هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اطلاع از پیام خصوصی Ajax PM Notification
یکی از دلایل عدم فعالیت این پلاگین، برمیگرده به انجام یه سری از تغییرات در قالب انجمن!!!

مثلا من در headerindex یه اینتر زدم! از کار افتاد!!!! ولی درستش کردم! باید دید کجای کار ایراد داره که نشون نمیده.

پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۱۴:۰۲:۲۲ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۱۷:۱۲:۱۹ عصر)
وقنی این پلاگین رو فعال می کنم این مشکل برام پیش می آید :

[تصویر:  o6az3224rmrhs7xc6beg.jpg]
[تصویر:  1bfc5mrpkmxaysdzh16z.jpg]

امیدوارم این سوالم مثل سوال های دیگم بی جواب نمونه
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
عکسات برای من لود نمیشه

....
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۰:۴۳:۰۲ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۸:۳۲:۱۵ عصر)turboo نوشته است: عکسات برای من لود نمیشه

لود میشوند : این Not Found زیر انجمنم میاد.

http://up.iranblog.com/images/enkht7lbhozhn84lt.jpg
http://up.iranblog.com/images/hiyhc5sp9u9tg8wxpcf.jpg

اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
فایل pm.php رو نمی تونه پیدا کنه ، بررسی کنید

....
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۳:۳۴:۲۶ عصر) ، mogtabaa (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۰۱:۰۵:۳۸ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۱:۵۷:۰۵ عصر)turboo نوشته است: فایل pm.php رو نمی تونه پیدا کنه ، بررسی کنید

مرسی با گفته شما رفتم به فایلی که دانلود کردم و دیدم که بله ، آپلود نکرده ام pm.php را - سپاسگذارم Smile
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
من این پلاگینو نصب کردم اما انگار نه انگار کار نمیکنه و این تصویر هنگام دریاغت پیام ظاهر نمیشه

مشکل چیه؟

[تصویر:  1332774984.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۴، ۱۸:۰۵:۵۱ عصر)hesam_esf نوشته است: من این پلاگینو نصب کردم اما انگار نه انگار کار نمیکنه و این تصویر هنگام دریاغت پیام ظاهر نمیشه

مشکل چیه؟

[تصویر:  1332774984.jpg]

سلام

همه ی این تاپیک رو خوندی ؟؟؟
مطالب بقیه رو بخون. شاید مشکلت حل بشه.
پاسخ
درود

من اين پلاگين رو نصب كردم ولي متاسفانه ip من توسط سرور بصورت خودكار بلاك شد وقتي دليل رو جويا شدم اين بود كه (آی پی شما به دلیل اجرا 11 اسکریپت در ثانیه به صورت خودکار از طرف فایروال سرور بکلا شده است) وخطا هم از اين فايل بود forum/pm.php

خواهشمندم من رو راهنمايي كنيد

با تشكر

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۳۲:۱۶ صبح)رضا نوشته است:
درود

من اين پلاگين رو نصب كردم ولي متاسفانه ip من توسط سرور بصورت خودكار بلاك شد وقتي دليل رو جويا شدم اين بود كه (آی پی شما به دلیل اجرا 11 اسکریپت در ثانیه به صورت خودکار از طرف فایروال سرور بکلا شده است) وخطا هم از اين فايل بود forum/pm.php

خواهشمندم من رو راهنمايي كنيد

با تشكر

جالبه !!!
شايد پيام خوانده نشده داشتي و چند تا تاپيك رو با هم باز كردي . اين پيام هم توي همشون اومده و اجرا شده و هاستت تعجب كرده !!!
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۴:۰۴:۱۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۴:۰۷:۲۸ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۴:۲۷:۰۸ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین محدودیت تعداد پیام خصوصی Limit number of PMs Pars 12 11,786 ۱۳۹۲/۸/۱۰، ۱۶:۳۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ahmad1371
  [برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع به پیام خصوصی Quick Reply PM Pars 31 22,546 ۱۳۹۲/۴/۷، ۱۷:۴۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان