هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازيابي اطلاعات با پشتيبان
سلام به همه دوستان
من تو پنل مديريت يك بك آپ يا فايل پشتيبان كامل از انجمن و جداول و همه گرفتم و تو كامپيوترم ريختم
بعد مدتي انجمن خراب شد مجبور شدم پاك كنم كل انجمن رو از نو نصب كنم
الان انجمنم نصب شده ميخوام اون فايل هاي پشتيبان رو كه گرفتم روش اعمال كنم انجمنم بشه مثل قبل كه يه سري كار روش كرده بودم
اين چجوري امكان پذيره؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۵۹:۳۸ صبح)
اون بک اپی که از فایل ها گرفتین رو برگردونید
و بک اپ دیتابیس رو ایمپورت کنید
حل میشه
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۶:۵۱:۵۳ عصر)kamyar96 نوشته است: اون بک اپی که از فایل ها گرفتین رو برگردونید
حل میشه
مرسي از راهنماييت ولي مشكل منم همينه
چجوري بك آپ رو برگردونم و ايمپورت كنم؟؟ از كدوم قسمت؟؟

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۶:۵۰:۴۵ عصر)mehrann_radd نوشته است: سلام به همه دوستان
من تو پنل مدیریت یك بك آپ یا فایل پشتیبان كامل از انجمن و جداول و همه گرفتم و تو كامپیوترم ریختم
بعد مدتی انجمن خراب شد مجبور شدم پاك كنم كل انجمن رو از نو نصب كنم
الان انجمنم نصب شده میخوام اون فایل های پشتیبان رو كه گرفتم روش اعمال كنم انجمنم بشه مثل قبل كه یه سری كار روش كرده بودم
این چجوری امكان پذیره؟؟؟

سلام

وارد قسمت مديريت فايل ها بشيد در قسمت بك آپ ، بك آپ مورد نظر را آپلود كنيد

[تصویر:  88f243bf341d.jpg]

حالا به قسمت بك آپ ها را رفته بك آپ مورد نظر را بازگرداني كنيد

[تصویر:  18ef6127e442.jpg]

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmehrann_radd (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۱:۵۵:۰۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۶:۵۱:۵۳ عصر)kamyar96 نوشته است: اون بک اپی که از فایل ها گرفتین رو برگردونید
حل میشه

(۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۱۹:۴۸ صبح)محمد نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۶:۵۰:۴۵ عصر)mehrann_radd نوشته است: سلام به همه دوستان
من تو پنل مدیریت یك بك آپ یا فایل پشتیبان كامل از انجمن و جداول و همه گرفتم و تو كامپیوترم ریختم
بعد مدتی انجمن خراب شد مجبور شدم پاك كنم كل انجمن رو از نو نصب كنم
الان انجمنم نصب شده میخوام اون فایل های پشتیبان رو كه گرفتم روش اعمال كنم انجمنم بشه مثل قبل كه یه سری كار روش كرده بودم
این چجوری امكان پذیره؟؟؟

سلام

وارد قسمت مدیریت فایل ها بشید در قسمت بك آپ ، بك آپ مورد نظر را آپلود كنید

[تصویر:  88f243bf341d.jpg]

حالا به قسمت بك آپ ها را رفته بك آپ مورد نظر را بازگردانی كنید

[تصویر:  18ef6127e442.jpg]

موفق باشید
ممنون ولي من بازم مشكل دارم
من فايل پشتيبان رو از قسمت مديريت mmybb يعني از سايتم گرفتم نه هاست و حالا فكر ميكنم بايد تو همون سايت بارگزاريش كنم ولي خوب هر چي ميگردم اون قسمت رو پيدا نميكنم
تو خود هاست هم كه آپلود ميكنم فايل پشتيبان رو اصلا اتفاقي نميفته

پاسخ
با سلام و ادب
من هم همین مشکل رو دارم از انجمن یک بک آپ گرفتم بصورت فایل زیپ دانلود کردم حالا که میخوام انجمن رو به حالت اولیه که قبلا ازش بک آپ گرفتم بر گردونم نمیدونم از کدوم قسمت باید این کارو بکنم من فایل یا پوشه ای به نام بک آپ در اسکریپت مای بی بی پیدا نکردم که بخوام بک آپی که قبلا گرفتم آپلود کنم.
پاسخ
دوستان عزيز لطفا اگر از پاسختون مطمئن هستيد پست بدين و در غير اينصورت موجب گمراهي كاربر نشيد!

و مشكل شما..
Mybb از جداول ديتابيس بكاپ ميگيره پس بايد شما بكاپ رو مجددا به ديتابيس ايمپورت كنيد.
به پنل هاستتون مراجعه كنيد، و وارد phpmyadmin بشيد.
از سمت چپ ديتابيس mybb رو انتخاب كنيد، حالا ازسمت راست گزينه import رو انتخاب كنيد و اونجا فايل بكاپ رو انتخاب كنيد و go رو بزنيد. همين.
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
سلام
خواهش میکنم کمک کنید
من وقتی ایمپورت میکنم
این را مینویسه :

SQL query:

-- -- Dumping data for table `mybb_adminoptions` -- INSERT INTO `mybb_adminoptions` (`uid`, `cpstyle`, `codepress`, `notes`, `permissions`, `defaultviews`, `loginattempts`, `loginlockoutexpiry`) VALUES (0, '', 1, '', 'a:5:{s:6:"config";a:17:{s:3:"tab";s:1:"0";s:8:"settings";s:1:"0";s:7:"banning";s:1:"0";s:14:"profile_fields";s:1:"0";s:7:"smilies";s:1:"0";s:8:"badwords";s:1:"0";s:6:"mycode";s:1:"0";s:9:"languages";s:1:"0";s:10:"post_icons";s:1:"0";s:14:"help_documents";s:1:"0";s:7:"plugins";s:1:"0";s:16:"attachment_types";s:1:"0";s:9:"mod_tools";s:1:"0";s:7:"spiders";s:1:"0";s:9:"calendars";s:1:"0";s:7:"warning";s:1:"0";s:15:"thread_prefixes";s:1:"0";}s:5:"forum";a:8:{s:3:"tab";s:1:"0";s:10:"management";s:1:"0";s:13:"announcements";s:1:"0";s:16:"moderation_queue";s:1:"0";s:11:"attachments";s:1:"0";s:9:"sg_status";i:0;s:9:"sg_create";i:0;s:7:"sg_ping";i:0;}s:5:"style";a:3:{s:3:"tab";s:1:"0";s:6:"themes";s:1:"0";s:9:"templates";s:1:"0";}s:5:"tools";a:15:{s:3:"tab";s:1:"0";s:13:"system_[...]

MySQL said: Documentation
#1062 - Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY'
پاسخ
import.php: Missing parameter: import_typeDocumentation
import.php: Missing parameter: formatDocumentation4

سلام حالا ارور بالا را مینویسه
چیکار کنم
پاسخ
سلام میخواستم بدونم امکان بازیابی پست های پاک شده وجود داره...؟؟؟ قبلا هم بکاپ گرفته نشده...!!! اخه یکی از مدیرای انجمنم زده تمام پستای انجمن رو پاک کرده ممنون میشم کمک کنیدConfused
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان