هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد تبدیل المان های ویبولتین به مای بی بی
سلام دوستان من از ویبولتین استفاده میکنم ولی چون نال شده هست میخواستم به سیستم دیگه ای تغییر بدم، این انجمن منه: Comiczone.ir/forums
حالا سوالم اینه که من میتونم پست بیتش رو دقیقاً تو Mybb پیاده کنم؟ یا کلاً چیزای دیگش رو. میخوام کلیت انجمن به همون شکل باشه.
پاسخ
پست بیت که سی اس اس هستش برای همین مای بی بی یا وی بی نمیشناسه

اما اینکه فک نکنم بتونی انجمن ویبولتن فعلیتو تبدیل به مای بی بی کنی ینی من هرکار کردم نتونستم انجام بدم حالا شاید بقیه دوستان اینکارو انجام داده باشند بازم بپرس
پاسخ
 سپاس شده توسطM3HR4N (۱۳۹۱/۲/۱۷، ۰۳:۳۶:۴۸ صبح)
ممنون، یعنی همچین چیزیو تو زبان php هم نمیشه نوشت، ببخشید من اینجا کسی رو نمیشناسم از دوستان کسی هست که بتونه طراحی کنه؟
پاسخ
دوست عزیز از اونجایی که انجمن شما رو دیدم به نظرم 1 پست داشته باشه با 2 عضو که به نظرم بهترین وساده ترین روش حذف انجمن ساز وی بی و نصب مای بی بی است در مورد پست بیت هم به گمانم یک پلاگینی هست که به همین صورت نشون میده یا با استفاده از آموزش هایی که در مای بی بی ایران است میتونید بهتر از اینو بسازید Wink

روش دیگر : با استفاده از سیستم merg مای بی بی هم میتونید تبدیل کنید

http://www.mybb.com/downloads/merge-system
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطM3HR4N (۱۳۹۱/۲/۱۷، ۰۵:۴۱:۴۰ صبح)
سلام دوست عزیز

من خودم دیگه فکر نمیکردم بتونم پست بیت دلخواهمو بتونم برای مای بی بی درست کنم

ولی با کمی تلاش و آموزشهایی که بود بالخره تونستم پست بیت رو هم زیبا سازی کنم
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبدیل ویبولتین به مای بی بی behradj 15 7,412 ۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۱:۳۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  تبدیل قیافه ی انجمن شما به ویبولتین به صورت رایگان! adnan 14 9,285 ۱۳۹۱/۳/۲۴، ۱۳:۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: adnan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان