هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش گوگل سئو ( ویرایش جدید )
من تمام مراحل رو انجام دادم و همه چي هم در مورد google seo درسته اما يك مشكل به وجود اومده اونم اينه كه شكلك ها به طور غير عادي بزرگ شدن Huh
كسي ميتونه راهنمايي كنه چه طوري حلش كنم؟
ممنون
.....
پاسخ
درود به دوستان عزیز .

من گوگل سئو رو نصب کردم اما هیچ تغییری در آدرس موضوع ها و ... به وجود نیومد .

تو قسمت پلاگین ها هم به این صورت هست .

[تصویر:  d984s3im1prhe70h3xn9.png]

اون نوشته ای هم که " # Some hosts require RewriteBase to make RewriteRules work. RewriteBase " رو من چک کردم تو فایل اچ تی اسس بود.

ممنون میشم بگید آیا نصب شده و تمام هست یا نه که ناقصه و راه حلش .

سپاس از همه دوستان
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۵، ۱۰:۱۹:۴۵ صبح)armin3000 نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۲۹، ۱۰:۴۳:۴۳ صبح)mansour1 نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۴، ۱۸:۴۳:۲۱ عصر)kamyar96 نوشته است: دیدم خیلی از کاربران مشکل دارن گفتم حل کنم براشون
خوب با اموزش نصب شروع میکنیم و تمام حق و حقوق اموزش هم متعلق به مای بی بی ایران هست
خوب اول از همه به این 2 تا پلاگین نیاز دارید
http://mods.mybb.com/view/google-seo
و...

با سلام و سپاس از شما به خاطر آموزش خوبتون
و سپاس از مدیران محترم سایت که خیلی زحمت میکشند
من همشون رو فعال کردم و تمام شد .
فقط وقتی روی لینکی کلیک میکنم اینجوری میاره .
مثلا : [تصویر:  yre27tu6t0wnwntlhho.jpg]
یا

[تصویر:  1la7nm6j3qybb7ck8iu.jpg]

ولی نگاه کردم به خود سایت مای بی بی ایران که اینجوری هستش
مثلا" :[تصویر:  2voj47h53ws5ynmxmce5.jpg]
یا
[تصویر:  iaz66dhj02rasll466m1.jpg]

البته این رو هم بگم که من رفتم تمام اونهایی که اولشون با Google SEO شروع شده رو داخلشون هرچی خیر بود رو بله کردم .ولی بعدا" دیدم که گفته بودید که فقط یکی شون که 5 تا توش فیلد بود رو بلی بزنم.
اگه تو این ها مشکلی دارم لطف کنید و بگید تا درست کنم.
اگه اسکرین شاتی از تمامی گزینه ها باشه که خیلی خوب میشه و کاربرای دیگه هم استفاده میکنن.
ببخشین که خیلی نوشتم.
اگه مشکلی بود بگید تا بیشتر توضیح بدم .
با سپاس از شما

الان این رو هم انجام دادم بازم نشد
Server and Optimization Options گزینه Enable رو فعال میکنم که آدرس ها html بشه ولی اصلا" نشد.

من هم یک سوال داشتم. کدوم حالت نمایش برای موتور های جستجو مناسبتره؟ حالتی که مثل این سایت و سایت اصلی mybb به صورت html و فقط با کد و شماره فروم ها نشون داده میشه یا حالتی که عنوان تاپیک هم در url نوشته میشه؟ در حالتی که عنوان url در تاپیک هست چه اتفاقی برای تاپیک های تکراری میفته که اسمهای مشابه دارن؟ از نظر رتبه بندی در گوگل چطور؟

آپ
تبادل لینک رایگان جهت افزایش رتبه سایت

اولین سایت و انجمن مانیتورینگ سایتهای کلیکی ایرانی
پاسخ
هر دو حالت خوبن
معیار برای سیو فقط گوگل سیو نیست و خیلی چیز ها تاثیر داره
پاسخ
سلام و خسته نباشید
من تا امروز خیلی جلوی خودم رو گرفتم که سوالی نکنم و بیشتر با سرچ به جواب هام میرسیدم ولی این مشکل دیگه هرچی گشتم جوابش رو پیدا نکردم. ممنون میشم کسد کمک کنه
من تمتم مراحل رو انجام دادم ولی فایل هکسسی رو با این که تغییر نام دادم ولی باز هم این اخطار رو میده.
من فایل هکسسی رو به این نام تغییر دادم htaccess. ولی باز هم این اخطار رو میده
[تصویر:  93501053075056028636.jpg]

خب مشکل قبلیم حل شد www رو اول سایت نزده بودم ولی یه مشکل دیگه کماکان هست و اینه که توی همون عکس معلومه. 2تا اخطار میده یکی url غیر فعال است یکی هم ریدایرکت فعال است و url غیر فعال. که اجازه نمیده library فعال بشه

خب دونه دونه خودش داره درست میشه من هی مجبورم سوالام رو عوض کنم ببخشیدBlush
اعمال تغییرات رو نزده بودم که زدم الان هیچ اخطاری نمیده ولی باز هم library فعال نمیشهSad
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۷/۹، ۰۰:۴۸:۵۰ صبح)
اون پلاگین همیشه روی حالت غیر فعال می مونه.
جای نگرانی نیست
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطmahtaa (۱۳۹۱/۴/۲۹، ۰۸:۵۲:۰۴ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۴، ۱۸:۴۳:۲۱ عصر)kamyar96 نوشته است: دیدم خیلی از کاربران مشکل دارن گفتم حل کنم براشون
خوب با اموزش نصب شروع میکنیم و تمام حق و حقوق اموزش هم متعلق به مای بی بی ایران هست
خوب اول از همه به این 2 تا پلاگین نیاز دارید
http://mods.mybb.com/view/google-seo
و
http://mods.mybb.com/view/pluginlibrary
پلاگین لایبری رو نصب میکنم به شما پیغام نصب رو نشون میده ولی تو پلاگین ها نصب نشده نشون میده که درسته
خوب فایل
htaccess.example.txt رو باز میکنم طبق عکس اون جاهایی که قرمزه باید ویرایش بشه
[تصویر:  mybbgoogleseohtaccess.jpg]
اما چه تغیری باید بدید این مهمه اگر مای بی بی رو در روت نصب کردید یعنی وقتی ادرس سات رو میزنی تالار مستقیم میاد بالا مثل
exam.com
اون اولین خط قرمز رو کامل پاک کنید
خط دوم هم همینطور
خط اخر به جای /mybb/ بزنید /
خوب اما اگر تالارتون به این صورته exam.com/forum
تو خط اول به جای مای بی بی مسیری که فروم نصبه رو میزنید مثال /forum/
خط دوم که قرمزه به جای yoursite ادرس سایت و به جای /mybb/ مسیری که مای بی بی نصبه
خط قرمز اخر هم به جای /mybb/ ادرس تالار رو میزنید مثال /forum/
خوب بعد از این تغیرات این فایل رو کلا به جای htaccess کپی کنید
گوگل سئو رو فعال کنید و برید به تنظیمات 5 تا تظمیات داره که با google seo شروع شده تمام موارد رو بلی بزارید
نکته : فایل زبان رو هم توی انگلیش هم توی پرشین بریزید

دوست عزیز در مورد فایل htaccess.example.txt میشه بیشتر توضیح بدی کجا هست؟ یا اون example چی هست؟
من که توی این فایل گشتم اون چیز هایی که شما گفتی توش نبود
با سپاس
یا علی
انجمن داشتم که فعلاً حذف شد.اما بزودی دوباره راه اندازی می کنم
shamsipour.ir
پاسخ
دوست عزیز اگه فایلhtaccess هست براتون که با فعال کردن پلاگین گوگل سئو
چند تا کد بهتون میده
اگه ندارین یکی با همین نام بسازین کدهایی که پلاگین تو پنل ادمین بهتون میده رو واردش کنید
htaccess.example.txt اینم نمونه هستش که می تونی example رو حذف کنید و استفاده نمایید

پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۹، ۱۱:۱۷:۲۴ صبح)emir.yanliz نوشته است: دوست عزیز اگه فایلhtaccess هست براتون که با فعال کردن پلاگین گوگل سئو
چند تا کد بهتون میده
اگه ندارین یکی با همین نام بسازین کدهایی که پلاگین تو پنل ادمین بهتون میده رو واردش کنید
htaccess.example.txt اینم نمونه هستش که می تونی example رو حذف کنید و استفاده نمایید

با درود بر شما دوست عزیز
خب من الان فکر کنم از قبل یک فایل .htaccess داشتم که الان هرچی دنبالش می گردم پیدا نمی کنم و یکی فایل htaccess.txt دارم که وقتی می خوام اون رو ادیت کنم توش 62 متن نوشته. الان سوال من اینه که اون کدی که پلاگین تو پنل ادمین میده رو دقیقاً کجای این قرار بدم و الباقی ماجرا...
با سپاس
یا علی

(۱۳۹۱/۵/۹، ۱۱:۱۷:۲۴ صبح)emir.yanliz نوشته است: دوست عزیز اگه فایلhtaccess هست براتون که با فعال کردن پلاگین گوگل سئو
چند تا کد بهتون میده

با درود بر شما دوست عزیز
خب من الان فکر کنم از قبل یک فایل .htaccess داشتم که الان هرچی دنبالش می گردم پیدا نمی کنم و یکی فایل htaccess.txt دارم که وقتی می خوام اون رو ادیت کنم توش 62 متن نوشته. الان سوال من اینه که اون کدی که پلاگین تو پنل ادمین میده رو دقیقاً کجای این قرار بدم و الباقی ماجرا...
با سپاس
یا علی

آقا مشکل حل شد.
انجمن داشتم که فعلاً حذف شد.اما بزودی دوباره راه اندازی می کنم
shamsipour.ir
پاسخ
با سلام
mybb من بر روی سرور ویندوزی نصب است و فایل htaccess در آن معنی ندارد؟ برای تنظیمات این فایل در سرور ویندوزی چه باید کرد؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان