هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته ي بسيار زيباي Special Night
توي پ.خ گفتم باز هم اينجا ميگم :

نقل‌قول: این قالب رو شما ادیت کردین:
http://mars.oya.ir/

از طراح اصلیش ( من ) اجازه گرفتین؟

--------------------------------------------------------------------------------
عزیز این طرح من برای خیلی وقت پیشه ولی تا جایی كه یادم میاد طرحش شبیه طرح شما بود (قسمت پنل) ولی فكر نمیكنم ادیت باشه شما تاریخ عضویت من رو هم نگاه كنید وقتی من عضو شدم شما تمام قالب هاتون رو به جز اسكرین شاتشون حذف كرده بودید و من هیچ كدوم از قالب های شما رو حتی ندارم كه بخوام ادیت كنم حتی توی قسمت پنل هم فكر میكنم فرق نسبتا زیادی با طرح های شما داره البته قبول دارم قسمت مشخصات عضو و اینا كاملا از رو طرح شما بود ولی من فكر نمیكنم كه الهام گرفتن از یك طرح دیگه مشكلی داشته باشه ولی در صورتی كه ناراحت شدید بازم من معذرت میخوام.

من حتي قالب هاي شما رو در اختيار ندارم كه حالا بخوام اديت كنم شما همه رو حذف كرديد. در هر صورت من نه مشكلي نه دعوايي با كسي ندارم براي اينكه حاشيه پيش نياد اگر با معذرت خواهي قضيه حل ميشه من عذر ميخوام.

ولي باز اين دلايل من بود و حاضرم قسم بخورم كه من قالب هاي شما رو در اختيار ندارم كه اديت كنم و اين طرحش شبيه اون طرح بود (نسبتا) و اون هم فقط قسمتيش(قسمت مشخصات كاربر) كه جدا از طرح شما نمونش در قالب هايي مثل Webvolution ديده ميشه.

در هر صورت يه طرف بايد كوتاه بياد براي بزرگ نشدن مسئله و به همين دليل هم بنده معذرت ميخوام اگر بابت استفاده از طرحتون ناراحت شديد.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۲:۴۳:۳۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۲:۴۴:۵۰ عصر) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۴:۲۳:۱۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۲۳:۵۲:۲۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۰:۴۶:۳۱ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۲/۱، ۱۰:۴۸:۴۴ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۶:۳۶ عصر)
تو پ.خ جوابتو دادم.
پاسخ
والا من حرفمو زدم كاربرايي هم كه تشكر زدن خودشون تو كار طراحي قالبن ولي باز شما حرف خودتون رو ميزنيد من قالب VB-89 رو اصلا ندارم حالا نميدونم به چي قسم بخورم باورتون بشه عيبي نداره من نميتونم قالبو حذف كنم اگه مشكلتون با پاك كردن قالب حل ميشه پاكش كنيد چون نميخوام بشم يه حاشيه ديگه تو ماي بي بي فعلا شما مدير ارشديدو من كاربر عادي و قدرت دست شماس پس مجبوريم تابع حرف شما باشيم. پاك كن عزيزHeart

باز هم ميگم هر كسي نه قسم هاي منو قبول داره نه دليلايي كه آوردمو فقط كافيه به تاريخ عضويت من نگاه كنه زماني كه من عضو شدم تمامي قالب هاتون رو پاك كرده بوديد.

خلاصه بحث رو كش نديم هر كاري كه قبول داريد رو انجام بديد.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfarzadof (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۱۰:۲۳:۳۰ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۷:۱۲ عصر)
بیخیال دعوا

کسی به من بگه تو این قالب از کجا میتونم اندازه آواتار رو بزرگتر کنم تو پستها؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۷:۱۵ عصر)
کسی دعوا نداره شما سرچ کنی خیلی زودتر به جواب میرسی مثلا کلمه سایز آواتار یا ... رو سرچ کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۷:۳۰ عصر)
خب دوست عزیز میدونم
ولی تغییرات ظاهر نشد
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۷:۳۷ عصر)
اين به قالب ربطي نداره بايد از تنظيمات فكر كنم بخش posting اقدام كنيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۷:۴۶ عصر)
حرف ها ی "ی" به حروف نمی چسبندAngry
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۷:۵۷ عصر)
رنگ لینک ها رو از کجا میشه تغییر داد؟؟؟؟؟؟آخه شبیه رنگ متنها هستن!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۸:۰۶ عصر)
براي حرف ي مشكل از مرورگرتونه نه قالب.

-------------------------

وارد global.css بشيد و a:link , a:visited , a:active , a:hover رو به رنگ دلخواه تغيير بديد.
پاسخ
 سپاس شده توسطarmins10001 (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۱:۳۱:۲۵ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۸:۲۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پوسته ي بسيار زيباي Greent siavash-cena 17 14,936 ۱۳۹۴/۱/۱۱، ۱۳:۱۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: محمد محمدی
  پوسته ي بسيار زيباي My Clean Orange Night 9 10,499 ۱۳۹۲/۷/۲۰، ۱۵:۱۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: dr.mazloom
  [برای 1.6.5] پوسته ي بسيار زيباي Terra Nova Night 22 18,131 ۱۳۹۲/۱/۶، ۱۸:۵۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: alireza11
  دانلود پوسته ي بسيار زيباي Orange Vision Night 10 10,088 ۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۳:۱۶:۴۱ صبح
آخرین ارسال: Night
  پوسته ي بسيار زيباي Element Green Night 1 4,679 ۱۳۹۰/۸/۱۲، ۱۴:۱۱:۰۰ عصر
  پوسته ي بسيار زيباي Royal Red Night 11 10,143 ۱۳۹۰/۸/۱۱، ۲۱:۵۲:۴۰ عصر
  دانلود پوسته ی زیبای Colorfull Night 1.6 Mt edition 2 7,927 ۱۳۹۰/۵/۵، ۱۱:۱۸:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان