هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اطلاع از پیام خصوصی Ajax PM Notification
با قالب پیش فرض سایت هم چک کردم نشد . اون پیغامی هم که نشون می ده زمانیه که پلاگین رو غیر فعال کنم. وقتی فعاله که همون پیغام هم نمایش داده نمی شه.
پاسخ
شاید اون پلاگین رو نصب کردبن که این فعال نمیشه !! چون اون خودش یه پلاگین هست اونی که عکسشو گذاشتین Exclamation
پاسخ
من قبل از اینکه این پلاگین رو نصب کنم یه پلاگینه دیگه نصب کرده بودم که اونو غیر فعال کردم و از توی دایرکتوری پلاگین هم پاک کردم ولی بازم همون پیغام نمایش داده میشه.
پاسخ
بعضیا چرا الکی حرف میزنند - نگین کار نمیکنه بگین ما بلد نیستیم نصب کنیم اشتباه نصب کردیم و بیاین بگین مشکل چیه

شما دارین پلاگینی که واسه همه بخوبی کار میکنه رو میگین کار نمیکنه>؟ واسه همه کار میکنه چون واسه دونفر که اشتباه نصب کردن کار نمیکنه پلاگین خرابه؟

شما که بلد نیستین کسی اجبارتون نکرده نصب کنین
پاسخ
 سپاس شده توسط*F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۲:۴۵:۲۸ صبح)
دوست گرامی شما بجای راهنمایی دارید به دیگران توهین می کنید . نصب این پلاگین نیاز به دانش خاصی نداره . به هر دلیلی برای تعدادی از دوستان کار نمیکنه . شما هم اگر نمی توانید راهنمایی کنید توهین هم نکنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۱۴:۰۰:۴۷ عصر)
تو خود پوشه فروم و اینس هم باید اپ بشه
پاسخ
من تمامی اطلاعات مربوط به سایت رو به هاست دیگری منتقل کردم . به محض اینکه اطلاعات روی هاست جدید قرار گرفت پلاگین کار کرد .
به نظر می رسد این پلاگین نیازمندی خاصی دارد که باید روی هاست فعال شود . از دوستان کسی می داند که چه امکانی باید روی هاست فعال باشد که این پلاگین کار کند؟
پاسخ

درود

عزیزان یک سوال داشتم اینکه میشه زمان رو از 20000 ( همون 20 ثانیه ) به 0 تغییر بدم تا زودتر بیاره ؟

خیلی دیر میاره ، فعلا رو 10000 گذاشتم باز هم همونه !

....
پاسخ
سلام
دستتون درد نکنه بدون هیچ مشکلی نصب و کار کرد ممنون از زحمات شما عزیزان
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۸، ۰۲:۲۵:۱۶ صبح)turboo نوشته است: درود

عزیزان یک سوال داشتم اینکه میشه زمان رو از 20000 ( همون 20 ثانیه ) به 0 تغییر بدم تا زودتر بیاره ؟

خیلی دیر میاره ، فعلا رو 10000 گذاشتم باز هم همونه !

نه تغییر نده به مشکل بر میخوری از طرف هاست اجازه بدید رو حالت دیفالت بمونه
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۰:۰۶:۲۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین محدودیت تعداد پیام خصوصی Limit number of PMs Pars 12 11,784 ۱۳۹۲/۸/۱۰، ۱۶:۳۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ahmad1371
  [برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع به پیام خصوصی Quick Reply PM Pars 31 22,546 ۱۳۹۲/۴/۷، ۱۷:۴۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان