هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مای بی بی ایران برای حمایت شما
درود

شما نقاط منفی رو مورد بررسی قرار میدید !

حمایت یک امر کاملا اختیاریه ! و کسی رو مجبور نکردن

توی لیست حامیان افرادی هستند که حتی کمترین حضوری اینجا ندارن اما برای سروپا موندن اینجا حمایت می کنن !

شما تصور کن اینجا نباشه ؟ همین سوالاتی که بهتون پاسخ داده میشن هم دیگه پاسخ داده نمیشن و کلا باید انجمنتونو خودتون بگردونین ( که از عهده خیلی ها بر نمیاد )

در باره گفته مدیرا که میگن سرچ کنید ! خب وقتی شما ( مقصود همه کاربران ) برای مشکلتون ارزش قایل نیستین که 4-5 بار با عنوان های مختلف سرچ کنید انتظار دارین مدیران سریع حاضر بشن و به شما برای صدمین بار جواب بدن ؟

اینجا هر کسی در حد توانش داره کمک می کنه چون نهایتا سودشو خودمون می بینیم !

به هر حال امیدوارم به جایی اینکه خودتونو این پشتیبانی رو روبروی هم ببینین و فقط بخواید مشکلاتو هدف بگیرین خودتونو در کنارش ببینید و به پیشرفتش کمک کنید !

پیروز باشید HeartHeart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۱:۲۱:۱۸ عصر)
دوست من شما متوجه حرف من نشدید.

من نمیگم حمایت غلطه یا زوریه یا حرف دیگه ای حرف من اینه من حمایت میکنم برا یه پشتیبانی خوب چرا؟ چون اینجا مرجع پارسی مای بی بی هست و برای پشتیبانی و حمایت از ما ساخته شده حمایت باید دو طرفه باشه اینو قبول ندارید؟ من اگه یه حمایت خوب ببینم شک نکنید با تمام توانم حمایت میکنم.

درباره سرچ خودتون برید پستای من رو ببینید همیشه سرچ میکنم حالا یا به هر دلیلی بعضی وقتا مطلبم رو پیدا نمیکنم س<ال میپرسم یا اینکه یه موضوع جدید برام اتفاق افتاده آیا مای بی بی نباید در این مواقع من رو حمایت کنه؟ در این صورت این حمایت یک طرفه خواهد بود فقط از سوی کاربران در هر صورت در صورتی که من یه پشتیبانی خوب ازم بشه من هم خوب پشتیبانی میکنم اگه حرفم غلطه بگید غلطه.

به امید پیشرفت روز افزون مای بی بی و بهتر شدن پشتیبانی ها.

ببخشید از اینکه وقتتون رو گرفتم ولی حداقل تاپیک اومد بالا Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۱:۴۱:۴۷ عصر)
من متوجه حرف شما هستم !

اما همهس سوالات رو هر کسی نمیتونه پاسخ بده ! با سرعتی که در انجمن هست بعد 2-3 ساعت تاپیک میره پایین و دیگران تاپیک رو نمی بینن

فکر می کنید من یا بقیه اعضا سوالات بی جواب نداشتیم ؟

از یه جهت خوشحالم از یه جهت ناراحت ! خوشحالم چون مجبور شدم سوالاتی که جوابش اینجا نبود تو گوگل سرچ کنم با سایت های خارجی سر و کله بزنم و خودم یاد بگیرم که خیلی برام با ارزش هست و ناراحت از این جهت که سالی یه سوال میپرسم اغلب بی جواب میمونه !

اما نمیشه به کسی خرده گرفت ! ممکنه 20 نفر تاپیک منو مطالعه کرده باشن اما جواب رو ندونن !!!

در کل همه انتظار پشیبانیه هر چه بهتر رو دارن هم شما هم من هم مدیرا

اما بالاخره مشکل برای همه پیش میاد !

پیروز باشید Heart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۲:۰۲:۰۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۲:۳۰:۳۹ عصر)
منم هستم
پاسخ
درود
از تمامی دوستانی که در طول مدت نیاز به حمایت مای بی بی ایران پرداختند نهایت سپاسگذاری را داریم.
با اسپانسر قرار گرفتن مای بی بی ایران، مشکل مالی نیز حل شد و تمامی بدهی های قبل از آن نیز پرداخت شد.
با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۵۳:۳۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۵۴:۱۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۱۶:۴۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۲۱:۲۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۳۶:۳۴ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۴۷:۳۸ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۵:۰۰:۰۱ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۳:۲۵:۲۱ عصر)
به به تبریک می گمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطastas (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۲:۰۴:۱۲ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۳:۲۵:۲۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۴۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حمایت از مای بی بی ایران در سایت خود Pars 1 3,365 ۱۳۸۸/۶/۲۵، ۰۲:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان