مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آیا کسی حاضر است برای من یه انجمن درست کنه؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
باسلام آیا کسی حاضر هست برای من یه انجمن با هاست رایگان درست کنه من از سیستم تک بی بی استفاده میکنم و میخوام مای بی بی داشته باشم یا کسی برام انجمن درست میکنه؟
سلام عزیز دل برادرSmile

میخواید میزبان هاستتون کودوم سایت باشه؟؟Smile
سلام

من هاست و دامنه خریدم که روش یه انجمن نصب کنم اما بعدش منصرف شدم.
الان یک هاست دارم یک ساله و دو تا دامنه . اگه خواستی هاست و دامنه را هر دوتاش بهت میدم برات یه انجمن هم نصب میکنم روش . هیچی هم ازت نمیخوام . بقیه کاراشا دیگه خودت بکن. چون من هزینه اش را تا یه سال دادم . استفاده نکنم از بین میره اگه خواستی بهت میدم.
سلام مشخصات هاستو توی پیام خصوصی بده من نصب می کنم
سلام آقا مهدی من میخوامSmile
دسترسی گرفتن کاربران عادی مجاز نیست.
درصورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.
با سلام و خسته نباشید ؟!
خوبید ؟!
بله دیگر تایپک جدید باز نمی کنم !
دوستان اگه میشه برام یه انجمن درست کنید که کلا برام رایگان در بیاد !!!!!!!
دوستانی تمایل دارن همچین کاری بکنن به بنده از طریق سیستم پیام خصوصی اطلاع بدهند !Big GrinTongueSmileHeartAngelCoolWinkRolleyesShy
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۲:۵۸:۲۸ عصر)BLUE STAR نوشته است: [ -> ]با سلام و خسته نباشید ؟!
خوبید ؟!
بله دیگر تایپک جدید باز نمی کنم !
دوستان اگه میشه برام یه انجمن درست کنید که کلا برام رایگان در بیاد !!!!!!!
دوستانی تمایل دارن همچین کاری بکنن به بنده از طریق سیستم پیام خصوصی اطلاع بدهند !Big GrinTongueSmileHeartAngelCoolWinkRolleyesShy

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید از هاست رایگان استفاده کنید بهتر است از همان تک بی بی استفاده کنید
تک بی بیSmile

استفاده از هاست رایگان شرف داره به استفاده از تک بی بی! حتی اگه به نون شب محتاج شدید سراغ تک بی بی نریدSmile
(۱۳۹۳/۵/۳۰، ۱۱:۰۷:۳۲ صبح)Mohammad-Mo نوشته است: [ -> ]تک بی بیSmile

استفاده از هاست رایگان شرف داره به استفاده از تک بی بی! حتی اگه به نون شب محتاج شدید سراغ تک بی بی نریدSmile

ولی رایگان هم بدرد نمیخوره معمولا CPU و RAM پایینی دارد
و بک آپ هم ندارند
صفحه‌ها: 1 2