هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پانل ارسال اس ام اس مای بی بی
با سلام
چند روز بود که دونبال پلاگین ارسال اس ام اس برای مای بی بی میگشتم که پیدا نشد

ماژولی نوشتیم که بشه اس ام اس ارسال کرد به کاربران

وقتی کاربری عضو میشه رمز فعال سازی به شماره موبایل ایشون ارسال میشه Big Grin و با وارد کردن شماره فعال سازی میتونند حساب کاربری خودشون رو فعال کنند Big Grin

هم اکنون میخواییم امکانات این ماژول رو بیشتر کنیم مثلا ایده های که خودم دارم اینان

ارسال اس ام اس تولد موقع تولد کاربر
ارسال اس ام اس به مدیر تالار وقتی کاربر جدیدی عضو شد
ارسال اسام اس با 5 موضوع آخر تالار به کاربران و ...

از شما کاربرای مای بی بی میخوام نظرات خودشون رو بگن که ما چه امکاناتی به این ماژول اضافه کنیم ؟؟؟

همینک اولین نسخه آزمایشی این ماژول رو روی سایت یکی از بچه ها نصب کردیم

اینم لینک سایتشون میتونید عضو بشی و متوجه بشید

http://iaust.net/member.php?action=register

پس خواهشا نظرات خودتون رو بگید که ما به این ماژول چه امکاناتی اضافه کنیم و سعی خودمون رو میکنیم که نظرات شما رو پیاده سازی کنیم و نسخه نهایی رو آماده کنیم

با تشکر Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۰:۲۱:۳۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۰:۲۳:۳۷ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۰:۵۹:۵۷ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۲:۰۴:۱۷ عصر) ، ms83 (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۲:۰۷:۴۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۳:۵۶:۲۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۰:۴۸:۰۷ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۰:۵۵:۴۱ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۷، ۱۴:۰۳:۱۴ عصر) ، imanclassic (۱۳۹۱/۵/۲، ۱۱:۱۳:۳۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۱۳:۲۸:۲۴ عصر)
خواهشا نظراتتون رو بگین که چه امکاناتی به ماژول اضافه کنیم ؟Heart
پاسخ
شما نوشتید؟

بسیار عالی و جالب

میشه کمی درمورد چگونگی عملکرد و تابع هایی که به کار بردید
و ازهمه مهم تر زبانی که استفاده کردید بگید؟ برای بنده جالب استSmile
پاسخ
شماره موبایل کاربر ذخیره بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۳:۴۰:۲۹ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۹، ۱۲:۰۳:۱۶ عصر)!Omid StaR! نوشته است: شما نوشتید؟

بسیار عالی و جالب

میشه کمی درمورد چگونگی عملکرد و تابع هایی که به کار بردید
و ازهمه مهم تر زبانی که استفاده کردید بگید؟ برای بنده جالب استSmile

حالا من یا دوستم مهم نیست مهم اینه که ماژول دست بنده هست و میتونم امکاناتش رو زیاد کنم نظر در مورد امکانات بده که چه امکاناتی اضافه کنیم ok داداش Blush

پاسخ
امکان ارسال پیامک انبوه هم خوبه داشته باشه
( دست مهدی نمکی درد نکنه با این قالب زیبا ) البته قالب سایت دانشجویان دانشگاه آزاد قائمشهر رو میگم Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۴:۰۳:۲۴ عصر)
با سلام
من امروز این پلاگین رو روی انجمنم نصب کردم.
به این صورت هست که بعد از پر کردن فرم ثبت نام به جای اینکه ایمیل فعال سازی ارسال بشه کد فعال سازی به شماره موبایل وارد شده در فیلد مشخص ارسال میشه و صفحه ثبت نام به قسمت وارد کردن کد فعال سازی لینک میشه در صورت صحیح بودن کد فعال سازی کاربر به صورت خودکار به صفحه مورد نظر شما (که در تنظیمات لینک مورد نظرتون رو گذاشتید) فرستاده میشه و در غیر این صورت به عنوان در انتظار فعال سازی میمونه، پلاگین چندین بار تست شد و مطمئنا شات تنظیمات هم بعد معرفی رسمی گذاشته میشه به نظر من فوق العاده است چیزی بود که یه 6 ماهی دنبالش بودم ولی قیمت های نجومی شنیدم برای نوشتن چنین چیزی ولی...

(۱۳۹۱/۱/۹، ۱۴:۰۰:۳۷ عصر)yaser0421 نوشته است: ( دست مهدی نمکی درد نکنه با این قالب زیبا ) البته قالب سایت دانشجویان دانشگاه آزاد قائمشهر رو میگم Heart
جا داره از مهدی جان هم بابت طراحی های فوق العاده اش برای انجمن و وب سایت هام ت-شکر کنم، خوشحالم بهونه ای شد اینجا تونستم ازش تشکر کنم، واقعا کارش حرف نداره، هرکی می بینه زود میگه قالب سایت دانلود هاست ولی باور کنید من هر قسمتش رو از یه انجمن گلچین کردم و گلچین شده 15 انجمن هست.(بیشتر دقت کنید متوجه میشید)
کارایی که برای من کرده ایناست:
از صمیم قلب براش ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم در تمام مراحل کاریش همچنان موفق باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۴:۱۸:۳۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۴:۲۳:۱۶ عصر) ، yasan100 (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۵:۲۰:۱۵ صبح)
آقا حالا باید این پلاگین را بخریم ؟! یا میذارید برای دانلود ؟! قیمت ؟Big Grin
پاسخ
این پلاگین رایگان میباشد Big Grin
فقط شما هزینه پنل اس ام اس و خط خصوصی را پرداخت خواهید کرد

هنوز نسخه اصلی آماده نشده مثلا امروز این امکان اضافه شد اینکه هر کاربری عضو میشه و یه اس ام اس برای مدیر کل فرستاده میشه که فلان کاربر با این مشخصات عضو شد
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۵:۱۰:۲۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۲۳:۳۱:۲۱ عصر) ، f.gh1372 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۰۱:۴۹:۵۵ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۵:۱۳:۱۹ عصر)
ببخشید ! من تازه کارم ! منظورتون را از هزینه پنل اس ام اس و خط خصوصی متوجه نشدم !! فکر کنم منظورتون همون نرم افزارها و شماره هایی که برای ارسال اس ام اس اینترنتی می فروشند. درسته ؟!Smile

یه پیشنهادی هم که من دارم اینه ( البته با اجازه !! ) :
1 ـ اطلاعیه هایی که مدیر می نویسه را خودکار اس ام اس کنه. البته متنش را نه بلکه برای مثال بنویسه براشون که اطلاعیه مهم به این آدرس منتشر شده
2 ـ ارسال پیام تبریک تولد هم که خودتون گفتید خوبه !
3 ـ به نظر من اگر بخواییم با این پلاگین هر اتفاقی که توی تالار می افته را اس ام اس کنیم باید به غیر خرج هاست و دامین و اینترنت خودمون یه خرج اضافیه دیگه هم بدیم !! ( البته من چون اصفهانیم گفتم ! شاید کسی بخواد اضافه خرج کنه ! من فقط نظرمو گفتم !!Big Grin )
Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان