هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB
(۱۳۹۱/۳/۱۰، ۱۲:۳۷:۵۸ عصر)Mohammad.T نوشته است:
نقل‌قول: تبدیل فایل php به html
این مربوط به فایل htaccess. میشه ، چه ربطی به آپگرید داره ؟
در مورد باقی هم چون نمیدونم چگونه حاصل شندند نمی تونم نظری بدم !

باور کن که وقتی دیدم php برگشته به حالت اول شاخ دراوردم،چون htaccessبدون تغییر بود ،قبلیا رو پاک کردمدوباره ریختم درست شد،کلمات کلیدی و شرح سایت حذف شد سئو سایت پائین اومده بود دوباره ریختم درست شد.
تو هیدر سایت چند تا لینک گذاشته بودم وقتی رفتم تو قالبا که ببینم چرا کار نمیکنه دیدم با جایگزینی پاک شدند.
یه مینگین هم گرفتم از سرعتم 2% پائین اومده بود،ولی با همه این مسائل از نظ من اپگرید خیلی خوبه ،درمانه واسه زخم
ممنونم از زحماتتون
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۴:۱۸:۴۷ صبح)
نقل‌قول: دوست گرامی فرایند به‌روز‌رسانی از هر نسخه‌ای به نسخه‌ی دیگر حداکثر 10 دقیقه زمان بر است.
بله حق با شماست اپگرید کردن حداکثر 10 دقیقه است من با بک آپ گیری و همه کارههای دیگه توی کمتر از 5 دقیقه هم انجام دادم ولی مشکل اصلی اینجاست که خیلی از کاربران از کدهایی اضافی زیادی استفاده کردن و یا جاههای زیادی رو تغییر دادند خود بنده بعد از آپگرید نزدیک 12 ساعت طول کشید کل تغییراتی رو که انجام داده بودم رو پیدا و دوباره به حالت اول بر گردونم در حال حاضر هنوز که هنوزه نتونستم مشکل پلاگین سپاس رو حل کنم بعیده حالا حالاها دوباره دست به اپدیت بزنم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطarmin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۲ عصر) ، pedal.ir (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۵:۰۱:۳۶ صبح)
توي ده دقيقه درسته آپديت ميشه اونم به قول اين دوستمون اگه فايل ها رو تغيير نداده باشيم ولي حداقل من به شخصه تا 24 ساعت بعدش در پي حل كردن نا هماهنگي هاي به وجود اومدم ، مثلا فلان پلاگين هماهنگ نيست و كلي مشكل ديگه كه ميتونه با آپديت به وجود بياد ، مثلا تو همين آپديت قبلي اي كه به 1.6.7 كردم دو سه بخش از كنترل پنل مدير به دليل نامعلومي دچار يه سري مشكلات شده بودن همينطور پلاگين سپاس(كه اين مورد ماشالله با همه ورژن ها يه مشكل درست ميكنه :d).
پاسخ
 سپاس شده توسطarmin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۴ عصر) ، pedal.ir (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۵:۰۱:۳۲ صبح)
سلام من هم همين مشكل ها را دارم

پدرم در آمد بروزرساني كنم . ! تا 4 ساعت فقط فايل و .. جابجا مي كردم

هر نوع اروري را كه بگيد داد

يك سئوال:
چرا برنامه نويسان ما بي بي با اين همه زحمتي كه مي كشند مثل وردپرس درست نمي كنند كه بدو دردسر بروزرساني بشه ؟
بايد هسته عوض بشه ؟ يا سواد كافي ندارند ؟ يا كلا" بايد همه چيز را از اول بنويسند ؟ وقت ندارند ؟

آخه چرا؟
پاسخ
 سپاس شده توسطertebat7 (۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۱:۳۷:۰۲ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۵:۲۵:۲۹ عصر) ، pedal.ir (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۵:۰۱:۳۰ صبح)
منتظر باید بشیم مای بی بی ۲ بیاد شاهکاره
پاسخ
دوست عزیز وردپرس دارای یک تیم تخصصی برنامه نویسی هست و خیلی حساب شده کار میکنه
اصلا نمیشه با مای بی بی مقایسه کرد چون مای بی بی چندین سال هست که حتی یه ادیتور ساده را نتونسته حل کنه چه برسه به مسائل دیگه
هاست سی پنل + نصب رایگان mybb
کد تخفیف هاست ویژه اعضای انجمن: mybbiran
YAHOO ID : ertebat7host

پاسخ
 سپاس شده توسطyahova (۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۲:۵۵:۳۳ عصر) ، armin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۹ عصر) ، pedal.ir (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۵:۰۱:۴۹ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۰:۲۰:۰۶ صبح)kamyar96 نوشته است: منتظر باید بشیم مای بی بی ۲ بیاد شاهکاره

يعني حداقل تا سال 2014Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطpedal.ir (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۵:۰۱:۵۲ صبح)
دوستان الان مشکل اصلی من این هست که تغییرات فوق العاده زیادی روی پوسته و انجام دادم. چطور میتونم این تغییرات رو برای آپگرید حفظ کنم؟ بقیه دردسرها رو حاضرم به جون بخرم ولی فقط میخوام یادم بمونه که کجاها چه تغییراتی انجام دادم .این رو چه کار کنم؟
پاسخ
خب. مسلما همونطور که انتظار می رفت بعد از آپگرید انجمن بالا نیومد:
صفحه اول انجمن Error 500 Internal server میداد ولی ادمین وارد میشد. رفتم توی ادمین و گزینه ای که همه پلاگین ها رو قبل از آپگرید غیرفعال کرده بودم رو دوباره No زدم. ولی به محض اینکه save زدم انجم به کل از بین رفت و نه دیگه میتونم وارد صفحه ادمین بشم و نه صفحه اصلی. اگه انجمن رو باز کنید متوجه میشید.
خواهش میکنم سریعا راهنمایی کنید تا بعد ببینم دیگه چه بلاهایی سرم اومده. اگه لطف کنید سریع جواب بدین ممنون میشم. خودتون دیگه اهمیت کار رو میدونید
باتشکر
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۹:۰۹:۴۸ عصر)armin3000 نوشته است: خب. مسلما همونطور که انتظار می رفت بعد از آپگرید انجمن بالا نیومد:
صفحه اول انجمن Error 500 Internal server میداد ولی ادمین وارد میشد. رفتم توی ادمین و گزینه ای که همه پلاگین ها رو قبل از آپگرید غیرفعال کرده بودم رو دوباره No زدم. ولی به محض اینکه save زدم انجم به کل از بین رفت و نه دیگه میتونم وارد صفحه ادمین بشم و نه صفحه اصلی. اگه انجمن رو باز کنید متوجه میشید.
خواهش میکنم سریعا راهنمایی کنید تا بعد ببینم دیگه چه بلاهایی سرم اومده. اگه لطف کنید سریع جواب بدین ممنون میشم. خودتون دیگه اهمیت کار رو میدونید
باسپاس

کدوم انجمن؟
بزار تو امضا ببینیم چیه اخه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,164 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,680 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,314 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,085 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,570 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,919 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,833 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB Mohammad-Za 155 94,461 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۰:۲۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,018 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,745 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان