هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش گوگل سئو ( ویرایش جدید )
من تو فایل هکسس یا هرچی اسمش هست تغییراتی دادم یعنی هم صفحات اچ تی ام ال هست هم یه پلاگین زدم که اون رو تغییر داده!!

حالا باید چیکار کنم؟ یعنی اگه فایل رو جابه جا کنم که اون تو دا ا کار میفتنHuh
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۹، ۱۱:۴۳:۵۸ صبح)majid01 نوشته است: من تو فایل هکسس یا هرچی اسمش هست تغییراتی دادم یعنی هم صفحات اچ تی ام ال هست هم یه پلاگین زدم که اون رو تغییر داده!!

حالا باید چیکار کنم؟ یعنی اگه فایل رو جابه جا کنم که اون تو دا ا کار میفتنHuh

تغییری نمیکنه،شما کدهاتونو مرتب بزارین تو فایل ،یزارین پشت سر همون کدها
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۶/۹، ۱۵:۳۴:۴۴ عصر)
آقا چرا یه جوری آموزش میدی که ابهام باشه توش؟Huh
خو منظورت از خط قرمز اول همه خط اوله یا فقط قسمت اولش....انصافا خودتو بذار جا منAngry
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۴/۴، ۲۱:۱۹:۱۸ عصر)
(۱۳۹۱/۶/۱۰، ۱۶:۱۷:۲۳ عصر)hamidkag نوشته است: آقا چرا یه جوری آموزش میدی که ابهام باشه توش؟Huh
خو منظورت از خط قرمز اول همه خط اوله یا فقط قسمت اولش....انصافا خودتو بذار جا منAngry

Huhاون بنده خدا که دورش خط قرمز کشیده،دیگه از این واضح تر،فقط تو خط اول یه چیز رنگی داریم اونم قرمز و دور یه چیزی هم کشیده شده،همون چیزو پاک کنین،لازم نیست خط اول رو یا اول خط رو پاک کنین،همون قسمت قرمزی که تو عکس نشون داده پاک کنین
پاسخ
 سپاس شده توسطhamidkag (۱۳۹۱/۶/۱۴، ۰۷:۵۳:۰۶ صبح)
(۱۳۹۱/۶/۱۱، ۰۴:۳۷:۴۵ صبح)lab نوشته است:
(۱۳۹۱/۶/۱۰، ۱۶:۱۷:۲۳ عصر)hamidkag نوشته است: آقا چرا یه جوری آموزش میدی که ابهام باشه توش؟Huh

Huhاون بنده خدا که دورش خط قرمز کشیده،دیگه از این واضح تر،فقط تو خط اول یه چیز رنگی داریم اونم قرمز و دور یه چیزی هم کشیده شده،همون چیزو پاک کنین،لازم نیست خط اول رو یا اول خط رو پاک کنین،همون قسمت قرمزی که تو عکس نشون داده پاک کنین

کاشکی همه مث شما واضح میگفتنBig GrinTongue

دوستانی که انجمنشون در روت نصب شده کد زیر را در ادامه کدهای فایل .htaccess قرار دهند و سیو کنند دقت کنید همان فایل اصلی .htaccess در روت هاستتان را ویرایش کنید و کدها را در ادامه آن قرار دهید و بجای ???? در کد پایین آدرس سایت خود را بگذارید و خودش www دارد و فقط ادرس دامین سایت را بگذارید:

کد php:
    # Google SEO workaround for search.php highlights:
    # Make this rule the first rewrite rule in your .htaccess!

RewriteRule ^([^&]*)&(.*)$ http://www.????/$1?$2 [L,QSA,R=301]

# Google SEO Sitemap:

RewriteRule ^sitemap-([^./]+)\.xmlmisc.php?google_seo_sitemap=$[L,QSA,NC]

# Google SEO URL Forums:

RewriteRule ^Forum-([^./]+)$ forumdisplay.php?google_seo_forum=$[L,QSA,NC]

# Google SEO URL Threads:

RewriteRule ^Thread-([^./]+)$ showthread.php?google_seo_thread=$[L,QSA,NC]

# Google SEO URL Announcements:

RewriteRule ^Announcement-([^./]+)$ announcements.php?google_seo_announcement=$[L,QSA,NC]

# Google SEO URL Users:

RewriteRule ^User-([^./]+)$ member.php?action=profile&google_seo_user=$[L,QSA,NC]

# Google SEO URL Calendars:

RewriteRule ^Calendar-([^./]+)$ calendar.php?google_seo_calendar=$[L,QSA,NC]

# Google SEO URL Events:

RewriteRule ^Event-([^./]+)$ calendar.php?action=event&google_seo_event=$[L,QSA,NC]

# Google SEO 404:

ErrorDocument 404 /misc.php?google_seo_error=404

# Default MyBB Rewrite Rules:

RewriteRule ^forum-([0-9]+)\.htmlforumdisplay.php?fid=$[L,QSA]

RewriteRule ^forum-([0-9]+)-page-([0-9]+)\.htmlforumdisplay.php?fid=$1&page=$[L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?tid=$[L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-page-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?tid=$1&page=$[L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-lastpost\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=lastpost [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-nextnewest\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=nextnewest [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-nextoldest\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=nextoldest [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-newpost\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=newpost [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-post-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?tid=$1&pid=$[L,QSA]

RewriteRule ^post-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?pid=$[L,QSA]

RewriteRule ^announcement-([0-9]+)\.htmlannouncements.php?aid=$[L,QSA]

RewriteRule ^user-([0-9]+)\.htmlmember.php?action=profile&uid=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?calendar=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=yearview&calendar=$1&year=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)-month-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?calendar=$1&year=$2&month=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)-month-([0-9]+)-day-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=dayview&calendar=$1&year=$2&month=$3&day=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-week-(n?[0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=weekview&calendar=$1&week=$[L,QSA]

RewriteRule ^event-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=event&eid=$[L,QSA

سپاس و اعتبار یادتون نره...ثواب دارهBig GrinTongueHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۷/۷، ۱۳:۴۱:۱۲ عصر) ، nhkarami (۱۳۹۲/۸/۳۰، ۱۵:۴۲:۵۶ عصر)
من که هرکاری کردم نشد Confused
همش با اررور مواجه میشم
http://www.kingbuzz.org/Thread-%D9%83%D9...n=lastpost
یکی کمک کنه لطفا Undecided
پاسخ
اقا ما هنوز با این گوگل سئو مشکل داریم کمک کنید بنده الان غیر فعال کردم
پاسخ
اگه تمام مراحل رو مو به مو انجاکم بدین مشکلی پیش نمیاد و خوب هم کار میکنه،فکر کنم تو قسمت قرار دادن کدها اکثرا مشکل دارن،اگر کد ها رو ناقص بزارین در زیر پلاگین ارور میده و میگه فلان کد رو بزارین
پاسخ
من پلاگینارو نصب کردم مشکلی هم با هیچ کدوم نداشتم ولی PluginLibrary رو وقتی روش میزنم نصب و فعال سازی نصب نمیشه.
حتی اون بالا هم پیام میده که پلاگین با موفقیت نصب شده ولی وقتی دباره میام میبینم جلوی این پلاگین نوشته نصب و فعال سازی.

اینم متنی که وقتی میزنم نصب و فعال سازی بهم میده

The selected plugin does not have to be activated
پاسخ
همون کافیه،خودش کارشو انجام میده و احتیاج نیست باز بزنی روش و فعالش کنی
پاسخ
 سپاس شده توسطrezandy (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۲:۴۳:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان