مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک فوری بالا نیامدن انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خسته نباشید دوستان خداوکیلی دستم به دامنتون کمک کنید من انجمنم را به دلایلی مجبور شدم به مدیر هاستیگ بگم یکم برش گردون عقب اصلا بذارید کامل بگم من انجمن مشکل پیدا کرده بود یه دو روزی بعد مشکل هل نمی شد پیش خودم گفتم بکاپ اخرین باری که از دیتابیس گرفتم را امپورت کنم برای همین دیتابیس را پاک کردم بعدش هرکاری کردم نشد بکاپ را امپورت کنی هر کاری کردم نشد ارور می داد سرتوت را درد نیارم به مدیر هاستینگ تیکت دادم گفتم انجمنم همچین شده درستش کن الان بکاپ ها را برگرونده خودش ولی انجمن را که می زنم بالا بیا د این ارور را می ده
MyBB Internal Error

MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (42)
Error Message:
Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.

Please contact the MyBB Group for support.
ادرس انجمن هم این هست
http://sabanetwork.com/

یه نگاه بکنید ببنید باید چی کار منم در ضمن هیج مشکلی هم نداره همه فایل هاش هست و درست هست به دیتابس هم وصل می شه یعنی بعد اینکه تو فایل کانفیک مشخصات را می زنیم بعد می زنم بالا بیاد اینجور می شه تو فایل کانفیک هم همه چیز را درست زدم بدون مشکل حالا خداوکیلی اینو دوستان با تجربه و اهل فن بگند چی کارش کنم درست شه تو مترجم گوگل زدم ترجمه می گفت هیت مدیر را را بروز رسانی کنید چیری نگرفتم از منظورش برای همین دست به دامن شما شدم ولی حلال کنید زیاد حرف زدم ببخشید منتظر لطف و کرم شما هستم فعلا یا علی
Heart
این لیست خطاهای مای بی بی
http://community.mybbiran.com/thread-107.html
سلام ممنون داداش ولی من قبلا کلی سرچ کردم تو این لیست راهنمای نبود دوستان کمک کنید من بکاپ اسکیول را رو باقی هاست ها امپورت می کنم جواب می ده ولی روی این هاست ویژه که انجمن روش سوار هست نه امپورت نمی شه مدیر هاستینگ خودش امپورت کرده ولی هیچی توش نیست نه یوزرها نه مطالب نه بخش هاش تنها راهش اینکه که بکاپ خودم را امپورت کنم ولی نمی شه راهی دوستان سراغ دارید می گند با putty و ssh می شه وصل شد و امپورت کرد ولی من بلد نیستم خدایش یکی کمک کنه چه خاکی تو سرم بریزم جون هرکی دوست دارید کمک کنید ممنون ازتون فعلا یا علی
HeartHuh
دوستان تو رو به اون قران اگر بابا قران را قبول دارید کمک کنید چرا من هر زمانی تو این انجمن کمک می خوام کسی توجه نمی کنه طرف اصلا انجمن سازش یه چیز دیگه هست یا اصلا سایتش یه کار دیگه هست میاد پست می ده کمکش می کنید تو این انجمن شما قریب پسند هستید یعنی کسانی که از مای بی بی استفاده می کنند و حقوق و کپی رایت را هم بر نمی دارند مثل من که به کپی رایت شما احترام می ذارم افراد اینجور را اصلا براشون ذره ای سر سوزنی دل نمی سوزونید حالا طرف اصلا با حقوق شما که فارسی سازی کردید احترام نمی ذاره بعد کمک بخواد همه از همه طرف جواب می دند یکی هم مثل من باید بیاد یک هفته هی خواهش تمنا کنه التماس کنه تا یکی دلشه به سوزه کمک کنه خداوکیلی نیایند بگید فلان و بمان چون من دفعه اولم نیست صبر ما هم یه حدی هست من هر سری کمک خواستم با کمال احترام ازتون همین جریان بوده مگر نمی گند زکات علم نشر ان است حالا اگر راهنمایی کنید من می شم انیشتن یا می شم دانشمند چرا ما ایرانی اینجور هستیم دوست نداریم از تجربه خود به کسی بگیم فقط فکر منافع خودم هستیم دلیل اینکه این هم از اروپا عقب هستیم یکیش همین هست
در اخر بازم شرمنده سرتون را درد اورد خداوکیلی هر که دیگه هم جای من بود ناراحت می شد چون همیشه همین رفتار بود منم دیگه این حرف ها رو دلم بود نمی زدم باور کنید سکته می کردم اگر هم کسی ناراحت شد از حرف های من ازش همین الان معذرت می خوام و از اسپم هم شرمنده باید ببخشید الان حرف دلمو زدم کلی راحت شدم و اعصابم تخلیه شد بازم ببخشید فعلا یا علی
ارسال شماره 3 این تایپیک را پیگیری کنید

http://community.mybbiran.com/thread-107.html

موفق باشید