هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پانل ارسال اس ام اس مای بی بی
من چند تا پیشنهاد داشتم برای نسخه بعدی
1. بعد از اینکه مشخصات رو وارد کردیم و کد برای ما فعال شد یه مقدار مبهم هست که باید کد رو در کدام قسمت وارد کنیم اگر در صفحه بعد بجای لینک دقیقا همون 2 تا باکس بیاد که باید شماره موبایل و کد رو وارد کنیم خیلی بهتر هست و کاربر گیج نمیشه
2. در زیر جایی که کاربر شماره موبایلش رو وارد می کنه یک گزینه باشه تحت عنوان شماره مرا مخفی نگه دار
3. اگر شماره تکراری باشه از ثبت نام جلوگیری کنه
4.همون امکاناتی که برای ارسال ایمیل انبوه وجود داره برای ارسال پیام هم به سیستم اضافه بشه
5. بشه به کاربران فعال انجمن اس ام اس ارسال کرد .
6. اگر کاربری ارتقاء گروه می گیره ( که از طریق گروه ها قابل تعریف هست ) به اون پیام ارسال بشه

ضمنا من توی سایتی که دوستمون لینک کرد چیزی درباره پنل اس ام اس ندیدم . !! از کجا باید پنل رو خرید ؟ فقط گزینه ارسال پیام انبوه رو دیدم . اگر اینجوری باشه یعنی اون سایت داره شماره تلفن جمع می کنه و من شخصا دوست ندارم شماره تلفن کاربر های سایتم رو در اختیار یک وب سایت پیام انبوه بدهم که دم به ساعت براشون پیام انبوه بفرسته !
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۹:۴۳:۱۶ عصر)
(۱۳۹۱/۲/۱۷، ۱۶:۰۱:۵۹ عصر)heavaz60 نوشته است: من چند تا پیشنهاد داشتم برای نسخه بعدی
1. بعد از اینکه مشخصات رو وارد کردیم و کد برای ما فعال شد یه مقدار مبهم هست که باید کد رو در کدام قسمت وارد کنیم اگر در صفحه بعد بجای لینک دقیقا همون 2 تا باکس بیاد که باید شماره موبایل و کد رو وارد کنیم خیلی بهتر هست و کاربر گیج نمیشه
2. در زیر جایی که کاربر شماره موبایلش رو وارد می کنه یک گزینه باشه تحت عنوان شماره مرا مخفی نگه دار
3. اگر شماره تکراری باشه از ثبت نام جلوگیری کنه
4.همون امکاناتی که برای ارسال ایمیل انبوه وجود داره برای ارسال پیام هم به سیستم اضافه بشه
5. بشه به کاربران فعال انجمن اس ام اس ارسال کرد .
6. اگر کاربری ارتقاء گروه می گیره ( که از طریق گروه ها قابل تعریف هست ) به اون پیام ارسال بشه

ضمنا من توی سایتی که دوستمون لینک کرد چیزی درباره پنل اس ام اس ندیدم . !! از کجا باید پنل رو خرید ؟ فقط گزینه ارسال پیام انبوه رو دیدم . اگر اینجوری باشه یعنی اون سایت داره شماره تلفن جمع می کنه و من شخصا دوست ندارم شماره تلفن کاربر های سایتم رو در اختیار یک وب سایت پیام انبوه بدهم که دم به ساعت براشون پیام انبوه بفرسته !

دوست عزیز همه ی امکانات بالا رو داره به جز شماره ی 6

اینم آدرس پنل ارسال اس ام اس هست http://www.sms.ardindata.com/
اینم
ايميل : php.mohsen@gmail.com
تلفن تماس: 09132677411 مدیر سایت

کاربر Hamedi خیلی وقته داره از این پلاگین استفاده میکنه میتونید ازشون مشاوره بگیرین
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۲/۱۷، ۲۳:۴۲:۱۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۹:۴۳:۱۳ عصر)
یکی از دوستانی که این پلاگین رو خریداری کرده بود وقتی به 1.6.8 ارتقاء داده پلاگین مشکل پیدا کرده.

ضمنا اون 6 موردی که من نام بردم هیچ کدام در این پلاگین وجود نداره.

من نمی دونم این دوستی که پاسخ سوال من رو داده از کجا همچین امکاناتی رو در پلاگین دیده . اما من شخصا از کسی که با پلاگین داره کار می کنه پرسیدم و این امکانات در پلاگین نیست.
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۹:۴۳:۱۰ عصر)
این پلاگین چی شد ؟ برای دانلود قرار داده نمیشود ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۹:۴۳:۰۶ عصر)
پلاگین رو مدیر این سایت
http://www.sms.ardindata.com/
نوشتن و میگن هر کی از خودم پنل پیامک بخره پلاگین رو رایگان براش نصب مبکنم
اینم ایمیلش : php.mohsen@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۹:۴۲:۵۵ عصر)
درود

قیمت پنل هاشو بد نیست. البته ندیدم که خط رایگان میدن یا نه. معمولا یه خط 14 رقمی روی پنل ها رایگان می دن که ارزشش فکر کنم سالی حدود 15-20 تومانه (فقط خطش)
(خود پنل ها ارزش خاصی ندارن و یکبار برنامه نویسی شدن و هر شرکتی هر قیمتی بخواد میزاره)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطPersia1 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۷:۴۷:۵۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۹:۴۲:۵۹ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۲۰:۳۴:۲۵ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۰۱:۱۰:۵۷ صبح)
آقا سر انجام این تاپیک چی شد ؟

آخرین ارسال برا سال 88 هست
نویسنده نمیخواد برا دانلود نسخه بده؟
پاسخ
پست 25 جواب شما رو داده...
بازی آنلاین ورزشی فکری فوتبال بازی دخترانه موتور هواپیما تیر اندازی اکشن
بازی فکری مبارزه ا چندنفره ماشین  بازی فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۳، ۱۴:۱۲:۴۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان