هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهشاً بررسی کنید. درخواست پلاگین (ضروری بخدا)
دوستان سلام. لطفا درخواست منو کامل بخونید و کمکم کنید. خواهش می کنم دقیق کمک کنید

من میخوام تو انجمنم یک فروشگاه نصب کنم که توش هم فایل بفروشم هم چیزهای دیگه (مهم فایل ها هستند) برای همین پلاگینهای زیادی رو نصب کردم که هر کدوم مشکل خاص خودش رو داشتن.

الان پلاگین بانک رو انجمن نصب هست که اونم نیاز منو برآورده نمی کنه. من میخوام هر کس پس از پرداخت هزینه فقط یک بار بتونه وارد موضوع بشه و وقتی خارج شد دیگه تا دوباره اعتبار و هزینه پرداخت نکنه نتونه داخل بشه. که به هزار نفر پ.خ دادم و حتی تو تاپیک مطرح کردم ولی جواب از سنگ دراومد از دوستان نه. البته دوستان در حد توان پاسخ دادن ولی اونی نبود که من کارم راه بیفته.

تو انجمن جورچین دیدم سیستم امتیازدهی داره (همون پلاگین NewPoints) و اومدم درخواست دادم و مدیر محترم جورچین (کنسر9003) لینک دانلود برام گذاشت که تو هر سه به مشکل برخوردم. اولی رو نصب کردم که کلا صفحه سفید آورد.
دو قسمت بانک و فروشگاه اون هم که احتمالا وی آی پی هست و نتونستم دسترسی داشته باشم.

پلاگین عضویت ویژه زرین پال هم دوتا مسئله داره.
1- وقتی نصب می کنم صفحه سفید میاره
2- فقط 30٪ اهداف منو براورده می کنه.

شما رو به برادری دینی مون قسم میدم شما یه راه حلی پیش پای من بذارین.
من چطوری از امکانات اینجا استفاده کنم که مشکلاتم حل بشه.
حاضرم در حد توان هم هزینه کنم ولی زیاد باشه نمی تونم.

بهترینش همین پلاگین NewPoints هست که امکاناتش در اختیارم نیست. خودش هم که نصب می کنم مدیریت صفحه سفید میاره.
هل من ناصر ینصرنی (قربون صاحب این سخن برم)

کسی منو یاری و کمک می کنه؟
با تشکر
پاسخ
همچین پلاگینی برای مای بی بی نیست
باید بدید بنویسند
اگر میخواهید یک فروشگاه ساز به شما معرفی کنم که تمام نیاز های شما رو بر اورده کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطshadanak (۱۳۹۱/۱/۹، ۲۲:۰۸:۲۳ عصر)
نقل‌قول: همچین پلاگینی برای مای بی بی نیست
باید بدید بنویسند
اگر میخواهید یک فروشگاه ساز به شما معرفی کنم که تمام نیاز های شما رو بر اورده کنه

بله خواهش می کنم. معرفی کنین ممنون میشم.

من راستش همین سیستم newpoints رو بعلاوه بانک و فروشگاهش میخوام. بانک و فروشگاه این پلاگین وی آی پی هستن. من رفتم از سایت اصلی دانلود کردم که نیاز به ترجمه داره. ولی با همونها سر می کنم اگر مشکل صفحه سفید آوردن کنترل پنل مدیریتم حل بشه.
ورژن انجمن من 1.6.6 هست. اگه پلاگین newpoints برا من کار کنه کلا مشکلاتم حل میشه. میشه رو 1.6.6 تستش کنین ببینین مشکل از چیه؟ که صفحه سفید میاره؟

با تشکر
پاسخ
فکر کنم منظور دوستمون کامیار اسکریپتهای فروشگاه ساز خارج از مای بی بی باشه ...
myavarahmadi سابق
پاسخ
نقل‌قول: فکر کنم منظور دوستمون کامیار اسکریپتهای فروشگاه ساز خارج از مای بی بی باشه ...

ایراد نداره. بدین در راه خدا. هر کمکی می تونین دریغ نکنین که خیلی گیرم. مرسی
پاسخ
اگر اسکریپت میخواید که توی سایتهای دانلود زیاده
مثل پی سی ول:http://www.p30vel.ir/7335-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-cubecart-v5-0-6-nulled.html

اگر این بدردتون نخورد توی گوگل سرچ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطshadanak (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۷:۱۳:۱۸ صبح)
از اوپن کارت یا پرستا شاپ استفاده کن هردو هم در ایران پشتیبانی کامل دارن .
در ضمن هر اسکیریپتی را برای کار ساختن شما این دو فروشگاه ساز را صنب کن لینکش را در انجمنت قرار بده بعدش میتونی با استفاده از زرین پال یا سیستم پرداخت آنلاین بانک ها راحت همون کاری را گفتی انجام بدی اینجوری هم راحتر به نتیجه میسری هم امکانات کاملتری نسبت به مای بی داری .
در ضمن در انجمن میتونی هر سوالی که خواستی درباره فروشگاه های اینترنتی بپرسی

www.forum.ireshop.net
پاسخ
 سپاس شده توسطshadanak (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۷:۱۳:۴۳ صبح)
اسکریپت توماتو شاپ رو نصب کنید
http://tomatoshop.ir/
اسکریپ فوق العاده کامله و از لحاض سئو هم به خوبی روش کار شده
نسخه جدیدش هم امکانات بیشتری داره
که هنوز ریلیز نشده
نصب کنید فکر کنم بشه با مای بی بی ستش کرد
نکته دیگه از پی سی ول دانلود میکنید
چک کنید توش شل نداشته باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطshadanak (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۷:۱۳:۵۹ صبح)
دوست عزیز!
پیام مظلومیت شما را شنیدم و این جیگر من سوخت.. آه از این همه درد و رنج... واقعن شما چی کشیدین...
برادر هم کیش:
یکم صب کن تا در برنامه نویسی و این حرفا استاد شم بعدش خودم برات فروشگاه انلاین درست میکنم ای برادر ستم دیده! منتهای مراتب این یکمی که میگم ممکنه چند سال ناقابل طول بکشه.. اما نترس قول میدم قبل از ملاقات با جناب عزراییل -ع- حتمن فرا گرفته و یا جاهل در گذرم ؟؟؟Big Grin
شوخی کردم دلت واشه.. ولی درخواستت واقعن دل سنگ(همون سنگی که بش اشاره فرموده بودی) رو آب میکنه..ایواللهTongue
[تصویر:  takinweb.png]

دامنه takinweb در صورت قیمت مناسب... فروشی است
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۵، ۰۷:۳۴:۰۳ صبح)tartar0631 نوشته است: دوست عزیز!
پیام مظلومیت شما را شنیدم و این جیگر من سوخت.. آه از این همه درد و رنج... واقعن شما چی کشیدین...
برادر هم کیش:
یکم صب کن تا در برنامه نویسی و این حرفا استاد شم بعدش خودم برات فروشگاه انلاین درست میکنم ای برادر ستم دیده! منتهای مراتب این یکمی که میگم ممکنه چند سال ناقابل طول بکشه.. اما نترس قول میدم قبل از ملاقات با جناب عزراییل -ع- حتمن فرا گرفته و یا جاهل در گذرم ؟؟؟Big Grin
شوخی کردم دلت واشه.. ولی درخواستت واقعن دل سنگ(همون سنگی که بش اشاره فرموده بودی) رو آب میکنه..ایواللهTongue

این پست ماله چند ماه پیشه
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۱۰:۴۰:۵۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان