هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار MyBB 1.6.7(بروزرسانی امنیتی، نگهداری و ویژگی ها)
درود

نسخه 1.6.7 منتشر شده است و دارای 5 ویژگی جدید و رفع 70 مشکل گزارش شده است.

مشکلات رفع شده در 1.6.7

در نسخه 1.6.7 ، 5 خطر امنیتی با درجه پایین رفع شده است:
نقل‌قول:
SQL injection vulnerability within the Admin Control Panel (ACP) in user search (reported by Nathan Malcolm, MyBB SQA Team)
SQL injection vulnerability within the ACP in Mail Log (reported by Nathan Malcolm, MyBB SQA Team)
SQL injection vulnerability within the ACP in User Inline Moderation (reported by Jammerx2, MyBB Developer)
XSS within the ACP where an orphaned attachment has a malformed filename (reported by Nathan Malcolm, MyBB SQA Team)
Full Path Disclosure if malformed forumread cookie is used

آسیب پذیری ACP نیاز به دسترسی مدیریتی دارد و به همین دلیل کم خطر در نظر گرفته شده است

ویژگی های جدید 1.6.7
ورود به سیستم با نام کاربری / ایمیل یا هردو
قابلیت ویرایش تاریخ تولد توسط مدیر
نمایش قوانین انجمن هنگام ایجاد موضوع
دسترسی های سفارشی مدیر
چشم پوشی از لیست ایمیل های نادیده گرفته شده

توضیح بیشتر

ارتقا
برای ارتقا فراموش نکنید که از دیتابیس خود پشتیبان بگیرید.
برای ارتقا نیازمند اجرای اسکریپت ارتقا هستید

برای ارتقا از نسخه 1.6.6 به 1.6.7 تنها کافیست بسته زیر را دریافت کرده و آپلود کنید و سپس ارتقا را انجام دهید

.zip   1607_changed_files.zip (اندازه: 699.72 KB / تعداد دفعات دریافت: 307)

برای ارتقا از نسخه 1.6.5 و پایین تر باید بسته کامل را دریافت کرده و ارتقا را انجام دهید
دریافت بسته کامل 1.6.7

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۰۲:۳۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۰۸:۵۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۱۱:۴۷ صبح) ، only-only (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۱۴:۱۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۳۵:۵۶ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۵۲:۴۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۱۱:۵۸ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۷:۴۷ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۰۲:۲۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۱۵:۳۴ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۱۹:۳۵ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۰۲:۱۳ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۲۵:۱۰ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۳۳:۳۱ صبح) ، cheshmack (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۲:۰۲:۲۷ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۰:۳۲:۱۱ صبح) ، king92 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۵۹:۴۵ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۷:۴۲:۳۱ عصر) ، rainboy (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۸:۰۲:۴۵ عصر) ، سجاد صبری (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۶:۳۹:۳۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۹:۲۲:۱۲ صبح) ، Royaei (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۲۱:۲۶:۴۰ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۰:۱۹:۲۴ صبح) ، artin (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۲:۳۸:۳۰ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۸:۵۷:۱۲ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۵:۴۰:۴۱ عصر)
با تشکر
کاربران عزیز از قالب سایت بک آپ بگیرید چون قالب سایت رو به هم می ریزه

من بروزرسانی رو انجام دادم که وقتی به روز رسانی انجام شد قالب سایت به کل به هم ریخته بود ولی چون از قالب بک آپ داشتم قالب رو به روز رسانی کردم و مشکل برطرف شد پس قبل از آپدیت کردن حتما بک اپ قالب فراموش نشه

فقط بهم بگویید نسخه فارسی سازی رو چرا توی سایت نذاشته اید چون نسخه فارسی سازی این سایت 3.8 است ،

یه چیزی دیگه به کاربرانی که می خواهند بروزرسانی کنند. اینکه اگه از ادیتور 1.0.3 استفاده می کنید بعد از این بروزرسانی باید فایلهای ادیتور رو هم بروزرسانی کنید چون توی پوشه های jscript فایل editor.js است که replace می شه و ادیتور رو به نسخه قبل برمی گردونه و شما مجبور هستید این فایل رو هم دوباره روی هاست بریزید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۲۷:۰۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۰:۳۶:۰۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۱۳:۰۸ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۸:۱۹ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۰۳:۲۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۱۶:۰۸ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۰۳:۴۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۷:۴۲:۳۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۹:۲۲:۳۲ صبح) ، Royaei (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۲۱:۲۷:۱۱ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۰:۲۱:۲۲ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۸:۵۷:۱۰ صبح) ، roode (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۸:۰۰:۲۹ صبح) ، jaber (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۴:۳۷:۲۱ عصر) ، kamkar (۱۳۹۱/۲/۶، ۰۲:۱۱:۵۶ صبح)
درود

از 6 ماه پیش منتظر رفع این باگ بودم

// This is for cases where the user has a title, but the group has no defined number of stars (use number of stars as per default usergroups)
$query = $db->simple_select("usertitles", "*", "", array('order_by' => 'posts', 'order_dir' => 'DESC'));
while($title = $db->fetch_array($query))

Big Grin
بالاخره رفع شد

mybb 1.8 هم در راه هست

چند نمونه از 100 تغیرات 1.8

قالب دیفالت جدید و جالب
قالب کنترل پنل جدید و جالب
استفاده از jquery که این از همش زیبا تره
ادیتور مبتنی بر jquery

من لحظه شماری میکنم برای این موضوع واقعا عالیستHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۱۳:۰۶ صبح) ، crackerboy (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۰:۵۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۲:۳۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۸:۱۶ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۸:۴۷ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۵۳:۳۸ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۰۳:۲۰ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۱۷:۳۳ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۰۰:۳۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۲۶:۰۲ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۹:۴۶:۱۵ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۱۴:۵۲ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۰:۲۱:۱۹ صبح)
درود

فایل functions مای بی بی 1.6.7 هماهنگ شده با تغیرات مورد نیاز پلاگین google seo برای دوستانی که از این پلاگین استفاده میکنند.

.zip   functions167.zip (اندازه: 36.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 30)
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۲۱:۵۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۲۲:۵۳ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۳۰:۵۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۳:۴۱:۲۹ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۰:۵۰:۴۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۱:۱۱:۳۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۱۲:۰۳ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۰۶:۰۸ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۲۶:۱۶ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۷:۴۲:۴۷ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۰:۲۱:۲۹ صبح)
من موندم مای بی بی از نسخه 1 فک کنم شرو به کار کرده الان 1.6.7 اومده هر سری هم مشکلات فراوانی رفع میشه
اصولا نسخه جدید عاری از ایرادات نسخه قبلی هست پس چرا وقتی نسخه جدید تر میاد بیش از 70 ایراد از قبلی میگیرن؟
مدیران محترم که دستی بر مای بی بی دارند لطفا یه توضیحاتی بدین که چرا نمیشه یه نسخه ایرادی نداشته باشه و واقعا تا کی باید ماه به ماه آپگرید کرد؟ من تازه تازه دارم از تبعات اپگرید یک ماه پیش تموم میشم
چون یک ماه پیش به 1.6.5 آپگرید کردم الان 1.6.7 اومده Huh
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
1.6.7
بدون هیچ مشکلی فروم رو اپدیت میکنه
من برایی 3 تا از دوستان انجام دادم
فقط بک اپ یادتون نره
پاسخ
درسته فقط فارسی سازش گویا مشکل داره من یه جا امتحان کردم راست به چپ نبود
----------------------
اصلاح شد
همه چی درسته ممنون
پاسخ
ممنون از اطلاع رساني شما
فرورم بدون مشكلي آپديت شد
پاسخ
بچه ها با پلاگين خاصي مشكل نداره ؟ يعني بي دردسر آپديت كنيم؟ من تو لوكال آپديت كردم مشكل نداشت خيلي راحت آپديت شد اما نميدونم با پلاگيني مشكل داره يا نه.

ممنون ميشم دوستاني كه بيشتر پلاگين هاي كاربردي رو دارن جواب بدن. ممنونHeart

و يك سوال ديگه ! توي اين پوشه اي كه من دانلود كردم توي زبان هاش پارسي رو نداشت اين مشكلي ايجاد نميكنه؟ با همون پوشه زبان قبلي كار ميكنه بي مشكل؟
پاسخ
درود
مشکلی با پلاگین ها نیست.
در مورد زبان، چند تغییر جزیی انجام شده توی نسخه بعدی (3.8) انجام خواهد شد.
با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۴۸:۳۷ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۴۹:۴۴ صبح) ، bargozideh (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۹:۱۲:۴۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان