هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار MyBB 1.6.7(بروزرسانی امنیتی، نگهداری و ویژگی ها)
مشکل با ادیتور پیشرفته بعد ارتقا دوستان ادیتور پیشرفته من از کار افتاده و ساده شده.الان دوباره نصبش کردم لطفا بر رسی کنید و ببینید مشکل از کش مرور گر منه یا ادیتورمConfused.

user:دماغ
pass:5546124
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۷:۵۷:۲۳ صبح)
مشکل خاصی نیست ، برای من هم این اتفاق بعد از ارتقا می افته ، غیرفعال کن ، یک بار دیگه فایل هاش رو آپلود کن ! سپس فعال کن درست میشه ! Heart
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱۸، ۱۷:۰۷:۰۱ عصر)Mohammad.T نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۲:۳۹:۰۶ عصر)MSTF نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۴:۵۹:۳۶ صبح)Mohammad.T نوشته است: دقیقا صفحه سفید میاد وقتی اینو وارد میکنم : http://4users.ir/forum/upgrade.php

نه دوست عزیز با این آدرس بالا نیاورید

با این آدرس بالا بیاورید

کد:
http://forum.4users.ir/install/upgrade.php

بله من این آدرس رو از روی نوشته نایت کپی کردم و خواستم جوابشون رو بدم منظورم همینی بود که شما دادید

صفحه سفید هستش :
دقیقا همینطور که الان هست ، در زمانی که فایل ها را آپلود کردم می آید !
(۱۳۹۱/۱/۱۵، ۲۱:۴۳:۴۲ عصر)Mohammad.T نوشته است: http://www.4users.ir/forum/install/upgrade.php
http://forum.4users.ir/install/upgrade.php

اصلا برام باز نمیشه که ارتقا بدم !

نسخه مای بی بی خود را لطفا بیان کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۷:۵۷:۰۳ صبح)
1.6.5
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
آپدیت 1.6.6 را امتحان نمایید
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۸:۰۷:۳۷ صبح)
بله وقتی با آپگرید مستقیم به 1.6.7 نتیجه نگرفتم و صفحه سفید میداد به 1.6.6 آپگرید کردم ولی باز هم صفحه سفید می آورد Blush
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
میشه دسترسی به پنل هاست و مای بی بی را برایم ارسال نمایید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۸:۱۵:۰۳ صبح)
دوستان پارسي ساز جديد كي ميادBlush
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۵:۴۶:۴۹ صبح)Night نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۴:۰۱:۳۳ صبح)armin3000 نوشته است: پست اول نوشته بسته کامل رو باید آپدیت کنم. ضمنا درست یادم نیست کدوم فایلها رو تغییر دادم چون حدود ۲ سال هست فروم آپ هست و تغییرات به مرور ایجاد شده.
به نظرتون اگر فایلهای تغییر داده شده از ۱.۶.۴ به ۱.۶.۷ رو پیدا کنم و مثلا هر سه تا بسته فایلهای تغییر داده شده مربوط به 1.6.5 و 1.6.6 و 1.6.7 رو بیارم و با هم ترکیب کنم و بعد همه رو آپلود کنم و جایگزین فایلهای 1.6.4 کنم و بعد Installer رو اجرا کنم و توی نسخه ها هم 1.6.4 رو بزنم آپگرید میشه؟ یا اینکه باید 1.6.6 بزنم و یا اصلا این کار درسته یا نه؟
خود شما چه جوری از 1.6.4 به 1.6.7 ارتقا دادین؟
راجب قسمت اول چون نمیدونم كدوم فایل ها رو تغییر دادید نمیتونم نظری بدم.
من خودم 1 ساعت انجمن رو بستم فایل ها رو توی این مدت جایگزین كردم فایل آپگرید رو اجرا كردم و توی كمتر از دو دقیقه آپگرید انجام شد و چند تنا پلاگین كه ورژنش قدیمی بود و مشكل به وجود اومده بود مثل سپاس رو هم بروزرسانی كردم.

اگر تغییراتو بگید میتونم بهتر راهنماییتون كنم.Heart

ممنون ولی همونطور که گفتم نمیدونم چه فایلهایی رو تغییر دادم. از فایلهای ادیتور پیشرفته گرفته تا فایلهای Membership و فوتر و پلاگین سپاس و Template و Postbit و اسکریپتهای Google +1 و متا تگهای گوگل Seo و تنظمیات تبلیغات و RSS Poster و ...

از ۱.۶.۱ انجمن داشتم و مرتب ارتقا میدادم اما از ۱.۶.۴ به بعد که آپگریدش برای خیلیها مشکل داشت ریسک نکردم. انجمن رو کامل Backup گرفتم و روی هاردم دارم. سوالی که پرسیدم نظری در موردش دارید؟!
"به نظرتون اگر فایلهای تغییر داده شده از ۱.۶.۴ به ۱.۶.۷ رو پیدا کنم و مثلا هر سه تا بسته فایلهای تغییر داده شده مربوط به 1.6.5 و 1.6.6 و 1.6.7 رو بیارم و با هم ترکیب کنم و بعد همه رو آپلود کنم و جایگزین فایلهای 1.6.4 کنم و بعد Installer رو اجرا کنم و توی نسخه ها هم 1.6.4 رو بزنم آپگرید میشه؟ یا اینکه باید 1.6.6 بزنم و یا اصلا این کار درسته یا نه؟"

و اینکه اگه شما میخواستین از ۱.۶.۴ برید به ۱.۶.۷ چه کارا میکردید.
پاسخ
به زودی

دقیقا فردا
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۸:۵۲:۵۱ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۹:۱۶:۱۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان