هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل قیافه ی انجمن شما به ویبولتین به صورت رایگان!
با سلام.
من تصمیم گرفتم که انجمن کاربرانی که دوست دارند به پست بیت عمودی و امکاناتی مانند سیم کارت شما جنسیت و... مجهز بکنم.
در ضمن در کنار سیستم مدال دهی پیشرفته و خودکار یعنی اگه کاربر به 8 ارسال رسید این مدال رو بده.
هرکی خواست تو این پست سفارش بده من باهاش از طریق پیام خصوصی تمای می گیرم.
این کار ها رایگان رایگان هستند.
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۵:۵۲:۴۹ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۱، ۱۲:۵۵:۰۴ عصر)
سلام
این سیستم چه جوریه!!
مشکلی برای سایت ایجاد نمیکنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۶/۱، ۱۲:۵۵:۰۶ عصر)
درود خدمت شما دوست گرامی

این که نمیشه تبدیل قیافه ی انجمن به وی بولیتین
اصلا چرا وی بولیتین Huh
چرا نمیگی ساخت یک پست بیت زیبا؟؟
در انجمن آموزشش هم هست
کار پسندیده ای است اما دوستان خودشان یاد بگیرن بهتر است

موفق باشی
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۶:۴۲:۵۹ صبح) ، max (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۶:۴۵:۳۸ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۱، ۱۲:۵۵:۰۷ عصر)
می تونی شات بزاری چه طوری؟
پاسخ
این یک پست بیت زیبا که با آموزش ها و کمی تلاش اضافه من درست کردم و شما و بقهی دوستان هم میتونن به یقین درست کنند :

[تصویر:  m3vdhnqa5a830mo4r.png]

[تصویر:  mxscjehgoij97v5ufvj2.png]

که از این بهتر هم میشه درش آورد
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
شما اجازه نداری چنین کاری کنید....
پست بیت ویبولتین با امکانات تحت انحصار یکی دیگه از مراجع هست که حق رایت و همچنین انجامش محفوظ است..............
در ضمن سیستم مدال دهی خود کار هم برای یکی دیگه از مراحع هست که امید استار ترجمش کرده و او نیز رضایت نداره.............
پاسخ
نقل‌قول: شما اجازه نداری چنین کاری کنید....
پست بیت ویبولتین با امکانات تحت انحصار یکی دیگه از مراجع هست که حق رایت و همچنین انجامش محفوظ است..............
در ضمن سیستم مدال دهی خود کار هم برای یکی دیگه از مراحع هست که امید استار ترجمش کرده و او نیز رضایت نداره.............
اولن من گقتم شبیه وی بالتین در ضمن به قول همین دوستمون پست بیت زیبا در صمن من تمامی کپی رایت ها رو رعایت می کنم.
در ضمن سیم کارت من و جنسیت شما و هرچی اطلاعات تصویری یا متنی بخوای به صورت زیبا برای شما که در پست بیت ایجاد می کنم کار خودم هست!
حالا بازم ممنون از اخطارتون.
نقل‌قول: درود خدمت شما دوست گرامی

این که نمیشه تبدیل قیافه ی انجمن به وی بولیتین
اصلا چرا وی بولیتین Huh
چرا نمیگی ساخت یک پست بیت زیبا؟؟
در انجمن آموزشش هم هست
کار پسندیده ای است اما دوستان خودشان یاد بگیرن بهتر است

موفق باشی
ممنون من می دونم آموزششش تو انجمن هست ولی خواستم برای کسانی که شاید تازه وارد هستند درست کنم.
First 18
پاسخ

درود
در مورد مطلب اولتون نظری ندارم چون اصلا متن های بالا را نخوندم که منظورتون رو بفهمم ! Big Grin
ولی در مورد سیستم مدال دهی : دوست عزیز خودت میگی ترجمه ! هر کسی میتونه یه پلاگین رو ترجمه کنه و هر کسی هم که بتونه ، میتونه به نام خودش منتشر کنه ! پس رضایت در اینجور زمینه ها معنایی نداره !
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۵:۵۰:۲۰ صبح)adnan نوشته است: با سلام.
من تصمیم گرفتم که انجمن کاربرانی که دوست دارند به پست بیت عمودی و امکاناتی مانند سیم کارت شما جنسیت و... مجهز بکنم.
در ضمن در کنار سیستم مدال دهی پیشرفته و خودکار یعنی اگه کاربر به 8 ارسال رسید این مدال رو بده.
درود
طبق قانون مای بی بی ایران کاربران
حق گرفتن دسترسی ندارند
پس لذا
هر کسی دسترسی را برای ایشون ارسال کند مای بی بی ایران هیچ تضمینی برای این کار ندارد و عواقب کار با خود شخص میباشدExclamation
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۲:۳۹:۲۹ عصر)
(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۲:۳۱:۳۶ عصر)Mohammad.T نوشته است:

درود
در مورد مطلب اولتون نظری ندارم چون اصلا متن های بالا را نخوندم که منظورتون رو بفهمم ! Big Grin
ولی در مورد سیستم مدال دهی : دوست عزیز خودت میگی ترجمه ! هر کسی میتونه یه پلاگین رو ترجمه کنه و هر کسی هم که بتونه ، میتونه به نام خودش منتشر کنه ! پس رضایت در اینجور زمینه ها معنایی نداره !

درورد!
من که گفتم من کپی رایت رو رعایت می کنم.Undecided

(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۲:۳۴:۳۶ عصر)doodoo نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۵:۵۰:۲۰ صبح)adnan نوشته است: با سلام.
درود
طبق قانون مای بی بی ایران کاربران
حق گرفتن دسترسی ندارند
پس لذا
هر کسی دسترسی را برای ایشون ارسال کند مای بی بی ایران هیچ تضمینی برای این کار ندارد و عواقب کار با خود شخص میباشدExclamation

من برای کسانی که نموتنن این کار ها رو انجام بدن یعنی تازه وارد هستن این کارو می کنم.
در ضمن اگه خواتین یه قالب رو بدین تا براتون عمودی بکنم بدم. مثل سایت خودم که در امضا قرار داره.
بازم ممنون از تذکرتونBig Grin
First 18
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبدیل ویبولتین به مای بی بی behradj 15 7,412 ۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۱:۳۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  سوال در مورد تبدیل المان های ویبولتین به مای بی بی M3HR4N 4 2,720 ۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۶:۴۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: soltaneghalbha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان