هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بالا نیامدن فروم کانون شیمی گرگان
Photo 
انجمن من در سایت کانون شیمی گرگان این خطا را میده ، لطفا راهنمایی کنید
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:1045 - Access denied for user 'wwwchemg'@'localhost' (using password: YES)Query:[READ] Unable to connect to MySQL server
[تصویر:  13582431361.gif]
پاسخ
منم بعد از بروزرسانی در بعضی انجمن ها این ارور رو دارم Confused

SQL Error:2002 - Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)Query[READ] Unable to connect to MySQL server Please contact the MyBB Group for technical support

البته ثابت نیست ، یعنی چند دقیقه ارور هست بعد خودبخود اوکی میشه و انجمن رفرش که میکنم باز میشه !!!
پاسخ
با درود

نقل‌قول: انجمن من در سایت کانون شیمی گرگان این خطا را میده ، لطفا راهنمایی کنید

SQL Error:1045 - Access denied for user 'wwwchemg'@'localhost' (using password: YES)Query:[READ] Unable to connect to MySQL server

در inc/config.php نام کاربری و گذرواژه و بطور کلی مشخصات داده شده را دوباره بررسی کنید . Heart

MySQL Error 1045

Database: MySQL
SQL Error: 1045 - Access denied for user 'USERNAME'@'HOSTNAME' (using password: YES)
Query: [READ] Unable to connect to MySQL server
Information: This occurs when you are using MySQL and the database password is incorrect in inc/config.php. To fix this, open inc/config.php and check the entry for $config['database']['password']. If you do not know what needs to be here, contact your host provider.

========================
================
نقل‌قول: منم بعد از بروزرسانی در بعضی انجمن ها این ارور رو دارم [تصویر:  confused.gif]

SQL Error:2002 - Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)Query[READ] Unable to connect to MySQL server Please contact the MyBB Group for technical support

البته ثابت نیست ، یعنی چند دقیقه ارور هست بعد خودبخود اوکی میشه و انجمن رفرش که میکنم باز میشه !!!
ايراد کار شما هم از هاست است با هاست خودتان تماس بگيريد.

MySQL Error 2002

Database: MySQL
SQL Error: 2002 - Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock'
Query: [READ] Unable to connect to MySQL server
Information: This occurs when your MySQL server is down or experiencing an issue and MyBB cannot connect to it. You will have to contact your host with this error message.

برای دیدن سایر ارور ها به اینجا بروید .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱۰/۱۷، ۱۲:۳۳:۲۹ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱۸، ۱۳:۲۱:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در بالا آمدن انجمن کانون شیمی گرگان abdollatif 2 2,824 ۱۳۹۱/۱۲/۶، ۲۱:۵۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: mhy
  مشکل بالا نیامدن صفحه ی اصلی انجمن sa_mp-iran 4 3,658 ۱۳۹۱/۹/۲۶، ۰۱:۱۹:۰۹ صبح
آخرین ارسال: sa_mp-iran
Question مشکل در بالا نیامدن تعمیر و نگهداری alirezaras 12 5,953 ۱۳۹۱/۳/۸، ۱۹:۴۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Mohammad.T
  کمک فوری بالا نیامدن انجمن dareyadel 4 2,953 ۱۳۹۱/۲/۱۲، ۰۴:۳۰:۰۰ صبح
آخرین ارسال: HOssE!N-B
Exclamation مشکل جدی بالا نیامدن سایت mohsenmir 1 2,005 ۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۱:۵۸:۱۵ صبح
آخرین ارسال: FunSeT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان