هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا کسی حاضر است برای من یه انجمن درست کنه؟
Star 
باسلام آیا کسی حاضر هست برای من یه انجمن با هاست رایگان درست کنه من از سیستم تک بی بی استفاده میکنم و میخوام مای بی بی داشته باشم یا کسی برام انجمن درست میکنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۰۸:۰۹:۴۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۹:۲۷:۰۱ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۶:۵۸ عصر)
سلام عزیز دل برادرSmile

میخواید میزبان هاستتون کودوم سایت باشه؟؟Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۰۸:۰۹:۵۵ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۰۹:۱۴:۱۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۹:۲۶:۵۷ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۷:۰۱ عصر)
سلام

من هاست و دامنه خریدم که روش یه انجمن نصب کنم اما بعدش منصرف شدم.
الان یک هاست دارم یک ساله و دو تا دامنه . اگه خواستی هاست و دامنه را هر دوتاش بهت میدم برات یه انجمن هم نصب میکنم روش . هیچی هم ازت نمیخوام . بقیه کاراشا دیگه خودت بکن. چون من هزینه اش را تا یه سال دادم . استفاده نکنم از بین میره اگه خواستی بهت میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۲:۵۲:۰۳ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۷:۴۶:۲۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۹:۲۶:۵۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۶:۱۸:۴۵ عصر)
سلام مشخصات هاستو توی پیام خصوصی بده من نصب می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۷:۵۳:۱۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۹:۲۶:۵۱ عصر)
سلام آقا مهدی من میخوامSmile
خدا نگهش داره !:
انجمن من در حال بروز رسانی هست بزودی لینکشو میزارم !
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳۱، ۱۹:۲۶:۴۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱، ۲۱:۰۴:۳۴ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۷:۱۵ عصر)
دسترسی گرفتن کاربران عادی مجاز نیست.
درصورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱، ۲۱:۰۵:۲۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۱، ۲۳:۳۹:۰۶ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۲/۲، ۱۲:۴۶:۴۲ عصر) ، s.sahari2013 (۱۳۹۳/۲/۴، ۰۷:۲۶:۱۴ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۷:۱۹ عصر)
با سلام و خسته نباشید ؟!
خوبید ؟!
بله دیگر تایپک جدید باز نمی کنم !
دوستان اگه میشه برام یه انجمن درست کنید که کلا برام رایگان در بیاد !!!!!!!
دوستانی تمایل دارن همچین کاری بکنن به بنده از طریق سیستم پیام خصوصی اطلاع بدهند !Big GrinTongueSmileHeartAngelCoolWinkRolleyesShy
خدا نگهش داره !:
انجمن من در حال بروز رسانی هست بزودی لینکشو میزارم !
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۷:۲۵ عصر)
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۲:۵۸:۲۸ عصر)BLUE STAR نوشته است: با سلام و خسته نباشید ؟!
خوبید ؟!
بله دیگر تایپک جدید باز نمی کنم !
دوستان اگه میشه برام یه انجمن درست کنید که کلا برام رایگان در بیاد !!!!!!!
دوستانی تمایل دارن همچین کاری بکنن به بنده از طریق سیستم پیام خصوصی اطلاع بدهند !Big GrinTongueSmileHeartAngelCoolWinkRolleyesShy

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید از هاست رایگان استفاده کنید بهتر است از همان تک بی بی استفاده کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطBLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۲، ۰۹:۵۱:۳۰ صبح)
تک بی بیSmile

استفاده از هاست رایگان شرف داره به استفاده از تک بی بی! حتی اگه به نون شب محتاج شدید سراغ تک بی بی نریدSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۱:۱۴:۲۴ صبح) ، HÃRÐ.ßØÝ (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۱:۱۶:۳۱ صبح) ، Pishro (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۴:۴۰:۵۶ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۷:۳۲ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۲، ۰۹:۵۱:۲۳ صبح)
(۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۱:۰۷:۳۲ صبح)Mohammad-Mo نوشته است: تک بی بیSmile

استفاده از هاست رایگان شرف داره به استفاده از تک بی بی! حتی اگه به نون شب محتاج شدید سراغ تک بی بی نریدSmile

ولی رایگان هم بدرد نمیخوره معمولا CPU و RAM پایینی دارد
و بک آپ هم ندارند
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۵/۳۰، ۲۱:۳۷:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان