هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین جعبه پیام MyShoutBox 1.7
درود بر دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: جعبه پیام MyShoutBox 1.7
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.7
[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo
[تصویر:  d.png] معرفی: 4th April 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 2nd December 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Mohammad-Za

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین یک جعبه‌ی پیام (چت باکس) به انجمن شما اضافه می‌کند.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در: کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> جعبه پیام
کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری -->(منوی سمت راست) جعبه پیام

توجه:
  1. این پلاگین ممکن است روی برخی سرورها کار نکند.
  2. تغییری در این پلاگین ایجاد کرده‌ام که به صورت پیش‌فرض فرمت جدول‌ها UTF-8 باشد. بنابراین نیازی نیست که پس از نصب فرمت جدول‌ها را تغییر دهید.
  3. متغیر پلاگین با نام {myshoutbox_abcd} در قالب index وجود دارد و با تغییر دادن مکان متغیر، می‌توانید مکان جعبه پیام را در آن صفحه تغییر دهید.
  4. به دلیل منسوخ شدن تاپیک نسخه‌ی 1.0 این پلاگین و همچنین تعداد پاسخ‌های فراوان آن تاپیک و بی‌نظمی آن، مجبور به ایجاد تاپیک جدید شدم.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_MyShoutBox_1.7.zip (اندازه: 413.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,114)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/myshoutbox
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۰:۴۵:۵۸ صبح) ، Plugins (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۰:۵۲:۱۷ صبح) ، hamidkag (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۱:۱۰:۳۲ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۹:۵۸:۵۱ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۱۱:۳۴:۲۱ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۰۰:۴۱:۳۷ صبح) ، quester (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۰:۲۰:۰۸ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۱/۲۰، ۰۲:۰۵:۳۸ صبح) ، Poorya-P (۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۲۲:۵۵:۳۹ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۰۰:۰۳:۱۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۲:۳۱:۴۶ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۲/۱/۷، ۲۱:۰۶:۲۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۳:۲۸:۰۳ عصر) ، mohana (۱۳۹۲/۲/۱۷، ۱۱:۱۲:۳۵ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۳/۲۰، ۱۴:۲۴:۱۷ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۳/۲۸، ۰۰:۲۲:۱۶ صبح) ، Pars (۱۳۹۲/۱۱/۵، ۲۰:۵۲:۲۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۱/۲۷، ۰۹:۲۹:۵۰ صبح) ، elnazzz (۱۳۹۳/۱/۲۴، ۱۱:۲۲:۰۲ صبح) ، ali5866 (۱۳۹۳/۲/۱۹، ۱۵:۵۷:۳۵ عصر) ، باراد (۱۳۹۳/۳/۱۶، ۱۴:۱۰:۱۸ عصر)
تغییرات این نسخه چی بوده؟ به چه امیدی نسخه جدید رو ارائه دادند؟

نه انتخاب فنت ، نه انتخاب رنگ ، نه بروی شکلک کلیک میکنیم درون جعبه پیام میاد ، من که تفاوتی با ورژن قبلیش نمیبینم
سرعتشم که ... مگه این چت باکس ویبولتین چی داره که نمیتونند برای MyBB طراحی کننش؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۰:۵۳:۳۶ صبح)Plugins نوشته است: تغییرات این نسخه چی بوده؟ به چه امیدی نسخه جدید رو ارائه دادند؟

نه انتخاب فنت ، نه انتخاب رنگ ، نه بروی شکلک کلیک میکنیم درون جعبه پیام میاد ، من که تفاوتی با ورژن قبلیش نمیبینم
سرعتشم که ... مگه این چت باکس ویبولتین چی داره که نمیتونند برای MyBB طراحی کننش؟
می‌توانید تغییرات در نسخه‌های مختلف را از لینک زیر ببینید:
http://mods.mybb.com/change-log/myshoutbox
پاسخ
 سپاس شده توسطquester (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۰:۲۳:۰۵ صبح)
من مدتی پیش دانلود و ترجمه کردم. کاملاً راضی هستم. کوچکترین مشکلی هم ایجاد نکرده
تشکر ویژه از آقای زنگنه عزیز بابت ترجمه و همچنین تغییرات utf8Heart
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۰۱:۱۴:۰۷ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۰۰:۴۱:۳۶ صبح) ، quester (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۰:۲۳:۱۲ صبح)
برا من فارسی مینویسم علامت سوال میذاره مشکل از کجاست
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۱۸:۴۹:۰۵ عصر)korosh نوشته است: برا من پارسی مینویسم علامت سوال میذاره مشکل از کجاست

اگر این نسخه را نصب کرده باشید، نباید این مشکل وجود داشته باشد.
پاسخ
اگه بخوام بالای سایت نشون بده چیکار کنم؟
پاسخ
دوستان اگه بخوام تغییر اندازه و رنگ و ...رو داشته باشه توی ادیتورش در واقع یه ادیتور کوچولو داشته باشه چکار باید کنم؟
پاسخ
دوستان اگه بخوام تغییر اندازه و رنگ و ...رو داشته باشه توی ادیتورش در واقع یه ادیتور کوچولو داشته باشه چکار باید کنم؟
پاسخ
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۲/۱۷، ۱۴:۵۱:۱۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جعبه پیام آتشین - Inferno ShoutBox Mohammad-Za 47 25,013 ۱۳۹۴/۳/۸، ۱۱:۵۴:۱۲ صبح
آخرین ارسال: Mr.Mostafa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان