هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش دزد در آستین !
Thumbs Up 
سلام
کاربری به نام YaseR در این تالار وجود دارن که من خیلی بش کمک کردم حتی جواب سوال هایی که تو پ.خ میپرسید رو هم میدادم ولی کف دستم رو بو نکرده بودم که آقا دزد از آب در میان !!

مدارک:
قالب VB-89 تنها قالب کاملا سالم شبیه دیفالت وی بی نسخه 3 هست که بنده به طور رایگان منتشرش کرده بودم ولی این بابا به نام خودش زدش !! حتی نکرده کپی رایت داخل سی اس اس منو پاک کنه:
نقل‌قول: /***********************************************
* Document Text Sizer- Copyright 2011 - AR@KST@R. All rights reserved.
* Coded by: AR@KST@R (http://www.community89.ir)
* This notice must stay intact for use
* Visit http://http://www.community89.ir/ for full source code
***********************************************/

آدرس تاپیک:
http://www.forum.boog.in/showthread.php?...&page=last

شات:
http://up5.iranblog.com/images/qjiiq2yz4qg1p73szd6d.jpg

نوشته:
نام پوسته : VB

تهیه کننده : YaseR

سال طراحی : 1389

سازگار با تمامی مرورگر ها .

اسکرین شات + قالب پیوست شد %

موفق باشید Smile (116)

AngryAngryAngry :
نقل‌قول: Theme by <a href="http://www.forum.boog.ir/" target="_blank">YaseR</a>

آقایی که الان داری میری دانلود کنی ==> حرام است و من راضی نیستم. AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۰۴:۳۶ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۰۶:۰۶ عصر) ، Omidan (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۰۷:۰۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۱:۴۶:۴۷ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۲:۵۸:۲۲ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۳:۳۱:۱۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۶:۳۰:۴۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۲۸:۲۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۷:۱۲:۰۴ صبح)
عجب آخه اين چيه ExclamationExclamation

يه قالب فقط يه قالب

واقعا بايد براي اين كاربر تاسف خورد آخه يه قالب چي هست كه به نام خودت زدي

حالا با اين كار طراح قالب ميشي ؟؟؟

حالا با اين كار مشكلي از زندگيت باز ميشه ؟؟؟

بابا ما مسلمونيم مسلمون AngryAngryAngry

حق الناس را خدا ازش نميگذره هزار تا دعا و نماز هم كه داشته باشي

آرزو ميكنم اين آقا از كارش پشيمون بشه و نادمانه عمل كنه از اين پس

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۱۱:۰۷ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۳:۳۱:۴۶ صبح) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۵:۵۳:۱۹ صبح)
مسلمون کجا بود از اسلام یه اسم تو شناسنامه دارن که اونم فقط جهت یدک کشیدن هست.AngryAngryAngryAngry
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۱۳:۲۳ عصر) ، Omidan (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۷:۴۴:۰۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۱:۴۷:۲۸ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۳:۳۵:۵۵ صبح)
رسول خدا (ص) میفرمایند:
به من امر شد كه قوم خود را بترسان و بگو:
داخل مشوید در خانه ای از خانه های من ( یعنی مساجد ) وحال آنكه برای بنده ای از بندگان من حقی نزد شما باشد كه به او ظلم نموده اید به درستی كه تا در محضر من به نماز ایستاده او را لعنت می كنم تا آن حق را به صاحبش برگرداند.

آهاي مسلمون اگه مسلموني اين حرف پيامبرمونه

اگر هم مسلمون نيستي حداقل آزاد مرد باش

سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۵۷:۳۸ صبح) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۵:۵۴:۰۰ صبح)
درود

چی بگم برای اینجورافراد باید متاسف خوردمن میدونم که مهدی از تو چیزی کم نمیشه واین طور.افراد.شعور.خودشون .رونشان . میدنند

همیشه پایدار باشند مدیران زحمت کش مای بی بی ایرانHeart
 سپاس شده توسطOmidan (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۷:۴۳:۲۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۲۳:۱۷:۵۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۵۸:۲۵ صبح)
چقدر ضایع و بی دانش عمل کرده که حتی نفهمیده باید کپی رایت داخل سی اس اس رو هم عوض کنه . این کپی رایت هم عجب داستانی شده. من متوجه نمیشم یه متن لینک دار کوچولو تو پرت ترین جای قالب چه سیخی به بعضیا میزنه که میرن حذف یا عوضش میکنن . به قول رفیقمون حالا با این کار مثلا طراح شدی؟ اگه یه نفر ازت بخاد دو خط از کدهاشو توضیح بدی براش ، خدت ضایع نمیشی ؟ عجب مردم خوشحالی داریم
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۲۳:۲۱:۰۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۳:۳۴:۴۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۵۸:۲۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۲۹:۳۴ صبح)
نام و نام خانوادگی:yaser azimi
آدرس:kh 35 metri saheb alzaman kooche bonyad 2 vahede 12
شهر:ahar
استان:Azarbaijan (East)
کد پستی:5451737879
ایمیل:yaser.lovely.boy@gmail.com
تلفن: +98.09148142060

سایتش روی سرور میهن وب هاست قرار داره

امیدوارم سهوا بوده باشه
انسان است ديگر....

از بين تمام نوشيدني هاي جديد و قديمي كه دارد

باز هم طعم خون را ترجيح ميدهد.

سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۵۸:۴۹ صبح) ، sajad2745 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۲۶:۱۲ عصر)
قبلش اعلام کنم من کار ایشون رو اصلاً تایید نمی کنم.
ولی نمیدونم چرا بچه های سایت اینقدر ناراحت میشن وقتی یکی از اینکارا می کنه نه خودتون اصلاً از اینکارها نمی کنید.
از کجا شروع کنم ویندوز یا آفیس یا Dreamweaver یا فتوشاپ و............
یا وقتی میرید کتابهای pdf رو دانلود می کنید چه ایرانی چه خارجی اون موقع کپی رایت کجا میره آخه وقتی جایی زندگی می کنیم که چیزی بنام کپی رایت وجود نداره خیال دارید ملت بیان کپی رایت رو رعایت کنند .
بابا دست بردارید از این کارها اگه شرکتهای بزرگ هم بخوان مثل شما رفتار کنند که کلامون پس مرکه است اونا واسه کسایی که واسه کارشون ارزش قائل هستند محصول تولید می کنند .
شما هم بهتره راه اونا رو در پیش بگیریدو کار رو واسه کسایی که ارزشی برای کارتون قائل هستند انجام بدید و به این چیزها اهمیت ندید خودتون بهتر میدونید با این کارها آدما درست بشو نیستند .
بر فرض یکی از اونجا دانلود کنه بالاخره راش به مای بی بی میفته ،شما اگه همون قالب رو اینجا بزارید مطمئناً شخص یه روز قالب شما رو می بینه بادیدن اسمتون همه میدونند شما اونو طراحی کردید.حتی خودتون قالب رو ممکنه روی سایت طرف ببینید و با یه تذکر کاربر متوجه بشه از یه شیاد قالب رو گرفته.
بهتره زیاد دنبال این حاشیه ها باشید و خودتون رو به بی خیالی بزنید هم اعصابتون در امان می مونه هم کاربران از دانشتون استفاده می کنندHeart
 سپاس شده توسطOmidan (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۳:۲۶:۰۲ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۳:۳۹:۲۱ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۵:۳۴:۳۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۱۵:۳۹ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۰:۲۲:۵۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۳۰:۲۳ صبح) ، sajad2745 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۲۷:۴۳ عصر) ، prp-e (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۵:۰۳:۵۳ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۱:۳۵:۴۹ صبح)majid1605 نوشته است: قبلش اعلام کنم من کار ایشون رو اصلاً تایید نمی کنم.
ولی نمیدونم چرا بچه های سایت اینقدر ناراحت میشن وقتی یکی از اینکارا می کنه نه خودتون اصلاً از اینکارها نمی کنید.
از کجا شروع کنم ویندوز یا آفیس یا Dreamweaver یا فتوشاپ و............
یا وقتی میرید کتابهای pdf رو دانلود می کنید چه ایرانی چه خارجی اون موقع کپی رایت کجا میره آخه وقتی جایی زندگی می کنیم که چیزی بنام کپی رایت وجود نداره خیال دارید ملت بیان کپی رایت رو رعایت کنند .
بابا دست بردارید از این کارها اگه شرکتهای بزرگ هم بخوان مثل شما رفتار کنند که کلامون پس مرکه است اونا واسه کسایی که واسه کارشون ارزش قائل هستند محصول تولید می کنند .
شما هم بهتره راه اونا رو در پیش بگیریدو کار رو واسه کسایی که ارزشی برای کارتون قائل هستند انجام بدید و به این چیزها اهمیت ندید خودتون بهتر میدونید با این کارها آدما درست بشو نیستند .
بر فرض یکی از اونجا دانلود کنه بالاخره راش به مای بی بی میفته ،شما اگه همون قالب رو اینجا بزارید مطمئناً شخص یه روز قالب شما رو می بینه بادیدن اسمتون همه میدونند شما اونو طراحی کردید.حتی خودتون قالب رو ممکنه روی سایت طرف ببینید و با یه تذکر کاربر متوجه بشه از یه شیاد قالب رو گرفته.
بهتره زیاد دنبال این حاشیه ها باشید و خودتون رو به بی خیالی بزنید هم اعصابتون در امان می مونه هم کاربران از دانشتون استفاده می کنندHeart

بحث بر اين هست كه محصول ديگران را به نام خودشون زدند

ما از ويندوز و برنامه كرك شده استفاده مي كنيم ولي آيا ميگم ويندوز را ما ساختيم ميايم نام مايكروسافت را برداريم و به نام خودمون بزنيم و بگيم ويندوز مال ماست ( هر چند كه استفاده از نسخه كرك هم اشتباه و درست نيست و بنده به شخص دارم به جز ويندوز تا حد امكان نياز هايم را با برنامه هاي رايگان برطرف ميكنم البته وضعيت مالي مناسب بشه ويندوز را اصلي خريداري ميكنم )

ايشون كار ديگران را به نام خودشون زدند

موفق باشيد

سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۶:۰۶:۰۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۹:۰۰:۰۷ صبح)
تنها ره به نظر من اینکه همه دوستان کارها (قالب و پلاگینهاو...) پولی بدین تا قدر اون رو بدونند Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۹:۰۰:۱۴ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۰:۲۳:۲۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان