هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیامی‌شود چند سیستم MyBB رابهم مربوط کردکه کاربربتواند بایک اکانت به همه‌شان سربزند
Wink 
سلام

آیا این امکان وجود دارد که چندین سیستم MyBB که تحت دامنه‌های مجزا و کاملاً مستقل هستند، با هم در ارتباط قرار گیرند که کاربر با ساختن یک اکانت در هر یک از فروم‌ها بتواند با همان تک-اکانت به دیگر فروم‌ها هم وارد شود؟
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۹، ۰۴:۵۵:۴۱ صبح)
دامنه هاشو یکی کن تا بتونم کمکت کنم کاربر هاتو فریب بدی...ولی عملا چیزی که میگی شدنی نیست
اگه یکی بودن دامنه ها مشکلی نیست بگو برات میشه یک کارهایی کرد
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
من هنوز فرومم رو برپا نکردم Exclamation (البته به زودی بعد از نسخه‌ی2 مای‌بی‌بی ان‌شاءا...). فعلاً در حال بررسی راه‌حل‌ها هستم و روی یک محیط غیررسمی تست می‌کنم.
نقل‌قول: اگه یکی بودن دامنه ها مشکلی نیست بگو برات میشه یک کارهایی کرد
یعنی چی دامنه‌ها یکی باشد؟ یعنی فروم‌ها مجزا باشند و دامنه‌ی یکسانی روی آن‌ها تعریف شده باشد؟

آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
ساب دامینش کن! با موضوعات مختلف

البته قالب ها باید یکی باشه نمیشه!

یعنی هر انجمن به صورت خاصی قابل نمایش باشه و در واقع کاربران لینک بشوند

game.site.com
soft.site.com
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۱۱، ۰۳:۴۶:۵۳ صبح)Behr☺uz نوشته است: دامنه هاشو یکی کن تا بتونم کمکت کنم کاربر هاتو فریب بدی...ولی عملا چیزی که میگی شدنی نیست
اساساً قرار است که سیستم‌ها کاملاً مستقل و با موضوع متفاوت باشند. در واقع می‌خواهم شرایطی باشد که کاربر با یک آی‌دی از سیستم‌های مختلفی بهره‌مند شود. برای مثال بتواند به چند فروم مبتنی بر مای‌بی‌بی، به یک سیستم جوملا، یک میکروبلاگ و... دسترسی داشته باشد. به عبارتی شبیه آن‌چه شرکت‌های بزرگی مانند یاهو ارائه می‌دهند که با همان آی‌دی ایمیل از سرویس چت هم و دیگر امکاناتشان می‌توانید بهره ببرید.
به نظرم با یک پلاگین که بتواند هر یوزر ثبت شده‌ی جدید را به دیگر فروم‌ها export کند و در سیستم دیگر امکان import اتوماتیک فراهم باشد، بخشی از کار شدنی است. و برای کانکت بودن در همه‌ي سیستم‌ها هم باید فایل کوکی طوری باشد که بتواند به ‌همه‌ی سیستم‌های تعریف شده ساپورت بدهد.
اینطور هم باز شدنی نیست؟ نوشتن چنین پلاگینی امکان‌پذیر است؟

آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
نقل‌قول: البته یک پلاگین باید بنویسید که بعد از هر ثبت نام کوئری کاربر را در دیگر دیتابیس ها ایجاد کند
مختصات چنین پلاگینی چه مواردی باید باشد؟
پاسخ
اگر که وب سرورMysql اون چند انجمنی که می خواهید بر روی یک سرور باشد ، می تونید کاری بکنید ، اگر که هر کدوم بر روی وب سروی جدا بالا بیاد امکانش نیست . (البته باز هم باید یک Manager Mysql و یک PHP کار براتون این کار رو انجام بده ) .

....
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۹، ۰۴:۵۰:۱۳ صبح)h.d.n نوشته است: آیا این امکان وجود دارد که چندین سیستم MyBB که تحت دامنه‌های مجزا و کاملاً مستقل هستند، با هم در ارتباط قرار گیرند که کاربر با ساختن یک اکانت در هر یک از فروم‌ها بتواند با همان تک-اکانت به دیگر فروم‌ها هم وارد شود؟
با Jfusion این امکان وجود دارد که جوملا و مای‌بی‌بی را یکپارچه کرد. آیا راهی/پلاگینی نیست که مای‌بی‌بی را با مای‌بی‌بی یکپارچه کرد؟ (به نظر نباید سخت‌تر از یکپارچه کردن جوملا با مای‌بی‌بی باشد؟!)

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۳:۳۱:۳۹ صبح)h.d.n نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۹، ۰۴:۵۰:۱۳ صبح)h.d.n نوشته است: آیا این امکان وجود دارد که چندین سیستم MyBB که تحت دامنه‌های مجزا و کاملاً مستقل هستند، با هم در ارتباط قرار گیرند که کاربر با ساختن یک اکانت در هر یک از فروم‌ها بتواند با همان تک-اکانت به دیگر فروم‌ها هم وارد شود؟
با Jfusion این امکان وجود دارد که جوملا و مای‌بی‌بی را یکپارچه کرد. آیا راهی/پلاگینی نیست که مای‌بی‌بی را با مای‌بی‌بی یکپارچه کرد؟ (به نظر نباید سخت‌تر از یکپارچه کردن جوملا با مای‌بی‌بی باشد؟!)

با یک پلاگین می‌توان این کار را انجام داد البته به شرط اینکه امنیت آن نیز برقرار باشد.
1- اگر همه‌ی دامنه‌های تحت یک سرور باشند که این پلاگین تعیین می‌کند دو query اجرا شود که بسیار ساده است.
2- اگر دامنه‌ها در سرور های مختلفی باشند، می‌توان از دستور POST استفاده کرد که تأمین امنیت آن کار ساده‌ای نیست.

در مورد ادغام با جوملا هم باید خدمت شما بگویم که این در حالتی است که هر دو سیستم روی یک دامنه و سرور باشند نه دو سرور مجزا!
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۳:۰۲:۴۷ صبح)
Rainbow 
با سلام
شرمنده جای خوبی سوال نکردم خیلی سرچ کردم ولی تنها پستی که ربط داشت یه جورایی این بود.
من یه مرجع دانلود می خوام به سایتم اضافه کنم(مثل میهن دانلود و اینا) فقط می خوام اعضای انجمن ازش دانلود کنند، یا اینطور باشه که با یه نام کاربری بهشه در هردو جا وارد شد و استفاده کرد
.
به نظرتون چه سیستمی استفاده کنم بهتر و امکانش هست؟
به چه شکل میشه این کار و انجام داد؟

مشکل دامین ندارم هم می تونم از یکی استفاده کنم یا اگه جدا هم باشه می تونم.
باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطالناز (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۳:۴۴:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان