هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری بالا نیامدن انجمن
سلام خسته نباشید دوستان خداوکیلی دستم به دامنتون کمک کنید من انجمنم را به دلایلی مجبور شدم به مدیر هاستیگ بگم یکم برش گردون عقب اصلا بذارید کامل بگم من انجمن مشکل پیدا کرده بود یه دو روزی بعد مشکل هل نمی شد پیش خودم گفتم بکاپ اخرین باری که از دیتابیس گرفتم را امپورت کنم برای همین دیتابیس را پاک کردم بعدش هرکاری کردم نشد بکاپ را امپورت کنی هر کاری کردم نشد ارور می داد سرتوت را درد نیارم به مدیر هاستینگ تیکت دادم گفتم انجمنم همچین شده درستش کن الان بکاپ ها را برگرونده خودش ولی انجمن را که می زنم بالا بیا د این ارور را می ده
MyBB Internal Error

MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (42)
Error Message:
Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.

Please contact the MyBB Group for support.
ادرس انجمن هم این هست
http://sabanetwork.com/

یه نگاه بکنید ببنید باید چی کار منم در ضمن هیج مشکلی هم نداره همه فایل هاش هست و درست هست به دیتابس هم وصل می شه یعنی بعد اینکه تو فایل کانفیک مشخصات را می زنیم بعد می زنم بالا بیاد اینجور می شه تو فایل کانفیک هم همه چیز را درست زدم بدون مشکل حالا خداوکیلی اینو دوستان با تجربه و اهل فن بگند چی کارش کنم درست شه تو مترجم گوگل زدم ترجمه می گفت هیت مدیر را را بروز رسانی کنید چیری نگرفتم از منظورش برای همین دست به دامن شما شدم ولی حلال کنید زیاد حرف زدم ببخشید منتظر لطف و کرم شما هستم فعلا یا علی
Heart
پاسخ
این لیست خطاهای مای بی بی
http://community.mybbiran.com/thread-107.html
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
سلام ممنون داداش ولی من قبلا کلی سرچ کردم تو این لیست راهنمای نبود دوستان کمک کنید من بکاپ اسکیول را رو باقی هاست ها امپورت می کنم جواب می ده ولی روی این هاست ویژه که انجمن روش سوار هست نه امپورت نمی شه مدیر هاستینگ خودش امپورت کرده ولی هیچی توش نیست نه یوزرها نه مطالب نه بخش هاش تنها راهش اینکه که بکاپ خودم را امپورت کنم ولی نمی شه راهی دوستان سراغ دارید می گند با putty و ssh می شه وصل شد و امپورت کرد ولی من بلد نیستم خدایش یکی کمک کنه چه خاکی تو سرم بریزم جون هرکی دوست دارید کمک کنید ممنون ازتون فعلا یا علی
HeartHuh
پاسخ
دوستان تو رو به اون قران اگر بابا قران را قبول دارید کمک کنید چرا من هر زمانی تو این انجمن کمک می خوام کسی توجه نمی کنه طرف اصلا انجمن سازش یه چیز دیگه هست یا اصلا سایتش یه کار دیگه هست میاد پست می ده کمکش می کنید تو این انجمن شما قریب پسند هستید یعنی کسانی که از مای بی بی استفاده می کنند و حقوق و کپی رایت را هم بر نمی دارند مثل من که به کپی رایت شما احترام می ذارم افراد اینجور را اصلا براشون ذره ای سر سوزنی دل نمی سوزونید حالا طرف اصلا با حقوق شما که فارسی سازی کردید احترام نمی ذاره بعد کمک بخواد همه از همه طرف جواب می دند یکی هم مثل من باید بیاد یک هفته هی خواهش تمنا کنه التماس کنه تا یکی دلشه به سوزه کمک کنه خداوکیلی نیایند بگید فلان و بمان چون من دفعه اولم نیست صبر ما هم یه حدی هست من هر سری کمک خواستم با کمال احترام ازتون همین جریان بوده مگر نمی گند زکات علم نشر ان است حالا اگر راهنمایی کنید من می شم انیشتن یا می شم دانشمند چرا ما ایرانی اینجور هستیم دوست نداریم از تجربه خود به کسی بگیم فقط فکر منافع خودم هستیم دلیل اینکه این هم از اروپا عقب هستیم یکیش همین هست
در اخر بازم شرمنده سرتون را درد اورد خداوکیلی هر که دیگه هم جای من بود ناراحت می شد چون همیشه همین رفتار بود منم دیگه این حرف ها رو دلم بود نمی زدم باور کنید سکته می کردم اگر هم کسی ناراحت شد از حرف های من ازش همین الان معذرت می خوام و از اسپم هم شرمنده باید ببخشید الان حرف دلمو زدم کلی راحت شدم و اعصابم تخلیه شد بازم ببخشید فعلا یا علی
پاسخ
ارسال شماره 3 این تایپیک را پیگیری کنید

http://community.mybbiran.com/thread-107.html

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo مشکل بالا نیامدن فروم کانون شیمی گرگان abdollatif 2 2,077 ۱۳۹۳/۱۰/۱۷، ۱۱:۴۰:۳۲ صبح
آخرین ارسال: میدوری
  مشکل بالا نیامدن صفحه ی اصلی انجمن sa_mp-iran 4 3,674 ۱۳۹۱/۹/۲۶، ۰۱:۱۹:۰۹ صبح
آخرین ارسال: sa_mp-iran
Question مشکل در بالا نیامدن تعمیر و نگهداری alirezaras 12 5,973 ۱۳۹۱/۳/۸، ۱۹:۴۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Mohammad.T
Exclamation مشکل جدی بالا نیامدن سایت mohsenmir 1 2,019 ۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۱:۵۸:۱۵ صبح
آخرین ارسال: FunSeT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان