هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اطلاع از پیام خصوصی Ajax PM Notification
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: اطلاع از پیام خصوصی به صورت آژاکس Ajax PM Notification
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.8.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: querschlaeger
[تصویر:  d.png] معرفی: 29th March 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 3rd August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: بررسی خودکار برای یافتن پیام جدید

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت، سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1332774984.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_ajaxpmnotice.zip (اندازه: 7.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,378)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/ajax-pm-notification

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۱۸، ۱۳:۵۴:۵۳ عصر) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۵/۱۸، ۱۵:۲۰:۳۱ عصر) ، hks (۱۳۸۹/۵/۲۱، ۰۴:۴۰:۳۴ صبح) ، hamed.gh (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۴:۰۰:۴۹ عصر) ، taqizadeh (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۰۳:۱۹:۲۳ صبح) ، arakueed (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۰:۲۷:۵۴ صبح) ، bestf (۱۳۸۹/۶/۱۲، ۰۳:۱۹:۵۲ صبح) ، amokhaliband (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۷:۲۶:۳۳ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۷/۶، ۰۵:۵۶:۳۸ صبح) ، shaabani (۱۳۸۹/۷/۸، ۱۸:۱۵:۲۳ عصر) ، khashi (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۵:۱۵:۳۴ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۸/۲، ۰۰:۰۱:۵۸ صبح) ، rezatabloo (۱۳۸۹/۸/۱۸، ۱۲:۴۸:۵۱ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۱:۳۲:۵۵ صبح) ، falaknaz (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۱۷:۳۲:۱۱ عصر) ، Armin (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۰۲:۵۹:۲۴ صبح) ، saiid (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۵:۳۷:۰۱ عصر) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۳:۲۲:۲۳ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۷:۳۱:۱۶ صبح) ، chelseafc1 (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۹:۴۷:۵۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۰۱:۲۰ صبح) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۲۲:۴۷:۴۲ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۰۱:۳۵:۲۶ صبح) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۱۷:۴۰:۳۴ عصر) ، kamy_r (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۵:۳۴:۳۱ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۱:۵۶:۴۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۳:۱۶:۱۷ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۲۲:۲۱:۴۵ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۴:۰۰:۰۷ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۱۸:۴۷:۵۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۶:۵۴:۴۶ عصر) ، daneshjoo (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۱۸:۱۵:۵۳ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۸:۱۱:۳۸ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۷، ۲۲:۰۱:۳۳ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۰۱:۲۳:۵۸ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۱۵:۴۳:۴۹ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۲۲:۴۴:۰۳ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۷:۰۸:۲۵ عصر) ، سجاد صبری (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۳:۱۰:۲۹ صبح) ، aliilya (۱۳۹۰/۷/۲، ۱۴:۳۶:۲۴ عصر) ، Engineer.A (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۵:۳۸:۱۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۱۹:۵۷:۴۳ عصر) ، pouya1364 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۱۱:۱۰:۰۲ صبح) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۲، ۰۵:۴۱:۵۵ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۱۳:۵۵:۱۹ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۰:۰۳:۵۷ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۱۱/۵، ۰۳:۲۶:۵۷ صبح) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۰۴:۰۴:۵۱ صبح) ، adnan (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۱:۲۱:۴۰ صبح) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۱۶:۰۷:۴۹ عصر) ، akspix (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۷:۴۲:۴۶ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۷:۴۹:۴۶ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۹:۵۶:۲۸ صبح) ، f.gh1372 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۵۰:۴۰ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۰:۴۱:۵۶ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۲/۳، ۱۲:۴۳:۱۳ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۲/۳، ۱۵:۱۳:۲۸ عصر) ، monfared (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۲:۴۰:۲۰ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۶:۵۲:۳۵ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۲/۲۴، ۰۲:۲۸:۰۵ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۱/۳/۲۰، ۱۳:۱۷:۰۴ عصر) ، salondaran (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۰۸:۳۷:۵۴ صبح) ، benyamin77 (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۸:۰۰:۳۵ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۸:۴۴:۴۶ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۰۴:۲۰:۲۴ صبح) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۰۰:۵۷:۲۱ صبح) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۹:۵۲:۲۳ صبح) ، lich king (۱۳۹۱/۱۲/۱، ۱۳:۲۶:۳۴ عصر) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۴:۴۳ عصر) ، Afawfaz (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۱۲:۳۰:۳۱ عصر) ، MrAhmad (۱۳۹۲/۵/۲۶، ۱۴:۵۸:۲۰ عصر) ، M.nestor (۱۳۹۲/۱۱/۱۹، ۱۸:۲۵:۴۹ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۶:۰۴:۵۹ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۹/۱، ۱۸:۰۳:۰۰ عصر)
با تشکر از همه
میشه چند تا نمونه ی دیگه هم ازش بزارید؟
به شکلی که رنگ متن و رنگ پس زمینه ی شفاف متفاوت باشه
این روی تم های تیره و هدر های تیره گاهی معلوم نیستBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۰۱:۲۲ صبح) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۴:۴۹ عصر)
نمونه های دیگر در vip هست

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۱۶:۲۲:۲۸ عصر) ، falaknaz (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۱۷:۳۲:۲۳ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۱۸:۵۸:۵۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۰۱:۲۴ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۸:۴۳:۲۶ عصر) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۴:۵۶ عصر)
من اینو نصب کردم ولی هیچی نشون نمیده !!!Confused میشه کمک کنین؟ Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۰۱:۲۶ صبح) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۴:۵۹ عصر)
نباید چیزی نشون بده که

شما بعد از آپلود میرید و توی قسمت پلاگین ها پلاگین رو فعال میکنید و بعد زمانی که کسی به شما پیام خصوصی داد دیگه نیاز نیست مثل قبل صفحه رو رفرش کنید تا بفهمید پیام خصوصی دارید یا خیر

همون موقع که به شما پیام داده شد به صورت آجاکس به صورت یه نوار اعلام میکنه که پیام خصوصی دارید
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۰۱:۲۸ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۸، ۰۲:۱۸:۴۱ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۱۳:۵۵:۳۷ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۸:۲۷:۲۰ صبح) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۵:۰۶ عصر)
پریوده زمانی بر حسب میلی ثانیه هست که فکر کنم 20.000 میلی هست. یعنی هر 20 ثانیه یه بار چک میکنه و نشون میده! اینو چکش کن
برای من داره کار میکنه. شاید با پلاگینی مشکل داره!
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۷:۰۱:۳۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۲/۲۴، ۰۲:۳۱:۴۶ صبح) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۵:۰۸ عصر)
سلام

من این پلاگین اطلاع از پیام خصوصی Ajax PM Notification رو فعال کردم هم از بخش پلاگین و هم از بخش پیکربندی ( تنظیمات )
ولی پیام خصوصی جدید رو نشون نمیده باید چکار کنم

ثانیه شمار روی 20 ثانیه تنظیم کردم

پاسخ
 سپاس شده توسطisouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۵:۱۵ عصر)
20 ثانیه رو چطوری تعریف کردید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۱۴:۵۵:۰۵ عصر) ، isouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۵:۱۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۱۰:۵۵:۳۸ صبح)behnam9856 نوشته است: 20 ثانیه رو چطوری تعریف کردید؟

فقط عدد 20 رو تایپ کردم مگه باید چه چوری تایپ کنم

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطisouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۵:۱۹ عصر)
کسی نمیخواد کمک کنه بابا مال من نمیاد
پاسخ
 سپاس شده توسطisouda (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۸:۲۵:۲۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین محدودیت تعداد پیام خصوصی Limit number of PMs Pars 12 11,719 ۱۳۹۲/۸/۱۰، ۱۶:۳۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ahmad1371
  [برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع به پیام خصوصی Quick Reply PM Pars 31 22,419 ۱۳۹۲/۴/۷، ۱۷:۴۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان