هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا حذف ایندکس امکان‌پذیر است؟(طوری‌که فقط آدرس زیرانجمن در دسترس قرار گیرد)
چگونه می‌شود صفحه‌ی اصلی فروم مای‌بی‌بی را از دسترس خارج کرد و با ست کردن زیردامنه روی انجمن‌های مختلفی که تعریف کرده‌ایم، این زیردامنه‌ها را به کاربران معرفی کرد.
و مشکلی که وجود دارد اینکه آمار پیشرفته در پایین هر یک از زیر انجمن‌هایی که روی یک زیردامنه‌ ست شده‌اند به نمایش در آید.
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۱:۲۴:۲۶ صبح)h.d.n نوشته است: گویا روشی که د اینجا توضیح دادم شدنی به نظر نمی‌رسد! حالا آیا می‌شود صفحه‌ی اصلی فروم مای‌بی‌بی (برای مثال این صفحه) را از دسترس خارج کرد و با ست کردن زیردامنه روی انجمن‌های مختلفی که تعریف کرده‌ایم، این زیردامنه‌ها را به کاربران معرفی کرد.
a.xyz.com => ست شده روی زیرانجمن A
b.xyz.com => ست شده روی زیرانجمن B
c.xyz.com => ست شده روی زیرانجمن C
...

و مشکلی که وجود دارد اینکه آمار پیشرفته در پایین هر یک از زیر انجمن‌هایی که روی یک زیردامنه‌ ست شده‌اند به نمایش در آید.

بله با گزینه‌ی لینک انجمن که در گزینه‌های ایجاد انجمن تازه است می‌توانید آدرس دیگری وارد کنید.

در مورد از دسترس خارج کردن ایندکس اگر منظورتان را به درستی متوجه شده باشم، می‌توانید این فایل ر حذف کرده و یک ایندکس منحصر به فرد برای خودتان ایجاد کنید. (چه مرتبط با انجمن و چه غیر مرتبط)

در مورد پلاگین آمار پیشرفته هم شما باید این پلاگین را ویرایش کرده و به شکل مورد نظر تغییر دهید.
چیزی شبیه به کد زیر قرار دهید:
کد php:
SELECT FROM TABLE WHERE FID FID
پاسخ
 سپاس شده توسطsavvy (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۴:۰۴:۰۵ صبح) ، h.d.n (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۹:۰۵:۵۰ صبح)
that's ok
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
نقل‌قول: در مورد پلاگین آمار پیشرفته هم شما باید این پلاگین را ویرایش کرده و به شکل مورد نظر تغییر دهید.
چیزی شبیه به کد زیر قرار دهید:
کد php:
SELECT FROM TABLE WHERE FID FID
در این صورت آیا آمار کل انجمن را گزارش خواهد کرد یا آمار همان انجمن خاص را!
پاسخ
up up
پاسخ
من متوجه منظور شما نشدم اما اگه میخاین پستهاتون به زیر دامنه آدرس بشن ، باید انجمن رو هم روی همون زیر دامنه فعال کنید و اگر انجمن رو روی دامنه ی اصلی نصب کرده باشید ، آدرس هاتون هم به همون دامین اصلی وصل میشن. ضمنا ایندکس یه زیر دامنه نیست . خودش یه صفحه ی پی اچ پی هست نه یک زیر دامنه
اگر هم منظور دیگه ای دارین که واضح تر بفرمائید
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
یعنی رو هر برگه پلاگین جداگانه عمل کند!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان