هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مای بی بی ایران برای حمایت شما
ماه قبل فقط یک نفر، این ماه هم یک نفر Idea
http://community.mybbiran.com/misc.php?page=Supporters

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۰۹:۵۷:۴۴ صبح)
چه آمادگی کنیم که وقتی یه نفر این جا نیست به سوالامون یه جواب بده

مدیر برای چی انتخاب کردین ؟!

سال تا سال نیاد ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۳:۴۲:۲۲ عصر) ، star (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۰۰:۴۰:۵۹ صبح)
الان فصل امتحانات دانشگاه هاست و مديرا هم اكثراً دانشجو هستند مثل شما محصل نيستن كه كارنامشون رو هم گرفته باشن. البته توهين ها و رفتارهاي زشت برخي از كاربرا هم از دلایل اين غيبته كه خوشبختانه مدتي هست كه اون كاربرا و رفتارها رو شاهد نیستم اما ظاهراً شما از این آرامش خوشحال نیستین
شما هم نياز نيست ولخرجي كنيد هنوز كاري نكرده توقع داريد خدا ميدونه اگه چيزي به اينجا كمك كنيد چه منتهايي سر مدیران ميذارين
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۰۹:۵۷:۲۹ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۰:۴۷:۴۴ صبح)
سلام

به نظر من اگه جناب پارس حالا كه درخواست كمك كردن بيان همه چيو خيلي راخت بيان كنند مبلغي كه به به شركت هاستينگ بدهكار هستن رو بگن و مبلغي كه بايد ماهيانه بدن رو هم بگن اينجوري فكر كنم دوستان كمك مي كنند و اگه بازم كسي توجه نكرد بايد همون كاري رو بكيند كه جناب sepanta-gsm گفتند.
وجدانن من يكي ندارم كه بدم چند وقت پيش هم مقداري كمي به حساب جناب پارس كمك كردم كه مقداريش براي وي آي پي بود و كمك به ماي بي بي
ولي اون پولي كه من دادم فقط براي يك ماه وي آي پي بود ولي الا چند ماه كه هنوز وي اي پي هستم فكر كنم كل پول رو براي حساب وي آي پي گذاشتن , يكم ناراحت شدم . حالا درست بود كه كم بود ولي نيتم كمك كردن بود اگه بگم همونم كه دادم مقداريش از كرايه راه رفتن به دانشگاه بود دروغ نگفتم !

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۱:۳۷:۱۱ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۰:۰۹:۲۱ عصر)
دوستان عزیز ببخشید بنده وارد این موضوع میشوم.
تازه به عضویت در امده ام و در صدد کمک و عضویت در VIP نیز هستم ،
تمامی دوستانی که در این انجمن عضو هستند خودشان از مدیران و صاحبان انجمنها هستند ف و گمان میکنم هر گونه رفتار و گفتاری را باید کمی با منطق و سنجیده بیان نمایند ، همانگونه که در انجمن خودتان مدیریت میکنید و از ایجاد تنش ها و به چالش کشیدن انجمن ها پیشگیری میکنید با ید در سایر انجمن ها نیز به قوانین و در خواستها احترام بگذارید.
اینکه از طرف مدیریت درخواستی صورت میگیرد ، امریست طبیعی ، تمامی دوستان در انتخاب و مشارکت مختار هستند ، و اجباری در ان نیست. اگر کسی هم مشارکت میکند قطعا از روی خیر خواهی و نیت پاک است ،
پس اگر کار خیری هم انجام میدهید به نظر بنده بازگو کردن ان مناسب نیست،
روی سخن بنده با شخص خاصی نیست ، خدای نکرده سوء تفاهمی پیش نیاید ، دوست عزیزمان جناب
zesht که عنوان کردند کمکی کرده اند ، قطعا نیت شان همین بوده است و مطمئنا از اینکه به انجمن کمک کرده اید ، و عمل خیر خواهانه داشته اید عضویت شما در VIP را تمدید کرده اند. شما به این فکر کنید که در راه خیر قدم برداشته اید و قطعا در جایی دیگر کسی حامی شما خواهد بود.

امیدوارم تمامی دوستان عزیز در تمامی امورات موفق باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۱:۴۵:۲۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۲:۱۲:۱۶ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۳:۱۹:۰۷ عصر)
آره حق با شماس نبايد مي گفتم و خودم معتقدم اين كمك كردن ها يه جور سرمايه گذاريه , چرا ؟
چون حتما چند برابر به خود شما بازگردانده مي شه , چيزي نيست كه از جيبت بره
ولي من يكم ناراحت شدم و برداشت كردم كه چون كم بوده رو حساب كمك نذاشتند و براي حساب وي آي پي گذاشتن , اگه مثلا جناب پارس يك پ.خ ميدادن كه به خاطر كمك شما وي آي پي تمديد شده من خيلي خوشحال مي شدم

حالا بگذريم
من منظور خاصي نداشتم و دوست ندارم در اين رابطه بحث بشه

من هرجا رفتم گفتم هرچي ياد گرفتم از ماي بي بي و جومينا بوده و وظيفه خودم ميدونم كه كمك كنم حالا به هر نحوي .

بازم شرمنده به خاطر اون پستم
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۲:۱۲:۱۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۲:۱۷:۰۷ عصر)
آفرین به شما و برخورد منطقی با مسائل. Smile
درمورد اینکه فرمودید مدیریت سایت پیغامی میدادند ، بنده نیز موافق هستم ، و این پیغام دلگرمی برای کمک مجدد میشود ، و امیدوارم جناب نجفی پور به این مسائل بیشتر اهمیت بدهند ، ضمن اینکه میدانیم ، ترافیک کاری و پیغامهای ایشان بسیار است و شاید به همه امور نمیرسند ، اما در این موارد بیشتر حساس باشند بهتر است. Smile
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۲۸، ۰۱:۵۵:۰۱ صبح)Cancer9003 نوشته است: الان فصل امتحانات دانشگاه هاست و مديرا هم اكثراً دانشجو هستند مثل شما محصل نيستن كه كارنامشون رو هم گرفته باشن. البته توهين ها و رفتارهاي زشت برخي از كاربرا هم از دلایل اين غيبته كه خوشبختانه مدتي هست كه اون كاربرا و رفتارها رو شاهد نیستم اما ظاهراً شما از این آرامش خوشحال نیستین
شما هم نياز نيست ولخرجي كنيد هنوز كاري نكرده توقع داريد خدا ميدونه اگه چيزي به اينجا كمك كنيد چه منتهايي سر مدیران ميذارين

اولا این موضوع برمیگرده به خیلی وقت پیش ...

دوما برای من تیکه ننداز

سوما کدوم ارامش / آرامشی که مدیرا نیستن

چهارما من عشقم بکشه پول خرج میکنم عشقم نکشه نمیکنم

مقل تو هم نیستم به خاطر یه کارت شارژ 5تومانی خود کشی کنم

حرق بی ربط نزن

/ که اگه پارس می فهمید قبلا چی بودی و چه موجود مزخرفی هستی عمرا مدیرت نمی کرد
پاسخ
برای ثبت نام و پول ریختن آماده ام بعد میتونم از vip استفاده کنم
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۳:۲۹:۴۳ عصر)funset 2 نوشته است: چه آمادگی کنیم که وقتی یه نفر این جا نیست به سوالامون یه جواب بده

مدیر برای چی انتخاب کردین ؟!

سال تا سال نیاد ؟!

من با این دوستمون صد در صد موافقم ، من میتونم اینجا رو حمایت کنم طوری که پول هاست و دامین و وی پی اس و ... رو همه رو با هم بدم ، ولی اینکارو نمیکنم به یه دلیل ، از پشتیبانی اینجا راضی نیستم اینا لاف زنیم نبود ، دفعه اولی نیست که یه جا رو حمایت میکنم.

میگم از پشتیبانی راضی نیستم میدونید چرا؟ بهتون میگم برید تو پروفایلم ارسال های منو سرچ کنید ببینید برا چندتاشون جواب گرفتم خیلیا بعد دو ماه جواب گرفتم ، یه سریا هنوزم جواب نگرفتم از همه بدتر مدیران اینجا به قول این دوستمون جدا از اینکه سالی یه بار سر میزنن خیلیاشون از آدم به خاطر مشکلی که برخورده طلبکارم هستند ، سرچ کنید آخرین مشکل منو راجب Sign Out شدن مدیر مربوطه طوری برخورد کرد که انگار بنده به ایشون فش دادم! خداوکیلی برا این پشتیبانی حمایت کنیم؟

یا اینکه هر روز یه تاپیک داریم که کجا رفت اون پشتیبانی خوب مای بی بی ، واقعا مای بی بی داره روز به روز پشتیبانیش داغون تر میشه ، یه نگاه به حامی ها بندازید میفهمید که حامیان هم این رو فهمیدن کمک ها ضعیف تر و ضعیف تر شده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حمایت از مای بی بی ایران در سایت خود Pars 1 3,377 ۱۳۸۸/۶/۲۵، ۰۲:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان