مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین جعبه پیام MyShoutBox 1.7
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
درود بر دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: جعبه پیام MyShoutBox 1.7
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.7
[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo
[تصویر:  d.png] معرفی: 4th April 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 2nd December 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Mohammad-Za

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین یک جعبه‌ی پیام (چت باکس) به انجمن شما اضافه می‌کند.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در: کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> جعبه پیام
کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری -->(منوی سمت راست) جعبه پیام

توجه:
  1. این پلاگین ممکن است روی برخی سرورها کار نکند.
  2. تغییری در این پلاگین ایجاد کرده‌ام که به صورت پیش‌فرض فرمت جدول‌ها UTF-8 باشد. بنابراین نیازی نیست که پس از نصب فرمت جدول‌ها را تغییر دهید.
  3. متغیر پلاگین با نام {myshoutbox_abcd} در قالب index وجود دارد و با تغییر دادن مکان متغیر، می‌توانید مکان جعبه پیام را در آن صفحه تغییر دهید.
  4. به دلیل منسوخ شدن تاپیک نسخه‌ی 1.0 این پلاگین و همچنین تعداد پاسخ‌های فراوان آن تاپیک و بی‌نظمی آن، مجبور به ایجاد تاپیک جدید شدم.

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[attachment=7423] [attachment=7424] [attachment=7425]

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=7426]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/myshoutbox
تغییرات این نسخه چی بوده؟ به چه امیدی نسخه جدید رو ارائه دادند؟

نه انتخاب فنت ، نه انتخاب رنگ ، نه بروی شکلک کلیک میکنیم درون جعبه پیام میاد ، من که تفاوتی با ورژن قبلیش نمیبینم
سرعتشم که ... مگه این چت باکس ویبولتین چی داره که نمیتونند برای MyBB طراحی کننش؟
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۰:۵۳:۳۶ صبح)Plugins نوشته است: [ -> ]تغییرات این نسخه چی بوده؟ به چه امیدی نسخه جدید رو ارائه دادند؟

نه انتخاب فنت ، نه انتخاب رنگ ، نه بروی شکلک کلیک میکنیم درون جعبه پیام میاد ، من که تفاوتی با ورژن قبلیش نمیبینم
سرعتشم که ... مگه این چت باکس ویبولتین چی داره که نمیتونند برای MyBB طراحی کننش؟
می‌توانید تغییرات در نسخه‌های مختلف را از لینک زیر ببینید:
http://mods.mybb.com/change-log/myshoutbox
من مدتی پیش دانلود و ترجمه کردم. کاملاً راضی هستم. کوچکترین مشکلی هم ایجاد نکرده
تشکر ویژه از آقای زنگنه عزیز بابت ترجمه و همچنین تغییرات utf8Heart
برا من فارسی مینویسم علامت سوال میذاره مشکل از کجاست
(۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۱۸:۴۹:۰۵ عصر)korosh نوشته است: [ -> ]برا من پارسی مینویسم علامت سوال میذاره مشکل از کجاست

اگر این نسخه را نصب کرده باشید، نباید این مشکل وجود داشته باشد.
اگه بخوام بالای سایت نشون بده چیکار کنم؟
دوستان اگه بخوام تغییر اندازه و رنگ و ...رو داشته باشه توی ادیتورش در واقع یه ادیتور کوچولو داشته باشه چکار باید کنم؟
دوستان اگه بخوام تغییر اندازه و رنگ و ...رو داشته باشه توی ادیتورش در واقع یه ادیتور کوچولو داشته باشه چکار باید کنم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6