هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متن ارور های رایج
سلام من موقع ارسال موضوع جدید با این خطا روبرو میشم مشکل چیه؟!! خواهشا سریعتر

نقل‌قول: Fatal error: Call to undefined function build_prefix_select() in /home/*****/public_html/newthread.php on line 757

(۱۳۸۹/۸/۱۸، ۰۰:۰۱:۵۳ صبح)jafari52 نوشته است: سلام من موقع ارسال موضوع جدید با این خطا روبرو میشم مشکل چیه؟!! خواهشا سریعتر

نقل‌قول: Fatal error: Call to undefined function build_prefix_select() in /home/*****/public_html/newthread.php on line 757

بابت راهنماییتون ممنون Confused
خودم مشکل رو حلش کردم
یاعلی
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۰۳ صبح)
من همیشه مشکلامو خودم حل میکنم ولی این یکی رو نمی تونم اگه میشه کمک کنید.
توی هر صفحه ای(تاپیک ها)میخوام برم این خطا رو میده.
لطفا درخواست آدرس سایت هم نکنید چون بستس.
[تصویر:  59fd03535537425abb5d.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۰۴ صبح)
درود
باید حدول مربوطه را تعمیر کنید. این کار را می توانید از پی اچ پی مای ادمین و گزینه های مربوطه به راحتی انجام دهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطbazi47 (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۱۱:۱۲:۴۵ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۰۵ صبح)
ممنون ولی میشه بگید چجوری باید تعمیر کنم؟
توی PHP my Admin رفتم Mybb_Post رو پیدا کردم ولی حالا نیمدونم چیکار کنم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۰۷ صبح)
سلام
میشه بگید این ارور چیه ؟

MyBB
MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1040 - Too many connections
Query:
[READ] Unable to connect to MySQL server

Please contact the MyBB Group for support.
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۱۰ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۲۷، ۱۶:۵۱:۱۰ عصر)gasem_h نوشته است: سلام
میشه بگید این ارور چیه ؟

MyBB
MyBB SQL Error

SQL Error:
1040 - Too many connections
Query:
[READ] Unable to connect to MySQL server

مشکل از هاسته چند ساعت یا چند دقیقه بعد درست میشهShy
پاسخ
 سپاس شده توسطgasem_h (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۱۳:۱۱:۲۰ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۱۱ صبح)
سلام

من نمیتونم IP کاربر و حتی خودم رو که زیر پستی که زده ببینم و با صفحه زیر مواجه میشم. از پکیج Mybb iran فارسی شده فول پلاگین استفاده میکنم و تقریبا تمام پلاگین ها نصب کردم. آیا این قسمت تنظیم خاصی داره؟ دسترسی های خودم و مدیران دیگر هم چک کردم درست هست و تیک کنار (بتواند ip کاربر ببیند و...) زده شده ولی باز هم هنگام کلیک بر روی گزینه ip ثبت شده - به صفحه زیر بر میخورم لطفا مسیر تنظیم IP اگر جای دیگه ای هست راهنمایی کنید ممنون میشم.

[تصویر:  24067392.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۱۳ صبح)
احتمالا مشکل از یکی از پلاگیناستShy
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۱۴ صبح)
این ارور چیه ؟ و چطوری میتونم درستش کنم ؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
MyBB SQL Error

SQL Error:
1054 - Unknown column 'cansharethreads' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='2', `title`='ناظم کل انجمن', `description`='', `namestyle`='{username}', `usertitle`='', `stars`='7', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='1', `canpostthreads`='1', `canpostreplys`='1', `canpostattachments`='1', `canratethreads`='1', `caneditposts`='1', `candeleteposts`='1', `candeletethreads`='1', `caneditattachments`='1', `canpostpolls`='1', `canvotepolls`='1', `canundovotes`='0', `canusepms`='1', `cansendpms`='1', `cantrackpms`='1', `candenypmreceipts`='1', `pmquota`='100', `maxpmrecipients`='5', `cansendemail`='1', `maxemails`='4', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='1', `canbypasseventmod`='0', `canmoderateevents`='0', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='0', `canviewonlineips`='0', `cancp`='0', `issupermod`='0', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='1', `canchangename`='0', `showforumteam`='1', `usereputationsystem`='1', `cangivereputations`='1', `reputationpower`='1', `maxreputationsday`='5', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='5', `attachquota`='5000', `cancustomtitle`='0', `canwarnusers`='0', `canreceivewarnings`='1', `maxwarningsday`='0', `canmodcp`='1', `candisplaygroup`='0', `cansharethreads`='0' WHERE gid='8'

و چطوری میتونم از دوتا اواتار یکیشو حذف کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطSpears (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۱۸:۱۵ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۱۹ صبح)
كمممممممممممممممككككككككككككككك

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in C:\inetpub\vhosts\ot18.ir\httpdocs\forum\inc\class_core.php on line 18

اين چي مي گه Sad(((((
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۱:۵۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان