هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اعمال نشدن تغییرات
با سلام خدمت اساتید بزرگ انجمن محبوب مای بی بی
دوستان من پست17 صفحه ای ستونی کردن زیر انجمن ها رو بعلاوه ی تمام آموزشه در این زمینه مطالعه کردم
کدها رو در نت پد کپی و در جای مربوطه پیست کردم. جالب اینجاست توی روت با همون قالب اعمال میشه اما در انجمن نه
خواهش میکنم اساتید راهنمایی بفرمایید
پاسخ
فرومتون رو چک کردم اصلا شما زیر انجمنی ندارید که بخواد تغییر کنه و ستونی بشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsimorghe (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۴:۳۷:۲۲ عصر)
خیلی متشکرم استاد
حالا من باید چیکر کنم که اون گزینه ها به قسمت زیر انجمن بره؟
یعنی چطور باید زیر انجمن بسازم با همونها؟
من عکس قسمت زیر انجمن هارو گذاشتم
همونطور که ملاحظه میفرمایید انجمن نیروی هوایی 5 تا زیر انجمن داره
بعد شما میفرمایید زیر انجمن نداره HuhHuhHuh

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
با یه فروم مثال میزنم که بهتر متوجه بشین
فرضاً میخواین تعدادی زیر انجمن به انجمن "فیلم" اضافه کنین. مسیر زیر رو دنبال کنین:
انجمن ها و ارسالها>>مدیریت انجمن ها>>روی کلید "گزینه ها" که جلوی انجمن "فیلم" هست کلیک کنید و "زیر انجمن ها" رو بزنید>>از تب بالا "افزودن زیر انجمن" رو بزنید و زیر انجمن رو بسازید
برای بقیه قسمت ها هم همین روند رو اجرا کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطsimorghe (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۴:۵۰:۵۱ عصر)
باز هم بابت پاسخ ازتون سپاسگذاری میکنم. پس استاد اون 5 تایی که توی اون عکس ارسالیه چیه؟ اگر زیر انجمن نیست پس چرا در قسمت زیر انجمنهاست؟
پاسخ
اونا هم زیر انجمن هستن ولی زیر انجمنی که با آموزش ستونی میشه اینها نیستن اگه شما برای زیر انجمنهای مشخص شده در تصویر زیر انجمن بسازین، زیر انجمنهای ساخته شده ستونی نشون داده میشن

-دسته بندی 1
--زیر انجمنها (دسته بندی 2)
---زیر انجمنها (اینا ستونی میشن)

فروم منو ببینید

پاسخ
 سپاس شده توسطsimorghe (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۵:۱۱:۴۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان