هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] پوسته Elegant
Photo 
سلام

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: ELEGANT
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: i3urn
[تصویر:  user.png] ترجمه: AR@KST@R
[تصویر:  d.png] معرفی: 30th August 2011
آخرین بروز رسانی: 23rd January 2012

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Elegant Theme 1.6.6.zip (اندازه: 1.13 MB / تعداد دفعات دریافت: 520)

توجه:
1- دوستان لطفا" در محصولات بنده کپی رایت mybbpro را به p30-art.ir تغییر دهند.
2- فایل قبلی 1095 بار دانلود شده بود.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۳:۱۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۴:۲۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۹:۵۶ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۲۸:۴۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۸:۲۰:۰۱ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۸:۳۰:۴۲ صبح) ، tofighi (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۹:۱۷:۵۲ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۹:۴۷:۱۳ صبح) ، cheshmack (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۰:۰۳:۲۰ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۰:۵۳:۱۱ صبح) ، f125tk (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۱۲:۱۲:۱۳ عصر) ، saiid (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۱۶:۴۱:۴۷ عصر) ، king_yekta (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۷:۵۴:۲۵ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۳۲:۵۹ صبح) ، amin_blog (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۲:۳۶:۱۰ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۳:۰۵:۰۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۳:۵۹:۳۵ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۴:۴۵:۵۱ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۴:۴۸:۴۵ عصر) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۵:۵۲:۴۵ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۶:۱۴:۰۱ صبح) ، aboozar (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۰۸:۴۵:۱۶ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۸:۱۵:۳۹ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۹:۲۹:۵۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۹:۳۹:۰۹ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۳:۴۱:۵۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۸:۱۴:۴۳ عصر) ، kohansal (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۹:۱۷:۲۱ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۱:۵۲:۴۹ صبح) ، 619hamid (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۵:۰۰:۴۱ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۸:۱۰:۳۹ عصر) ، Spears (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۷:۰۸:۱۹ صبح) ، rainboy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۲۰:۵۹:۴۷ عصر) ، prp-e (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۶:۱۰:۵۴ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۸:۲۰:۴۴ صبح) ، رضوان (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۱۲:۰۳:۱۸ عصر) ، tabrizadmin (۱۳۹۱/۱/۵، ۱۳:۱۵:۳۵ عصر) ، f.gh1372 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۴۷:۲۴ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۱۹:۰۴ صبح) ، bitanem75 (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۴:۳۵:۵۵ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۵:۳۵:۵۲ صبح) ، Online98 (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۵:۲۲:۰۷ صبح) ، ses (۱۳۹۱/۵/۲، ۱۱:۴۵:۵۹ صبح) ، Enz0F3rrari (۱۳۹۱/۵/۹، ۱۲:۲۵:۵۷ عصر) ، mosafer20 (۱۳۹۱/۷/۸، ۱۴:۰۸:۵۶ عصر) ، Iraj Mirza (۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۱:۱۰:۱۴ عصر) ، lich king (۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۱۹:۰۱:۴۹ عصر) ، Shahim (۱۳۹۱/۱۲/۱۴، ۱۴:۴۰:۳۴ عصر) ، mnbhnmjnbh (۱۳۹۲/۱/۲، ۱۵:۲۴:۲۴ عصر) ، Ahma (۱۳۹۲/۱/۲۹، ۲۱:۰۳:۲۱ عصر) ، Morteza_rk (۱۳۹۲/۳/۱۰، ۰۱:۰۹:۱۰ صبح) ، javad1377 (۱۳۹۲/۴/۱، ۱۴:۰۳:۵۱ عصر)
خطا میده: MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.
پاسخ
آموزش نصب قالبو بخون.
پاسخ
لینک آموزش لطفا
پاسخ
من این قالب رو دانلود کردم و دارم ویرایشش میکنم حق اینو دارم که کپی رایت رو برای انجمن خودم بذارم؟
پاسخ
خیر, میتونید زیرش بذارین که توسط فلانی ویرایش شده.
موفق باشین
پاسخ
ببخشيد آقاي مهدی نمکی اگه من بخوام از كارهاي شما حمايت (نقدي) بكنم بايد چيكار كنم ؟
خريدار قالب نيستم چون اصلا انجمن ندارم .
اگه ممكنه شماره حساب لطفا ...
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۹:۰۵:۵۴ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۸:۱۰:۳۰ صبح)irandl نوشته است: ببخشید آقای مهدی نمکی اگه من بخوام از كارهای شما حمایت (نقدی) بكنم باید چیكار كنم ؟
خریدار قالب نیستم چون اصلا انجمن ندارم .
اگه ممكنه شماره حساب لطفا ...
ممنون از لطفتون ولی همون تشکر کافیه. Heart
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۹:۱۲:۰۲ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۹:۴۰:۰۳ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۴:۱۴:۲۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۰:۰۷:۴۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۰:۰۲:۳۸ صبح) ، punsher2011 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۰:۳۰:۴۰ صبح) ، s@hand (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۳:۴۵:۳۴ عصر) ، mdvdbasic (۱۳۹۱/۱/۲، ۱۲:۵۱:۱۵ عصر)
MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.
پاسخ
فقط باید فایل xml رو وارد کنید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان