هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه تغییر نوع فونت یوزر در پست بیت به فونتِ دلخواه ؟
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید،یه مشکلی که مدتهاست من نمیتونم حلش کنم که برای زیبایی انجمن هست این هست که دوست دارم نوع نگارش یوزر نیم کاربر در قسمت پست بیت هست که در حال حاضر برای انجمن های مای بی بی در حالت پیش فرض از فونت Tahoma استفاده میشه. که من دلم میخواد فقط و فقط یوزر نیم کاربر در قسمت پست بیت فونتش تغییر پیدا کنه و با فونت Arial نوشته بشه . به این عکس نگاه کنید

[img=http://www2.bazinama.com/img/files/23otgow1y02fin13a9o3_thumb.jpg]

در این عکس همونطور که میبینید نوع نگارش نام کاربری با فونت Tahoma هست که میخوام با فونت Arial نمایش داده بشه ، البته فقط همین یه قسمت رو میخوام با فونت Arial نمایش داده بشه ، باید چه کدی رو و در کجا باید وارد کنم ؟

در واقع اون عکس باید به این شکل تغییر پیدا کنه !

Progamers
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
چرا کسی کمک نمیکنه؟ Huh
We Are Basketball
پاسخ
سلام

توی کد ها ببین از چه کلاسی پیروی میکنه

بعد توی global.css برو و فونتش را تغییر بده

موفق باشید
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۲:۴۹:۳۰ عصر)
دوست عزیز من نمیخوام کل فونت های پست بیت رو آریال کنم، من فقط میخوام فونت نام کاربری رو آریال کنم ، همین! فکر نکنم واسه شما که حرفه ای هستید کار سختی باشه گذاشتن کُدی که فونت رو تغییر میده،

الان شما فرض کنید فقط یه نوشته هست که میخواید با فونت آریال نمایش داده بشه، چیکار میکنید، چه کدی رو میزارید اونو به من بدید خودم درستش میکنم .
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۶، ۱۲:۵۰:۳۰ عصر)Srbija نوشته است: دوست عزیز من نمیخوام کل فونت های پست بیت رو آریال کنم، من فقط میخوام فونت نام کاربری رو آریال کنم ، همین! فکر نکنم واسه شما که حرفه ای هستید کار سختی باشه گذاشتن کُدی که فونت رو تغییر میده،

الان شما فرض کنید فقط یه نوشته هست که میخواید با فونت آریال نمایش داده بشه، چیکار میکنید، چه کدی رو میزارید اونو به من بدید خودم درستش میکنم .

سلام

كد هاي پست بيتت را قرار بده تا برات بگم چيكار كني

اگه خودت ميتوني كه انجام بده
1- كلاس مورد نظر را در global.css تعريف كنيد
2- كد قسمت مورد نظر را پيدا كنه
3- كلاس قبلي را حذف و كلاس مورد نظر را براي كد اعمال كنيد

موفق باشيد

پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۳:۱۱:۳۵ عصر)
عزیزه دلم بفرما اینم کد های پست بیت کلاسیک من ببینم چند مرده حلاجی

کد php:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
a href="member.php?action=profile&uid={$post['uid']}id="kullanıcı_{$post['pid']}"><span class=largetext><strong>{$post['userpop']}</span></strong></a>
<
script type="text/javascript">

document.write('<div id="kullanıcı_{$post['pid']}_popup" class="popup_menu" style="display: none;"><div class="popup_item_container"><a href="private.php?action=send&amp;uid={$post['uid']}" class="popup_item"><b> ارسال پیام خصوصے به کاربر</b><\/a><\/div><div class="popup_item_container"><a href="member.php?action=emailuser&amp;uid={$post['uid']}" class="popup_item"><b>ارسال یک ایمیل به کاربر</b><\/a><\/div><div class="popup_item_container"><a href="member.php?action=profile&amp;uid={$post['uid']}" class="popup_item"><b>مشاهدۀ پروفایل کاربر</b><\/a><\/div><div class="popup_item_container"><a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$post['uid']}" class="popup_item"><b>دیدن تمام ارسالهاے کاربر</b><\/a><\/div><\/div>');
new 
PopupMenu("kullanıcı_{$post['pid']}");
</
script>{$post['onlinestatus']}<br />
        <
span class="smalltext">
                        {
$post['usertitle']}<br />
                        {
$post['userstars']}<br />
            {
$post['groupimage']}
            {
$post['useravatar']}<br />
            {
$post['user_details']}
        </
span>
    </
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}style="padding: 5px 0 5px 0; font-size: 11px;">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
    <
td class="{$altbg}style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <
td class="{$altbg}style="vertical-align: middle;">
        <
table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <
tr valign="bottom">
                <
td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <
td align="left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </
tr>
        </
table>
    </
td>
</
tr>{$post['postrep_inline']}{$post['thxdsp_inline']}
</
table>{$post['postrep_outline']}{$post['thxdsp_outline']} 

راستی من از قسمت گلوبال برای ویرایش استفاده نمیکنم
نقل‌قول: اگه خودت ميتوني كه انجام بده
1- كلاس مورد نظر را در global.css تعريف كنيد
2- كد قسمت مورد نظر را پيدا كنه
3- كلاس قبلي را حذف و كلاس مورد نظر را براي كد اعمال كنيد
دوست عزیز اگه تونستی ویرایشش کنی بهم بگو که تو کدوم قسمت global.css رفتی و چه کدی رو تغییر دادی، بگو تا ما هم بدونیم تا دفعه بعدی گیج نزنیم. . .
مرسی
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۶، ۱۳:۱۱:۱۶ عصر)Srbija نوشته است: عزیزه دلم بفرما اینم کد های پست بیت کلاسیک من ببینم چند مرده حلاجی
من هيچ مرده

فكر كنم طلبكاريد از آدم

كد largetext را در global.css تنظيمات پيشرفته پيدا كنيد و با كد زير جايگزين كنيد

کد php:
}

.
largetext {

font-familyArial;    

font-size16px;

font-weightbold
موفق باشيد

پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۴:۰۳:۰۲ عصر)
دوست عزیز برای چی ناراحت شدی آخه؟
من که منظور بدی نداشتم، اگه گفتم چند مرده حلاجی صرفاً به این خاطر بود که خودم ماه هاست که دارم تلاش میکنم عوضش کنم ولی نتونستم کماکان، برای همین چون به نظرم این کار سخت اینطور گفتم.

خیر من از شما طلبی ندارم، ممنونم بابت راهنمایی تون.
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۶، ۱۴:۱۰:۵۸ عصر)Srbija نوشته است: دوست عزیز برای چی ناراحت شدی آخه؟
من که منظور بدی نداشتم، اگه گفتم چند مرده حلاجی صرفاً به این خاطر بود که خودم ماه هاست که دارم تلاش میکنم عوضش کنم ولی نتونستم کماکان، برای همین چون به نظرم این کار سخت اینطور گفتم.

خیر من از شما طلبی ندارم، ممنونم بابت راهنمایی تون.
درست شد الان يا نه ؟؟؟

پاسخ
والا این سرعت نت من اینقدر اومده پایین که الان که داشتم کد های فوتر رو درست میکردم تا به مورد دلخواه برسم وقتی گزینه ذخیره رو زدم وسط ذخیره کردن یهو قطع شد نت و وقتی دوباره وصل کردم رفتم دیدم که تو قسمت فوتر دیگه هیچی نیست حتی یک حرف کد هم نیست، الان نمیدونم چیکار باید بکنم، آیا میشه یه مرحله به عقب برگردم، یعنی میشه فوتر رو به حالت قبل از اون عمل برگردونم؟

هنوز امتحان نکردم ببینم درست میشه یانه
We Are Basketball
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad نحوه تغییر فونت انجمن مای بی بی ؟ nabinin 19 13,689 ۱۳۹۴/۱/۱۰، ۱۶:۴۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: m.zareii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان