی در این زمینه تبدیل کنیم

با تشکر از همه ی دوستان عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۰:۵۸:۳۸ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۰۱:۳۷:۰۵ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۴:۲۸:۳۹ عصر)
همین طوره که شما می فرمایید. Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطsaiid (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۲:۲۰:۳۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۲۳:۲۱:۳۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۰۱:۳۹:۲۰ صبح)
درود
این ماه حمایتی از طرف دوستان نداشتیم. Sad

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۲۳:۲۱:۳۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۲۳:۴۰:۲۶ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۱۶:۳۵:۳۵ عصر)
آقای نجفی پور رو من هم حساب کنید !

با اینکه با امروز سر جمع یک هفته نشه که با Mybbiran آشنا شدم ، اما تو این یک هفته چیزهای بسیاری رو یادگرفتم و دانلود کردم و یک انجمنی که بشه بهش گفت انجمن رو راه انداختم .

Smile

....
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۹:۱۴:۱۹ عصر)
سلام علیرضا جان منم هستم !! SmileHeart به زودی واریز میکنم !! Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۹:۱۴:۲۱ عصر)
منم سعی میکنم تا حد امکان واریز کنم

برای حمایت از ما بی بی ایرانHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۹:۱۴:۲۵ عصر)
دوستان کسی از علیرضا خبر نداره؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲، ۱۶:۳۶:۰۸ عصر)BSE نوشته است: دوستان کسی از علیرضا خبر نداره؟
مگه چی شده؟

پاسخ
درود
به نظر می آید که افراد تمایلی به حمایت از مای بی بی ایران ندارند.
در طول 45 روز گذشته تنها کاربر BSE وجهی را در جهت حمایت از مای بی بی ایران پرداخت کرده است.
اگر واقعا این سایت طرفداری ندارد ما هم خودمان را اذیت نکنیم! Exclamation

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۰۲:۴۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۰۵:۱۲ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۰۹:۰۰ صبح) ، mrxtazi (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۲۰:۰۴ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۲۴:۲۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۲:۲۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حمایت از مای بی بی ایران در سایت خود Pars 1 3,377 ۱۳۸۸/۶/۲۵، ۰۲:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان