هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
من نسخه جدید رو خریداری و نصب کردم اما متاسفانه در بخش کاربران و گروه ها گزینه عضویت ویژه اضافه نمیشه ؟؟؟!!!!
چه باید کرد؟
4pirav از May 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۴، ۰۰:۴۲:۵۷ صبح)4pirav نوشته است: من نسخه جدید رو خریداری و نصب کردم اما متاسفانه در بخش کاربران و گروه ها گزینه عضویت ویژه اضافه نمیشه ؟؟؟!!!!
چه باید کرد؟
1- نسخه MyBB شما باید 1.6.x باشد.
2- فایل موجود در مسیر admin، در مسیر کنترل پنل مدیرکل وجود داشته باشد.
3- پلاگین فعال باشد.
اگر موارد بالا رعایت شده بود و مشکل همچنان وجود داشت، در صورت تمایل، دسترسی سرور + MyBB را ارسال کنید تا مشکل بررسی شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۳۰:۴۹ عصر)
جناب زنگنه من منتظرم درگاه پارس پال و پی لاین رو اضافه کنید Heart
پاسخ
سلام استاد زنگنه عزیز نسخه جدید این پلاگین هم ساخته میشود ؟ من این پلاگین فوق العاده را استفاده می کنم اما تنها مشکل آن عدم امکان فروش دو یا چند بسته عضویت بصورت همزمان است که قبلا هم خدمت شما عرض کرده بودم . اگر این مشکل هم حل شود بی نقص خواهد بود .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
سلام
من پلاگین بانکو خریدم و به مشکل برخوردم، آیا فکر میکنید اینو خریداری کنم به مشکل بر نمیخورم؟ چون خوشبختانه با پلاگین زرینپال فعلی هیچ مشکلی ندارم و خیلی خوب کار میکنه
پاسخ
این عالیه واقعا . درآمدزاست Wink
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
درود

میشه برای عضوهای vip یه قالب جدید تعریف کرد تا بعد از عضویت قالب انجمن برای اعضای vip عوض بشه و بعد از پایان عضویت به تنظیمات قبل برگرده؟
پاسخ
شما با دسته دهی برای استفاده اعضا از قالب اینکارو میتونی انجام بدی.یا مجبور کردن به استفاده از قالب.
ربطی به بانک فک کنم نداشته باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۰:۳۱:۴۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۳۱:۰۴ عصر)
بله دوست عزیز

شما باید از تنظیمات قالب فقط به گروه کاربری vip مجوز استفاده از آن را بدهید .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۰، ۰۰:۰۳:۵۳ صبح) ، ms83 (۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۰:۳۱:۴۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۳۱:۱۰ عصر)
درود

این کار و کردم ، ولی این کار زمانی به درد میخوره که کاربر خودش قالب و از تنظیمات عوض کنه ، امیدوارم راه بهتری باشه یا پلاگینی در این زمینه وجود داشته باشه

ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,299 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان