هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB
(۱۳۹۱/۳/۱۲، ۲۲:۲۵:۴۳ عصر)lab نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۹:۰۹:۴۸ عصر)armin3000 نوشته است: خب. مسلما همونطور که انتظار می رفت بعد از آپگرید انجمن بالا نیومد:
صفحه اول انجمن Error 500 Internal server میداد ولی ادمین وارد میشد. رفتم توی ادمین و گزینه ای که همه پلاگین ها رو قبل از آپگرید غیرفعال کرده بودم رو دوباره No زدم. ولی به محض اینکه save زدم انجم به کل از بین رفت و نه دیگه میتونم وارد صفحه ادمین بشم و نه صفحه اصلی. اگه انجمن رو باز کنید متوجه میشید.
خواهش میکنم سریعا راهنمایی کنید تا بعد ببینم دیگه چه بلاهایی سرم اومده. اگه لطف کنید سریع جواب بدین ممنون میشم. خودتون دیگه اهمیت کار رو میدونید
باسپاس

کدوم انجمن؟
بزار تو امضا ببینیم چیه اخه؟

تو پروفایلم بود: http://forums.svus.ir
ممنون Heart

خطایی که داره اینه. چون انجمن رو دارم دستکاری میکنم ممکنه خطاها فرق کنه:
کد:
array(3) { [0]=> array(4) { ["file"]=> string(64) "/hsphere/local/home/c335543/forums.svus.ir/inc/class_plugins.php" ["line"]=> int(101) ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["args"]=> array(1) { [0]=> &string(16) "06 February 2012" } } [1]=> array(7) { ["file"]=> string(60) "/hsphere/local/home/c335543/forums.svus.ir/inc/functions.php" ["line"]=> int(393) ["function"]=> string(9) "run_hooks" ["class"]=> string(12) "pluginSystem" ["type"]=> string(2) "->" ["object"]=> object(pluginSystem)#7 (2) { ["hooks"]=> array(19) { ["pre_output_page"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["ganalytics"]=> array(2) { ["function"]=> string(10) "ganalytics" ["file"]=> string(0) "" } } } ["showthread_start"]=> array(1) { [10]=> array(2) { ["login_needed"]=> array(2) { ["function"]=> string(12) "login_needed" ["file"]=> string(0) "" } ["direct_action"]=> array(2) { ["function"]=> string(13) "direct_action" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_config_action_handler"]=> array(1) { [10]=> array(2) { ["rssfeedposter_admin_action"]=> array(2) { ["function"]=> string(26) "rssfeedposter_admin_action" ["file"]=> string(0) "" } ["pagemanager_admin_action"]=> array(2) { ["function"]=> string(24) "pagemanager_admin_action" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_config_menu"]=> array(1) { [10]=> array(2) { ["rssfeedposter_admin_config_menu"]=> array(2) { ["function"]=> string(31) "rssfeedposter_admin_config_menu" ["file"]=> string(0) "" } ["pagemanager_admin_menu"]=> array(2) { ["function"]=> string(22) "pagemanager_admin_menu" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_load"]=> array(1) { [10]=> array(3) { ["rssfeedposter_admin"]=> array(2) { ["function"]=> string(19) "rssfeedposter_admin" ["file"]=> string(0) "" } ["thx_admin"]=> array(2) { ["function"]=> string(9) "thx_admin" ["file"]=> string(0) "" } ["pagemanager_admin"]=> array(2) { ["function"]=> string(17) "pagemanager_admin" ["file"]=> string(0) "" } } } ["my_date"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["imeiJalaliDate"]=> array(2) { ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["file"]=> string(0) "" } } } ["parse_message_start"]=> array(1) { [10]=> array(2) { ["scd_hide_fg_parse_message"]=> array(2) { ["function"]=> string(25) "scd_hide_fg_parse_message" ["file"]=> string(0) "" } ["htmlposts_parse"]=> array(2) { ["function"]=> string(15) "htmlposts_parse" ["file"]=> string(0) "" } } } ["parse_message_end"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["scd_hide_fg_parse_append"]=> array(2) { ["function"]=> string(24) "scd_hide_fg_parse_append" ["file"]=> string(0) "" } } } ["parse_quoted_message"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["scd_hide_fg_parse_reply"]=> array(2) { ["function"]=> string(23) "scd_hide_fg_parse_reply" ["file"]=> string(0) "" } } } ["global_start"]=> array(1) { [10]=> array(2) { ["highslide_fetchtemplate"]=> array(2) { ["function"]=> string(23) "highslide_fetchtemplate" ["file"]=> string(0) "" } ["headerannounce_global"]=> array(2) { ["function"]=> string(21) "headerannounce_global" ["file"]=> string(0) "" } } } ["postbit"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["thx"]=> array(2) { ["function"]=> string(3) "thx" ["file"]=> string(0) "" } } } ["xmlhttp"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["do_action"]=> array(2) { ["function"]=> string(9) "do_action" ["file"]=> string(0) "" } } } ["class_moderation_delete_post"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["deletepost_edit"]=> array(2) { ["function"]=> string(15) "deletepost_edit" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_tools_action_handler"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["thx_admin_action"]=> array(2) { ["function"]=> string(16) "thx_admin_action" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_tools_menu"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["thx_admin_menu"]=> array(2) { ["function"]=> string(14) "thx_admin_menu" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_tools_permissions"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["thx_admin_permissions"]=> array(2) { ["function"]=> string(21) "thx_admin_permissions" ["file"]=> string(0) "" } } } ["misc_start"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["pagemanager"]=> array(2) { ["function"]=> string(11) "pagemanager" ["file"]=> string(0) "" } } } ["build_friendly_wol_location_end"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["pagemanager_online"]=> array(2) { ["function"]=> string(18) "pagemanager_online" ["file"]=> string(0) "" } } } ["admin_config_permissions"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["pagemanager_admin_permissions"]=> array(2) { ["function"]=> string(29) "pagemanager_admin_permissions" ["file"]=> string(0) "" } } } } ["current_hook"]=> string(7) "my_date" } ["args"]=> array(2) { [0]=> &string(7) "my_date" [1]=> &string(16) "06 February 2012" } } [2]=> array(4) { ["file"]=> string(57) "/hsphere/local/home/c335543/forums.svus.ir/showthread.php" ["line"]=> int(1038) ["function"]=> string(7) "my_date" ["args"]=> array(2) { [0]=> &string(5) "d F Y" [1]=> &string(10) "1328520798" } } } Error! Can't fetch debug_backtrace() arguments. It is a bug in your PHP handler or an Exception in JalaliDate Plugin. Please Upgrade your PHP and/or Send above detailes to plugin vendor.

فقط وقتی اول فایل init.php این رو اضافه کنم بدون پلاگین درست میشه: define("NO_PLUGINS", "1");

تقریبا همه پلاگین ها رو هم ییک یکی deactive کردم ولی بازم نشد.
پاسخ
ضمنا من یکی یکی ورژونها رو آپگرید کردم. و تا ۱.۶.۷ که رسیدم هم ظاهرا مشکلی نبود ولی از ۱.۶.۷ به ۱.۶.۸ این اتفاق افتاد

آپدیت: اینم حل شد. مشکل از پلاگین تاریخ شمسی بود. برای پلاگین سپاس و تاریخ شمسی میشه دقیقا بگین چه کار باید کرد. بارها دیدم که این مشکل رو بقیه کاربران هم داشتن

مشکل بعدی: پلاگین هایی که در ستون گزینه های صفحه ادمین اضافه میشدند را نمیتوانم ببیم. مثلا منوی مدیریت صفحات، سیستم EMS و ...
اگر خاطرتان باشد برخی پلاگین ها گزینه تنظیماتشان در قسمت Setting نمی آمد و در زیر ستون های صفحه مدیریت اضافه می شد.
پاسخ
سلام دوستان من فایل فارسی ساز 3.9 رو با ftp جایگزین قبلیا کردم ولی انجمن نگاه میکنم پایین صفحه

ورژن پارسی ساز همون 3.7 میزنه

مشکل از کجا است؟
پاسخ
سایت شما درسته
کپی رایت رو هم درست کنید
Provided by MyBB, Persian: MyBBIran, Administrator: Armin Kamfiroozie
این وضع کپی راست نیست
پاسخ
همه مشکلات رو حل کردم اما پلاگین تاریخ شمسی و پلاگین Emergency messaging System یا همون EMS که یه نوار رنگی هشدا میشه اضافه کرد هنوز کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید.
مشکل کپی رایت رو متوجه نشدم چی هست؟
یک نکته رو با توجهبه مطالعات و تجربیاتی که داشتم خدمتتون عرض کنم: یکی از حملاتی که به MyBB میشه شناسایی اون از طریق کپی رایت هست. در برخی از معتبرترین سایتهای پشتیانی تخصصی مای بی بی جهت افزایش امنیت به شدت توصیه شده که کلمه powered by mybb اصلا استفاده نشود چون رباتهای آلوده دنبال این استرینگ می گردن.
ضمنا یک باگ امنیتی بسیار مهم دیگه هم این هست که حتما شماره نسخه مخفی باشه. متاسفانه mybb iran نسخه فارسی ساز رو توی کپی رایت نشون میده که به هیچ عنوان از لحاظ امنیتی کار صحیحی نیست و میشه به راحتی متوجه شد چه نسخه ای روی سیستم نصب هست.

در کل پیشنهاد میکنم شما هم دقیقا از عبارتهای متداول مورد استفاده در فوتر استفاده نکنید. مهم این هست که نام سازنده، مترجم و ادمین سایت (دلخواه) به عنوان کپی رایت وجود داشته باشه.
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۱:۱۵:۱۲ صبح)armin3000 نوشته است: همه مشکلات رو حل کردم اما پلاگین تاریخ شمسی و پلاگین Emergency messaging System یا همون EMS که یه نوار رنگی هشدا میشه اضافه کرد هنوز کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید.
مشکل کپی رایت رو متوجه نشدم چی هست؟
یک نکته رو با توجهبه مطالعات و تجربیاتی که داشتم خدمتتون عرض کنم: یکی از حملاتی که به MyBB میشه شناسایی اون از طریق کپی رایت هست. در برخی از معتبرترین سایتهای پشتیانی تخصصی مای بی بی جهت افزایش امنیت به شدت توصیه شده که کلمه powered by mybb اصلا استفاده نشود چون رباتهای آلوده دنبال این استرینگ می گردن.
ضمنا یک باگ امنیتی بسیار مهم دیگه هم این هست که حتما شماره نسخه مخفی باشه. متاسفانه mybb iran نسخه پارسی ساز رو توی کپی رایت نشون میده که به هیچ عنوان از لحاظ امنیتی کار صحیحی نیست و میشه به راحتی متوجه شد چه نسخه ای روی سیستم نصب هست.

در کل پیشنهاد میکنم شما هم دقیقا از عبارتهای متداول مورد استفاده در فوتر استفاده نکنید. مهم این هست که نام سازنده، مترجم و ادمین سایت (دلخواه) به عنوان کپی رایت وجود داشته باشه.
نسخه سازگار پلاگین تاریخ خورشیدی:
http://community.mybbiran.com/thread-7948.html
پاسخ
 سپاس شده توسطarmin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۲:۵۵:۳۹ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۳:۲۱:۰۳ عصر)
ممنون جناب محمد عزیز. این هم حل شد. تصاویر اتچ شده به صورت thumbnail دیگر نشان داده نمیشود. پلاگین "نمایش تصاویر به صورت زیبا" را هم نصب کرده بودم ولی با غیرفعال کردن آن باز هم نشان نمیدهد.
ضمنا سرعت انجمنم به شدت افت کرده. همین انجمن مای بی بی ایران هم سرعتش خیلی کم شده.
پاسخ
سلام

جواب سوال من ندادید :d
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۳، ۰۵:۵۶:۲۵ صبح)s3ri0s نوشته است: سلام دوستان من فایل پارسی ساز 3.9 رو با ftp جایگزین قبلیا کردم ولی انجمن نگاه میکنم پایین صفحه

ورژن پارسی ساز همون 3.7 میزنه

مشکل از کجا است؟

فایلهاتون درست Replace نشدن. دوباره اپلود کنید.
حالا یکی هم به مشکلی که من در دو پست قبل اشاره کردم کمک کنه.
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۳:۰۶:۱۲ عصر)armin3000 نوشته است: ممنون جناب محمد عزیز. این هم حل شد. تصاویر اتچ شده به صورت thumbnail دیگر نشان داده نمیشود. پلاگین "نمایش تصاویر به صورت زیبا" را هم نصب کرده بودم ولی با غیرفعال کردن آن باز هم نشان نمیدهد.
ضمنا سرعت انجمنم به شدت افت کرده. همین انجمن مای بی بی ایران هم سرعتش خیلی کم شده.

مشکل تصاویر Thumbnail هم حل شد. مشکلش به دلیل پلاگین مدیریت صفحه بود!!!
من به شدت به پلاگین مدیریت صفحه نیاز دارم. (برای ساخت صفحات دلخواه در MYBB). اگر این پلاگین فعال باشد تصاویر ضمیمه نشان داده نمیشود. لطفا راهنمایی کنید.
مشکل سرعت هم همچنان باقیست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,181 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,682 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,358 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,121 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,588 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,946 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,880 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB Mohammad-Za 155 94,514 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۰:۲۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,073 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,778 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان