هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل قیافه ی انجمن شما به ویبولتین به صورت رایگان!
(۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۰:۳۸:۱۳ صبح)adnan نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۲:۳۱:۳۶ عصر)Mohammad.T نوشته است:
نقل‌قول: شما اجازه نداری چنین کاری کنید....
پست بیت ویبولتین با امکانات تحت انحصار یکی دیگه از مراجع هست که حق رایت و همچنین انجامش محفوظ است..............
در ضمن سیستم مدال دهی خود کار هم برای یکی دیگه از مراحع هست که امید استار ترجمش کرده و او نیز رضایت نداره.............

درود
در مورد مطلب اولتون نظری ندارم چون اصلا متن های بالا را نخوندم که منظورتون رو بفهمم ! Big Grin
ولی در مورد سیستم مدال دهی : دوست عزیز خودت میگی ترجمه ! هر کسی میتونه یه پلاگین رو ترجمه کنه و هر کسی هم که بتونه ، میتونه به نام خودش منتشر کنه ! پس رضایت در اینجور زمینه ها معنایی نداره !

درورد!
من که گفتم من کپی رایت رو رعایت می کنم.Undecided
او گفته تبدیل کردن به عمودی از آموزش من حتی یه کلمه اش هم اگه از پارسی ساز اون مرجع استفاده نکنند حرام است.
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۱:۰۱:۰۴ صبح)hi_iran نوشته است:
پست بیت ویبولتین با امکانات تحت انحصار یکی دیگه از مراجع هست که حق رایت و همچنین انجامش محفوظ است..............
در ضمن سیستم مدال دهی خود کار هم برای یکی دیگه از مراحع هست که امید استار ترجمش کرده و او نیز رضایت نداره.............

درود
در مورد مطلب اولتون نظری ندارم چون اصلا متن های بالا را نخوندم که منظورتون رو بفهمم ! Big Grin
ولی در مورد سیستم مدال دهی : دوست عزیز خودت میگی ترجمه ! هر کسی میتونه یه پلاگین رو ترجمه کنه و هر کسی هم که بتونه ، میتونه به نام خودش منتشر کنه ! پس رضایت در اینجور زمینه ها معنایی نداره !

درورد!
او گفته تبدیل کردن به عمودی از آموزش من حتی یه کلمه اش هم اگه از پارسی ساز اون مرجع استفاده نکنند حرام است.

عزیز من من یعنی تو پلاگین ها کپی رایت رو رعایت کردم امکانات پست بیت مال خودم هستش!
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۴:۱۷:۱۷ صبح)adnan نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۱:۰۱:۰۴ صبح)hi_iran نوشته است:

درود

درورد!

عزیز من من یعنی تو پلاگین ها کپی رایت رو رعایت کردم امکانات پست بیت مال خودم هستش!
نفهمیدی،
من می گم او تو ارسالاش گفته استفاده از کارهای بنده برای کسانی که از پارسی سازش استفاده نمی کنن دزدی محسوب میشه.........
پاسخ
آموزش پست بیت عمودی اولین بار توسط پارس حدود یکی دو سال پیش تهیه شده سرچ کنی پیدا میکنی و اموزش پست بیت زیبا توسط مهدی نمکی در سایت انجمن آزا 89 که الان بسته شده داده شده و همچنین قبلا از اون مرجع در این انجمن بسیاری از دوستان ازجمله امیر شیخ زاده و بهروز کاشمری و یکی دوتا دیگه از دوستان آموزشش را دان و تغییرات کوچی جز کپی رایت حساب نمیشه .
پاسخ
مدیرا لطفا بسته بشه.Dodgy
آخه من هی می گم تمامی کپی رایت ها رو رعایت می کنم.
اینا باور نمی کنن.
بی ادبی نباشه
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبدیل ویبولتین به مای بی بی behradj 15 7,412 ۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۱:۳۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  سوال در مورد تبدیل المان های ویبولتین به مای بی بی M3HR4N 4 2,720 ۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۶:۴۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: soltaneghalbha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان